Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Blueberry каза:

Драга, здравната ни система е в тотален колапс! Иди в някоя болница и ще видиш какво е - коридорите се пръскат от пациенти (не с ковид) и няма кой да ги прегледа, защото спецчиалистите са заразени с ковид! Легла също няма. Държавата ни е на първите места по брой загинали на 1 млн, ти тука ревеш, че един месец няма да работиш... безочие!

И да, здравният министър защо да не взима голяма заплата, като е учил години наред и се е доказал, за да може да се издигне до позицията здравен министър. Сигурно някой таксиметров шофьор, келнер или камериер разбира повече от работата му, нали...

В тоя ти пост няма нищо нито Рики, нито Грами, нито филмчета на Дисни. Или за Коцьо. 100% няма да ти бъде обърнато внимание ;) 

Аз пак казвам, донега не я засегне лично и пряко, няма да миряса с тия простотии. На никой не му харесват никакви локдауни, да не говорим как в тая посока мерките в БГ са твърде меки и тряяше да затвори сичко още миналия месец, като в цяла Европа. Тук затвориха сичко що не е хранителен магазин, аптека или бензиностанция от 2 месеца почти, включително не работят в неделя, и има вечерен час. Колегите дето не могат да работят от вкъщи и им се налага да се прибират посред нощите от офиса им раздадоха специални бележки, ако се наложи. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Аладин- анимацията  днес има годишнина-25 ноември 1992. 

Горе-долу ми е наборче. Ха, ха! :D Да, това е втората ми любима анимация след "Красавицата и звяра" разбира се. Най-добрите филмчета на Дисни за мен са "Красавицата и звяра", "Аладин", "Малката русалка", "Мулан" и "Спящата красавица". Най-много ми харесват и са ми любимите, мога да ги гледам всички без омръзване. Всъщност "Малката русалка" е първата ми видео-касета изобщо и ми е много сантиментална. Иначе той "Аладин" има втора и трета част, но както почти всеки филм или детско първата част винаги си остава най-добра. Имам и други много любимианимации които не са на Дисни, но по нищо не отстъпват, като "Принцеса Анастасия", "Всички кучета отиват в Рая", "Принцесата и таласъмчето". Все класики мога да кажа, които остават. Днес такива анимации едва ли може да гледаме. Даже ми се струва невъзможно, да се направи нещо добро като изброените 8 от мен, които са ми по-любими даже от всеки ужас или романтична комедия, защото анимацията си остава любимия ми жанр. ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DevilWish каза:

Горе-долу ми е наборче. Ха, ха! :D Да, това е втората ми любима анимация след "Красавицата и звяра" разбира се. Най-добрите филмчета на Дисни за мен са "Красавицата и звяра", "Аладин", "Малката русалка", "Мулан" и "Спящата красавица". Най-много ми харесват и са ми любимите, мога да ги гледам всички без омръзване. Всъщност "Малката русалка" е първата ми видео-касета изобщо и ми е много сантиментална. Иначе той "Аладин" има втора и трета част, но както почти всеки филм или детско първата част винаги си остава най-добра. Имам и други много любимианимации които не са на Дисни, но по нищо не отстъпват, като "Принцеса Анастасия", "Всички кучета отиват в Рая", "Принцесата и таласъмчето". Все класики мога да кажа, които остават. Днес такива анимации едва ли може да гледаме. Даже ми се струва невъзможно, да се направи нещо добро като изброените 8 от мен, които са ми по-любими даже от всеки ужас или романтична комедия, защото анимацията си остава любимия ми жанр. ❤️ 

Малката русалка има и 2 и 3.  Ариел има дъщеря Мелодия, която е хем човек, хем и русалка. 

Аз ги имам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Йееееее, пратиха ми изпълнението на Рики Мартин от Латино Грами 2020 от чужд форум като писах на човек там на английски на лично съобщение и той ми го изпрати в HD. Много яко. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, zai4eto82 каза:

Малката русалка има и 2 и 3.  Ариел има дъщеря Мелодия, която е хем човек, хем и русалка. 

