Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Новата песен на Рики и Карлос Вивес- Cancion Bonita задмина Vente Paca и стана най- популярната песен в Youtube Мusic. Също стана най-популярната песен на Рики в платформата, както и най-популярната на Карлос Вивес.

 

Ама то много яко да слушаш музика в Youtube Мusic без клипове.
 

 

 

EzXNEYsVgAQ9VA7.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше ли вкусно?
След мене захар не става.
Казах, но не послуша.
Далече от мен любов няма.
Не беше ли вкусно?
След мене захар не става.
Като червена ябълка, на парче, на парче не се насища.
 
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, кмета е бил пред нашия блок, аз да не знам и то май днес с тоя строеж дето правят пред блоковете- площадки, паркинги според желанията на живущите в блоковете. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, zai4eto82 каза:

Брей, кмета е бил пред нашия блок, аз да не знам и то май днес с тоя строеж дето правят пред блоковете- площадки, паркинги според желанията на живущите в блоковете. 

Еее изпуснала си! Можеше да го целиш с домати и яйца задето ви затвори единствената дискотека и не можа да видиш Коце толкова време 😃

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях и в двата мола. Празно, няма хора. Даже в Инканто беше празно. 

Купих си книгата за Милен Цветков- 379 дни с Милен Цветков, че и с намаление от книжарницата там. Направих едно добро дело- парите от книгата отиват във фонда за децата на Милен Цветков. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Senhor каза:

Реално би стояла добре на друг човек, но на 130-килограмовия тулуп в комбинация с анцуг, което е най-гадната дреха евър, няма кво да стане.

Така ще изглежда след 20 години (а може и по-малко) Константин. Зайке, готова ли си?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DarkChild каза:

Така ще изглежда след 20 години (а може и по-малко) Константин. Зайке, готова ли си?

Мечтай си. Коце е на диета и строг хранителен режим. Съвсем друг човек ще е на участията. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Новият латино певец Мануел дебютира на Латиноамериканските музикални награди преди седмица. И той от Колумбия. Много изпълнители напоследък от Колумбия излязоха и все успешни. Ще го видим и тоя.

 

Но изглежда много го харесват 42 милиона почти има песента:

Песента е яка и текста. 

Manuel Turizo пее от 2016 година. Как така си пропуснала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Manuel Turizo пее от 2016 година. Как така си пропуснала?

Ами не се е прочул. Засега не ме впечатлява. А и още е на втори албум, който сега е пуснал. Засега ми е поредния регетон изпълнител. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Ами не се е прочул. Засега не ме впечатлява. А и още е на втори албум, който сега е пуснал. Засега ми е поредния регетон изпълнител. 

Още през 2016-та има 8 пъти платинен латино сингъл в Щатите и два пъти диамантен в Мексико. Признай си, че си му изпуснала края. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DenFevgo каза:

Още през 2016-та има 8 пъти платинен латино сингъл в Щатите и два пъти диамантен в Мексико. Признай си, че си му изпуснала края. 

Нищо интересно не е направил. Поредния регетон както казах. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, zai4eto82 каза:

Мечтай си. Коце е на диета и строг хранителен режим. Съвсем друг човек ще е на участията. 

 

45-годишния Бай Кокаин прилича повече на 61-годишния Боко, отколкото на 41-годишния такъв.

Константин

Image_5878217_1128_0.jpg

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова хубаво започва книгата на Милена за любимия й Милен Цветков- в леглото прегърнати във Великденския ден и после хванати за ръце се разхождали в квартала по улиците. И в този великденски ден часове след това той загива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82, прочете ли за поредния провал на алкохолизираната свиня-скандалджийка Ловато? Сега се била заяла с магазин за замразено кисело мляко, че предлагали беззахарни бисквити и други диетични храни. А магазинчето казва, че са за диабетици.

Както винаги, обаче, губещата е тя и след като хората се обръщат срещу нея, тя се извинява като насрана. Пълен лузър.

https://www.latimes.com/entertainment-arts/story/2021-04-19/demi-lovato-apology-bigg-chill-instagram-diet-culture

Пълна мърша

EzXiI6mVkAUkE4G?format=jpg&name=large

  • Like 2
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Близо 2 милиона го следват Исмаил в Тик Ток. То и аз го следвам там.

Да се кефиш на естествени красиви жени в Тик Ток клиповете на Исмаил, не като при нас изкуствени само. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А инак Коце след 20 години ще изглежда много по-зле от Бойко, ако доживее изобщо.

Исмаил няма да е особено променен. За 20 години не е мръднал. Нападай него, Зайче! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

А инак Коце след 20 години ще изглежда много по-зле от Бойко, ако доживее изобщо.

Исмаил няма да е особено променен. За 20 години не е мръднал. Нападай него, Зайче! 

За неженени не я търси.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брат ми сега ми каза, че вчера по радио Енерджи някой си поръчал на поздравите Рики с La Copa De La Vida. И водещата му казала: Благодаря ти за страхотния избор. :P

A Коце дето качи клипчето вчера се чудя какъв човек трябва да си да му пожелаеш най-лошото чак да умре. И въпреки това Коце пак с усмивка за хейтърите. Дано само хубави неща му се случват оттук нататък и го чакам с нетърпение в Бургас. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...