Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, meleto каза:

Отрязък от песентаа... какво ще кажете? НА мен ми е като коледна песничка.

Продуцентите на Вероника си избиват парите с тъпи реклами на някви глупости. 

Но когато собственика на форума поства в грешната телма и раздел, а ти си търси отговорност за безхаберията, произволите и обидите към нередовните от страна на отговорните ица из форума. 

Прайслес, както биха казали от Мастеркард. 

Напрао изтъпках пътека към тия икони от толкоз молене, ма то явно няма друг начин. 

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

 

Но когато собственика на форума поства в грешната телма и раздел, а ти си търси отговорност за безхаберията, произволите и обидите към нередовните от страна на отговорните ица из форума. 

 

 

Тъкмо се бях засилил да пиша, но ме предвари!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Beat. каза:

Честит нов нос на кралицата Лидия!

 

Тея чалгарки защо са толкова тъпи? Толкова еднакви се правят, че чак е зловещо. Жените с леко по-дълги носове винаги са ми били по-красиви, но от чалгарките май само Камелия остана с такъв. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Donatella каза:

ето защо е била в Истанбул........... еми супер е новия нос

Само не разбрах - защо и честим нов нос, като очевидно е взела тоя на Пепа Джексъна? И защо е ходила чак до Истанбул, като можеше да си чукнат една среща в Толбухин за размяната? 

И второто което не разбрах, какво ни вълнува защо никому неизвестна жена от национал социалистическата партия ни занимава с обонятелния си орган? 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Джена или смърт!

Засега си избирам малко коранавирус. Затова и планирам посещение на бар Рио по време на концерта на Пайнер отпред

Иначе не знам какво са Лайфстайл ауордс 2019 - и гугъл никак не ми помага - но им гледам номинациите за попфолк видео клип и се моля на иконите .... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20200307-001107-Calculator.jp

 

"Добре ли си" е минала 20м общо с 3-те най-гледани фен клипчета. В спотифай също има 1.1м, което прави 21.2м за по-малко от 11 месеца.

Последните три песни с над 20М на изпълнител от пайнер: Добре ли си, Феноменален, Шефката. 

Терминаторка и викайте.😊😛

  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Продуцентите на Вероника си избиват парите с тъпи реклами на някви глупости. 

Но когато собственика на форума поства в грешната телма и раздел, а ти си търси отговорност за безхаберията, произволите и обидите към нередовните от страна на отговорните ица из форума. 

Прайслес, както биха казали от Мастеркард. 

Напрао изтъпках пътека към тия икони от толкоз молене, ма то явно няма друг начин. 

 

Коя Вероника?

Аз лично не ти търся никаква отговорност. Ти ми търсиш на мен отговорност. А пък аз тази дейност съм я делегирал на модератори.

Впрочем, виждаш ли как дразни, когато някой пише не по темата?

 

И моите коментари подлежат на модерация.

Само като видях, че е слайдшоу предположих, че ще е мазнотия.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Beat. каза:

Честит нов нос на кралицата Лидия!

 

Клонингите атакуват?! Вече дори не е забавно. Прости пачи без капка индивидуалност. