Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 11 минути, zai4eto82 каза:
BTV и Нова пак ще се борят за рейтинг
 
Братя- сезон 2- 23 февруари- btv
Съни Бийч - 26 февруари- btv
Аll Inclusive- сезон 3- 26 февруари- NOVA

Как Братя по бтв?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светлана Гущерова си мисли,че всеки има нейните пари и е богат и създала нощници за 200 лв- луда. Явно народа не е толкова беден щом си купува нощници и халати за 100 и 200 лв и някои са изчерпани вече: 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Бургас имаме празник. Аз не знаех,че на 6 февруари града ми отбелязва 143 години от Освобождението от османско иго:

https://uniconbg.com/post/47286-dimitur-nikolov-chestit-den-na-osvobojdenieto-burgazlii.html?fbclid=IwAR03TPZ2isV-sGAvgSY0vSE3lDmFjLkxwSPeh1CVPz6Kmp84JlrjfLR3hYU

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една как я наредих във фейса сега. Някаква ми изскочи включила се на жияо и започнала да обяснява как да се грижим за кожата си на лицето и тя понеже не ми хареса как изглежда и й писах в лайфа коментар, че изглеждам по-добре от нея. И тя като почна изглеждала съм добре, защото съм ползвала фотошоп. И аз я наредих и й казах, че не ползвам фотошоп и че не е нужно да го ползваш, за да иглеждаш добре. И че някои с течение на годините младеем, други изглеждат на повече отколкото са и си е до ген. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, Рики Мартин няма да пее тоя път на наградите Premio Lo Nuestro 2021 на 18 февруари, a има 3 номинации за Поп песен за Tiburones, Поп изпълнител и Поп албум за Pausa. А миналата година пя макар и по време на пандемия:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Химена Дуке в момента е в болницата с мъжа си. Изглежда днес ще роди Скай. А трябваше да ражда на 14 февруари. След като пребори Ковид бременна, сега вече всичко е наред и да видим момиченцето дали ще се роди днес, Има залог.

И съм готова за работа. 

146649796_166396868367069_5271942955683360890_n.jpg

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, zai4eto82 каза:

Химена Дуке в момента е в болницата с мъжа си. Изглежда днес ще роди Скай. А трябваше да ражда на 14 февруари. След като пребори Ковид бременна, сега вече всичко е наред и да видим момиченцето дали ще се роди днес, Има залог.

И съм готова за работа. 

146649796_166396868367069_5271942955683360890_n.jpg

Мислех, че и ти си в болницата да го израждаш.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Една как я наредих във фейса сега. Някаква ми изскочи включила се на жияо и започнала да обяснява как да се грижим за кожата си на лицето и тя понеже не ми хареса как изглежда и й писах в лайфа коментар, че изглеждам по-добре от нея. И тя като почна изглеждала съм добре, защото съм ползвала фотошоп. И аз я наредих и й казах, че не ползвам фотошоп и че не е нужно да го ползваш, за да иглеждаш добре. И че някои с течение на годините младеем, други изглеждат на повече отколкото са и си е до ген. 

И-К-О-Н-А!!!

  • Wow 1
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Фризьорката ми също видяла Шакира с новия цвят коса и днес ми писала: Знаех си,че ще ми го пратиш. Същата е като твоята коса. 

 Сега на Шакира ли ще се правиш? Скъпа искам те руса! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:

Фризьорката ми също видяла Шакира с новия цвят коса и днес ми писала: Знаех си,че ще ми го пратиш. Същата е като твоята коса. 

Вече си си известна, щом дори такова нагло като Шакира гледа от тебе.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, zai4eto82 каза:

Химена Дуке е вече 16 часа в болницата с мъжа си и още не е родила Скай.

Съпреживяваш ли родилните й мъки? 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Съпреживяваш ли родилните й мъки? 

Аз преживявам всичко с нея тъй като тя всичко споделя в сторито си. И Луна като се роди също го преживях, и Луна си израстна все едно пред мен- от бебе я знам, а сега какво сладко русо момиченце е със сини очички. Тя Химена изкара късмет с такъв мъж като Джей Адкинс- красив, има пари, много я обича, 

Микеле Мароне колко по-млад изглежда без брада в новия си Тик Ток. Момичетата откачиха в коментарите. Направо от 28 изглежда на 20 години.

Микеле Мароне пуска новия си сингъл на 11 март.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aйде Химена роди Скай преди 40 мин. Не можа да изтрае до 14 февруари. 

След 20 часа престой в болницата актрисата Химена Дуке роди дъщеря си Скай тоя път с цезарово сечение. Избърза, не изчака до 14 февруари:
 

XIMENA.jpg

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Aйде Химена роди Скай преди 40 мин. Не можа да изтрае до 14 февруари. 

След 20 часа престой в болницата актрисата Химена Дуке роди дъщеря си Скай тоя път с цезарово сечение. Избърза, не изчака до 14 февруари:
 

XIMENA.jpg

Искала е да те остави да си празнуваш Св Трифон на спокойствие, не да раждаш с нея!

Да ви е честита щерката! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, мале, мале... влизам чат-пат в форума, и след толкова години не мога да повярвам, че Бургаското зайче е както винаги актуална, и загрижена за 5-6 човека от цялото човечество.

ЕВАЛА! Каквато и титла да й сложите все ще е незначителна. :)

Зайке, ти омъжи ли се (поне виртуално)? 

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много як микс с песни на Чаян, Рики, Фонси предимно направен за мен от Спотифай въз основа на това какво слушам. Интересно. Уцелили са ;)
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:
Много як микс с песни на Чаян, Рики, Фонси предимно направен за мен от Спотифай въз основа на това какво слушам. Интересно. Уцелили са ;)
 

Не е предимно, а си е само за теб - любими песни и такива, които не си пускала много, но са подобни на тези, които слушаш. Ако имаш разнообразни жанрове, имаш повече плейлисти. 

Аз вече нямам латино плейлист, не слушам много-много. Имам Евровизия, българска (чалга и поп), хип-хоп и три поп, които не мога да схвана по какво се различават :D - единия американски, единия британски и третия алтернативен поп мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...