Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 час, Blueberry каза:

Смениха статуса на операцията от "rescue mission" на "recovery mission", т.е. я подозират за мъртва и търсят труп :( Ужас... и като се сетя за това изпълнение, направо ми настръхва всичко.

 

 

Имам питане!!! Дали Галин обича да го наричат:

както Шон. Шон ест е мноооооооооооооого по як от нашата швестеруга, но принципно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Ная Ривера от клуб Веселие се е удавила, не мога да повярвам. Играеше и танцуваше с Рики на Isla Bonita. 

Не е потвърдено все още. Като се съмне след малко в Калифорния, ще подновяват издирването, въпреки че шансовете вече са доста малки, неслучайно смениха статуса от спасителна операция, на такава търсеща тялото просто. Няма нова информация от сношно калифорнийско време, когато го обсъждахме с Блу на предната страница. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Аз днес също смятам да се включва в протеста, не на чалгарките, разбира се. От толкова време чакам на българите да им дойде акъла. След месец непрестанни скандали с потресаващото правителство, беле въпрос на време на хората да им писне.

Президентът щото е много 'убав. 

Единственото, което крепи България години наред, е подкрепата на Европа. Евтините му провокации с цел да разклати държавата в тая отвратителна ситуация, са всичко друго, не и човечни, камо ли президентски. Аз руска поклоничка не искам да ставам.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Президентът щото е много 'убав. 

Единственото, което крепи България години наред, е подкрепата на Европа. Евтините му провокации с цел да разклати държавата в тая отвратителна ситуация, са всичко друго, не и човечни, камо ли президентски. Аз руска поклоничка не искам да ставам.

Не мога да го дишам тоя Ал Бънди, бих го застрелял от упор! Пълен паляк! Как можаха да го изберат изобщо. Удар да получи дано и да се приключи с тая шутовщина. 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не мога да го дишам тоя Ал Бънди, бих го застрелял от упор! Пълен паляк! Как можаха да го изберат изобщо. Удар да получи дано и да се приключи с тая шутовщина. 

Срещу Цецка Цачева беше. Всеки ще я победи. (явно зеленчуци не яде)

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Борисов защото е огромен капацитет. Всеки е алтернатива на Борисов. Аз не съм нито за Радев, нито за някого другиго, просто наглостта на ГЕРБ е безгранична. То не бяхме тулупи, безотговорни, лумпени, то не са пачки евро, некачествени магистрали, кърджалийски п...и. Наистина ли искате този да ви управлява?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, devotioner каза:

Борисов защото е огромен капацитет. Всеки е алтернатива на Борисов. Аз не съм нито за Радев, нито за някого другиго, просто наглостта на ГЕРБ е безгранична. То не бяхме тулупи, безотговорни, лумпени, то не са пачки евро, некачествени магистрали, кърджалийски п...и. Наистина ли искате този да ви управлява?

Не е цвете за мирисане, но наистина не виждам алтернатива. Доста направи за България и това винаги ще бърка в гъза на комунягите, които не пропускат възможност да го захапят и дори клеветят. Бих предпочел да ни причислят към някоя друга държава, с чуждо управление, но никой не би ни искал :D

  • Like 3
  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, devotioner каза:

Борисов защото е огромен капацитет. Всеки е алтернатива на Борисов. Аз не съм нито за Радев, нито за някого другиго, просто наглостта на ГЕРБ е безгранична. То не бяхме тулупи, безотговорни, лумпени, то не са пачки евро, некачествени магистрали, кърджалийски п...и. Наистина ли искате този да ви управлява?

Борисов е пълен глупак, не го харесвам нито като личност, нито като министър-председател. Но има кадърни хора около себе си и със сигурност управление на ГЕРБ е по-добро от управление на БСП.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не е цвете за мирисане, но наистина не виждам алтернатива. Доста направи за България и това винаги ще бърка в гъза на комунягите, които не пропускат възможност да го захапят и дори клеветят. Бих предпочел да ни причислят към някоя друга държава, с чуждо управление, но никой не би ни искал :D

И аз мисля, че понаправи. Магистралите, метрото ни е като слънце - във всеки негов мандат се пускаше линия, при БСП нищо. Отделно оправи и други неща, може и много повече, но направи неща.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Ще свали правителството Ема и сие, ще дойде БСП и отново би джи ще дръпне назад. Чалгарски народ.

БСП няма шанс да дойде, но политическите партии в парламента ще се пренаредят. 

Много ми стана смешно вчера как Бойко си беше организирал протест в негова подкрепа. С бусчета дойдоха и с тях си отидоха. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Президентът щото е много 'убав. 

Единственото, което крепи България години наред, е подкрепата на Европа. Евтините му провокации с цел да разклати държавата в тая отвратителна ситуация, са всичко друго, не и човечни, камо ли президентски. Аз руска поклоничка не искам да ставам.

