Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Миличко, недей сега така. Иначе наистина бан с 80 дена е малко крайно. Аз за 80 дни мога да вдигна сватба, да се разведа, да направя нова и да стана вдовица. 

Другото ми питане е, защо гранд дамата на форума ФикЛена е с бан и то за 10 дена ? Та тя е шармантията на форума, кралицата на феновете на Галош и S класата на небивалиците! 

Къде ми е @Kitty, къде си млада жена със старческа комунистическа душа ? Липсваш ми ма! 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Миличко, недей сега така. Иначе наистина бан с 80 дена е малко крайно. Аз за 80 дни мога да вдигна сватба, да се разведа, да направя нова и да стана вдовица. 

Да, също така да си регистрираш 80 нови профила.

И както казах, вече имаше гласуване - дали да се удвоява наказанието или не. Пак повтарям - само един потребител е стигнал до 80 дни. 

Като гледам последните дни за какво са получени банове - ами спам, използване на циничен език, обиди. Не се сещам за нито един форум, в който това да се толерира. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докъде се стигна:
 

 

Националният оперативен щаб за борба с разпорастранието на COVID-19 поиска по-строги мерки във връка с пандемията от коронавирус. Те се обсъждат и предстоят да бъдат въведени. Екипът на радио и телеивзия The Voice призовава всички свои зрители, слушатели и фенове да спазват указанията на Националния оперативен щаб и управляващите.

Останете си вкъщи - гледайте и слушайте радио и телевизия The Voice.

Специално за всички пред малкия екран и радиоприемника сме подготвили най-добрите хитове. Нашите прекрасни водещи на Your Voice ще ви срещат с любимите ви изпълнители посредством съвременни технологии. В любимото телевизионно предаване Dayana и BallaN ще водят от домовете си, а най-любимите изпълнители ще се включват чрез видеоразговор в ефир.

И по време на извънредното положение в България ще може да избирате любимите си хитове и да поздравите приятел в предаването Wishlist, което излъчваме всеки делничен ден между 17 и 18 часа, а музикални желания се поръчват тук.

В петъчната и съботната вечер сме подготвили 8-часова парти селекция по радио и телевизия The Voice. Любимото VOICE PARTY ще се излъчва вече всеки петък и събота от 22:00 до 06:00 часа, за да бъдете заедно с най-големите клубни хитове в ефир.

#ОстаниВкъщи - гледай и слушай The Voice

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, meleto каза:

Да, също така да си регистрираш 80 нови профила.

И както казах, вече имаше гласуване - дали да се удвоява наказанието или не. Пак повтарям - само един потребител е стигнал до 80 дни. 

Като гледам последните дни за какво са получени банове - ами спам, използване на циничен език, обиди. Не се сещам за нито един форум, в който това да се толерира. 

Ок,ок, you are right. Нека сека чуем: 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Докъде се стигна:
 

 

Националният оперативен щаб за борба с разпорастранието на COVID-19 поиска по-строги мерки във връка с пандемията от коронавирус. Те се обсъждат и предстоят да бъдат въведени. Екипът на радио и телеивзия The Voice призовава всички свои зрители, слушатели и фенове да спазват указанията на Националния оперативен щаб и управляващите.

Останете си вкъщи - гледайте и слушайте радио и телевизия The Voice.

Специално за всички пред малкия екран и радиоприемника сме подготвили най-добрите хитове. Нашите прекрасни водещи на Your Voice ще ви срещат с любимите ви изпълнители посредством съвременни технологии. В любимото телевизионно предаване Dayana и BallaN ще водят от домовете си, а най-любимите изпълнители ще се включват чрез видеоразговор в ефир.

И по време на извънредното положение в България ще може да избирате любимите си хитове и да поздравите приятел в предаването Wishlist, което излъчваме всеки делничен ден между 17 и 18 часа, а музикални желания се поръчват тук.

В петъчната и съботната вечер сме подготвили 8-часова парти селекция по радио и телевизия The Voice. Любимото VOICE PARTY ще се излъчва вече всеки петък и събота от 22:00 до 06:00 часа, за да бъдете заедно с най-големите клубни хитове в ефир.

