Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Днес последен работен ден и почивка до сряда. Тези дни заминавам за Приморско може би. :P

Утре на фризьор, козметик- едва намерих часове. Ама утре само ще издухаме косата и изправим. Боядисване като дойде Коце,. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Мери си приказките, пикло! Аман с твойта злоба. Откъде такава ненавист? Изпълнена си с омраза. 

Ние се смеем, но навремето Райнуш наистина беше насмела Туца в социалните мрежи.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Ние се смеем, но навремето Райнуш наистина беше насмела Туца в социалните мрежи.

Моля, припомни този сюблимен момент! Нека се предава на поколенията (и да се натрапва на незаинтересованите като мен, белким прочетат някой ден).

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Моля, припомни този сюблимен момент! Нека се предава на поколенията (и да се натрапва на незаинтересованите като мен, белким прочетат някой ден).

Стига, бе, как може да не знаеш? Това беше сигурно преди 10 години. В един от поредните си изблици на ярост се "развика" на клетата Зайка във фейса. Беше нещо от рода "Намери си друго занимание, момиче", но по дълго и хапливо, де. Беше коментирано тук със сигурност.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първиоят ден почивка започна много добре. Пихме кафе с фризьорката ми, купих си яките кристакли от нея, освежихме косата, минахме и при козметичката. Страхотно. Друго е като се изправи косата при фризьор и професионални продукти. :P

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, zai4eto82 каза:

Първиоят ден почивка започна много добре. Пихме кафе с фризьорката ми, купих си яките кристакли от нея, освежихме косата, минахме и при козметичката. Страхотно. Друго е като се изправи косата при фризьор и професионални продукти. :P

Викаш бачка цел месец за тва. Права си си Туце. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

Първиоят ден почивка започна много добре. Пихме кафе с фризьорката ми, купих си яките кристакли от нея, освежихме косата, минахме и при козметичката. Страхотно. Друго е като се изправи косата при фризьор и професионални продукти. :P

Викам да ти разбия рахатлъка и да превърна тая тема в "наша", защото по принцип си е твоя. :) И аз нямам търпение да ида при моя фризьор другата седмица, нося му шофьорската книжка от чужбина и очаквам безплатна услуга, като ще си изпрося и екстри! Надявам се да стана достоен за Ванчето Великова, така както ти си достойна за цялото мъжко попфолк съсловие!

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Викам да ти разбия рахатлъка и да превърна тая тема в "наша", защото по принцип си е твоя. :) И аз нямам търпение да ида при моя фризьор другата седмица, нося му шофьорската книжка от чужбина и очаквам безплатна услуга, като ще си изпрося и екстри! Надявам се да стана достоен за Ванчето Великова, така както ти си достойна за цялото мъжко попфолк съсловие!

 

Има и закусвалня. Да си земеш от там закуска, а не от конкуренцията!

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Има и закусвалня. Да си земеш от там закуска, а не от конкуренцията!

Умно! Закусвалните никога няма да умрат. Хората си плюскат и в криза, и в некриза! Земи тая епикриза!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исмаил в момента на живо в Тик Ток. Получих известих, че ме е поканил да му гледам лайфа и сега съм там ама нищо не разбирам. 

Включва разни фенове и си говори с тях. 

Водещата Джулия се оказа,че не е болна, а имаше един водещ, който каза,че била, а тя се пяви после. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Първиоят ден почивка започна много добре. Пихме кафе с фризьорката ми, купих си яките кристакли от нея, освежихме косата, минахме и при козметичката. Страхотно. Друго е като се изправи косата при фризьор и професионални продукти. :P

Поне един лев успяваш ли да спестиш? Само хвърляш пари за глупости. На Кити казваме, че родителите са до време, но се отнася и за теб. Допринасяш ли с нещо за семейните разходи?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...