О да, Рублев е също страшно противен. Троицата ГЕРБ-БСП-ДПС трябва да бъде изкоренена и запратена в черните страници на историята.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ББ е само малка част. Цялата герберска хунта е научена само да краде. Цалата администрация е некомпетентна, за Гешев да не говорим.

Аз не говоря за БСП, те са още по-абсурдни. Но им стига толкова на герберите. Имаме нужда от напълно нови лица(пази Боже, дано не е Слави), но двете ДБ са реална алтернатива с млади и кадърни хора. Просто е време за рестарт.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че изобщо не им беше времето на тия протести точно сега. Години наред народът си мълчи и кротува, сега точно по време на пандемията се юрна да протестира. Пълен абсурд. Имам чувството че най-големият проблем на хората са прословутите маски и това че ги карат да спазват някакви минимални мерки - ама как така на Бай Ганьо ще му казват какво да прави?! Радев и той подклажда допълнително огъня... Абе изобщо Българска му работа.

  • Like 3
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Senhor каза:

О да, Рублев е също страшно противен. Троицата ГЕРБ-БСП-ДПС трябва да бъде изкоренена и запратена в черните страници на историята.

Който и да дойде ще краде, освен това мафията отзад ще им дърпа конците. Като народ сме кофти: алчни, себични, нагли и елементарни. Няма кой да дойде и да ни оправи, защото излиза от нас. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз мисля, че понаправи. Магистралите, метрото ни е като слънце - във всеки негов мандат се пускаше линия, при БСП нищо. Отделно оправи и други неща, може и много повече, но направи неща.

Привлече множество чуждестранни инвеститори, построиха се чудни заводи, много бизнес възможности се отвориха за образованите хора. При комунягите е само затъпяване и чалга. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Аз мисля, че изобщо не им беше времето на тия протести точно сега. Години наред народът си мълчи и кротува, сега точно по време на пандемията се юрна да протестира. Пълен абсурд. Имам чувството че най-големият проблем на хората са прословутите маски и това че ги карат да спазват някакви минимални мерки - ама как така на Бай Ганьо ще му казват какво да прави?! Радев и той подклажда допълнително огъня... Абе изобщо Българска му работа.

Абсолютно. Според мен са толкова тъпи, че си мислят, че това са прищевки на правителството. Като цяло, българите изобщо не се интересуват какво става по света и разчитат на махленски клюки и кръчмарски беседи. "Те ли мене ще ме учат"... Затова, който и да дойде на власт, няма да има оправия. Атомна бомба би решила въпроса, обаче! 

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Който и да дойде ще краде, освен това мафията отзад ще им дърпа конците. Като народ сме кофти: алчни, себични, нагли и елементарни. Няма кой да дойде и да ни оправи, защото излиза от нас. 

Абсолютно. Бойко поне вече се е накрал. Не ща някой нов тепърва да си прави експерименти. След 4 години пак ще се мрънка и пак ще се избере същият крадец така или иначе. 

  • Like 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

Ох, сънувах, че излитам за международната космическа станция по покана на Джеф Безос. И в автобуса към мястото, от което излитах (беше розов, ако някой иска да си го представи), седяхме с тази актриса и слушахме Галин. Май ми стана смешно и се събудих и сега повече не мога да заспя :( 

Сега въпросът ми е: галин ми прави inception, то е ясно - и умишлено ми влиза в съня, но какво иска:

a) да му простя 

б) да не мога да спя и да страдам :( 

г) време е да инвестираш във страпон. 

преди 30 минути, asylum каза:

Не мога да го дишам тоя Ал Бънди, бих го застрелял от упор! Пълен паляк! Как можаха да го изберат изобщо. Удар да получи дано и да се приключи с тая шутовщина. 

все пак алтернативата беше Тетка Цачева .... 

преди 21 минути, Vancho каза:

БСП няма шанс да дойде, но политическите партии в парламента ще се пренаредят. 

Много ми стана смешно вчера как Бойко си беше организирал протест в негова подкрепа. С бусчета дойдоха и с тях си отидоха. 

Пренареждане в момента ще е единствено в полза на Пеевски и Доган, т.е пак тройна коалиция. Да, Тиквун вече се е насрал до няма накъде повече (на теория), но липсата на не просто адекватна, а изобщо някаква алтернатива, ми се вижда лееко плашеща. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ще свали правителството Ема и сие, ще дойде БСП и отново би джи ще дръпне назад. Чалгарски народ.

Абсурд. Слави, Божков и Цветанов ще участват на следващите избори, и очаквам масово да се гласува за тях. Този път смятам да подкрепя ДБ, за да влязат поне петима-десетима нормални депутати в парламента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...