#ОстаниВкъщи - гледай и слушай The Voice

И никакъв секс с Ники!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората се разхождат в парка, в Морската градина, а аз от 2 дена не съм мръднала от нас. От какъв зор и за какво? На път съм да замина някъде. То не се издържа само вкъщи.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, zai4eto82 каза:

Хората се разхождат в парка, в Морската градина, а аз от 2 дена не съм мръднала от нас. От какъв зор и за какво? На път съм да замина някъде. То не се издържа само вкъщи.

Истинска бунтарка, истинска непукистка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Няма да се пътува. Брат ми вика да си седя вкъщи. Можеш ли да седиш затворен всеки ден. 

Един път ще бъда сериозен.

Принципно още май не е забранено, но е крайно не- препоръчително. Пък и вашия кмет нали обявил някви допълнителни мерки? 

Още повече твоя Ники - таксиметров шофьор - си е точно рискова група, поне според мен, освен ако не е преустановил работа за момента. Впредвид пълната безотговорност из бг - щом някой умник се е метнал на влака за Варна със се вируса четох вчера - колко му е да ти лепне един вирус, щото е карал някой дето го разнася? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Един път ще бъда сериозен.

Принципно още май не е забранено, но е крайно не- препоръчително. Пък и вашия кмет нали обявил някви допълнителни мерки? 

Още повече твоя Ники - таксиметров шофьор - си е точно рискова група, поне според мен, освен ако не е преустановил работа за момента. Впредвид пълната безотговорност из бг - щом някой умник се е метнал на влака за Варна със се вируса четох вчера - колко му е да ти лепне един вирус, щото е карал някой дето го разнася? 

Той не е карал хора откакто се върна от болницата в София. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Той не е карал хора откакто се върна от болницата в София. 

Вече не ни пишеш истории и няма как да знаем. Надявам се че се оправя/ил и сичко е 6. В който случай евентуално може, палете таксито и отивайте на Приморско две седмици на карантина. То нали беше ранчо нещо, значи някво закътано? Ма се запасете. И задължително поне две задната седалка пълните с клозетна хартия. (това последното е майтап, разбира се)

Идеята като цяло е да няма излишни пътувания и контакт с хора като цяло. Примерно тука обявиха още по пълна карантина на цялата страна, с полиция и прочее (ще видим как работи тая история в следващата седмица). Може само на работа, ако не те пуснат в хоум офис или нещо от сорта, до магазина, обратно, нещо друго от първа необходимост, и евентуално едно кръгче до някоя градинка, за чист въздух, стига да спазваш поне 2 метра дистанция от други хора. За неспазване може да се отнесе глоба от 3 милиона крони (над 100 хиляди евраци), а ако си инфекциозен - 6 до 10 години затвор. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Екипът на Рики оползотворява свободното време с игри в Туитър като задава въпроси на феновете свързани с Рики- колко албума, кога е излязъл еди си кой албум.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Хората се разхождат в парка, в Морската градина, а аз от 2 дена не съм мръднала от нас. От какъв зор и за какво? На път съм да замина някъде. То не се издържа само вкъщи.

Миличката............... не си само ти, и аз съм затворник вкъщи и не се издържа.................Точно сега е любимият ми сезон, пролетта, а не мога да излизам навън, да се разхождам, да правя снимки, да ходя в "Камбанка" за чаша горещ шоколад...........

Като нищо ще останем без великденски празници и без вечерната великденска служба, а вероятно и без 24 май............. и без фестивал в нашия град...........

Страх ме е да излизам навън, защото четох, че пипнеш ли тази болест,  те лекуват с лекарства за ревматизъм и СПИН, което си е съмнително и ме навежда за мисълта, че тоя коронавирус е биологично оръжие............ Как така грип ще се лекува с лекарства за СПИН, които буквално сриват имунната система..........

И уж епидемия, а САЩ правят военни учения в Европа?

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти до вчера обясняваше, че нищо не можеш да правиш сама, включително и да се къпеш, а сега ти липсва да правиш снимки и да пиеш горещ шоколад в "Камбанка". Нещо не се връзва.

 

Стига паника с тоя вирус, нон стоп за него се говори. Всяка година има опасни вируси и бактерии, хора постоянно умират от пневмонии и усложнения.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има сериозни съмнения че е биологично оръжие, как да няма паника?

И как така САЩ правят военни учения в такъв момент, ми е много интересно?

И не, не съм самостоятелна, то се подразбира, че не излизам и не ходя сама. Не може ли да се изразявам нормално?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...