Аз ги имам. 

Да, гледал съм ги, но първата част си е класика и е несравнима. Получили са се, то и сериалчето на времето си беше готино. Ама това все пак си е класика. Обожавам го! Разкошно филмче, даже ми се прегледа, може би по-късно ще си го пусна. ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

Рики Мартин става вторият латино изпълнител в историята, който получава номинации за Грами в 5 различни десетилетия.

Не знаех че е чак толкова дърт.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , WindWalkerMonk каза:

Е тъпичка е. Аз ги минах, ама насолих една друга лично (служителка). Иначе сървърите им пак крашнаха. 

На мен засега ми е мех, ма да видим колко е грайнди кат спра да се мотая и ударя 60ката. Тоя път от сървърите обаче не се оплаквам, изненадващо за мен там дори полвин час след лонча се държи бая прилично и крашнала засега само един път. 

преди 5 часа , Blueberry каза:

Ще се върнеш тъкмо навреме за излизането на Диабло 4.

Аз и сега не се интересувам от бая посредствено изглеждащото Диабло 4, та кво остава за след 100 години? Пък и не го оставиха това зло добиче намира, кому беше нужно (освен Боби Котик и сие) да го съживяват още един път. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

На мен засега ми е мех, ма да видим колко е грайнди кат спра да се мотая и ударя 60ката. Тоя път от сървърите обаче не се оплаквам, изненадващо за мен там дори полвин час след лонча се държи бая прилично и крашнала засега само един път. 

Аз и сега не се интересувам от бая посредствено изглеждащото Диабло 4, та кво остава за след 100 години? Пък и не го оставиха това зло добиче намира, кому беше нужно (освен Боби Котик и сие) да го съживяват още един път. 

При мен не можеше да се играе изобщо. Аз вече и ковенант си избрах, да видим сега. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На 26 ноември 1991 беше издаден първият самостоятелен албум на Рики Мартин носещ неговото име. От него излязоха El amor de mi vida, Dime que me quieres и Fuego contra fuego-песни, които се пеят и днес от публиката. Албумът продаде 500 000 копия и Сони Мюзик видяха в Рики тогава златна кокошка. Албумът става платинен. Само около излизането на албума Рики изнася повече от 120 концерта. С този албум Рики печели награда за най-добър нов латино изпълнител, както и печели Lo Nuestro. Става един от най-успешните дебюти за Сони Мюзик през последните 10 години.

46641049_2035038216548056_6870515705733709824_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

При мен не можеше да се играе изобщо. Аз вече и ковенант си избрах, да видим сега. 

Ковенант си избрах още като ги обявиха и честно казано още не съм решил да ги сменям ;) А предполагам зависи от сървъра и кога играеш, засега е все посред нощите, ще видим как е уикенда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е записана по време на пандемията. Мениджърът на Рики Мартин се е обадил на индийската актриса и модел Neja Mahajan. Тя записала своята част и му я пратила. Изобщо не са се виждали с Рики и песента стана част от новия албум Pausa в новото му издание предзначен за слушане със слушалки. А за самата актриса е било сбъдната мечта да участва в песен на Рики Мартин. А албумът Pausa спечели Латино Грами за най-добър  поп вокален албум , също е номиниран и за Грами. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , RumyanaFen каза:

Голям секс символ беше навремето  Рики. Той така като гледам все още хваща окото даже не съм предполагал че може да е гей.😍❤️

Песента му с Кристина Агилера ми е страшно любима. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DevilWish каза:

Песента му с Кристина Агилера ми е страшно любима. ❤️ 

Онази с Мая, Маяма или както се казваше там няква шведка е по-яко. Танчето да каже коя беше песента, че сега не се сещам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Онази с Мая, Маяма или както се казваше там няква шведка е по-яко. Танчето да каже коя беше песента, че сега не се сещам. 

И аз не мога да се сетя за тази песен. Да, ако има линк няма да е лошо да я чуя.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...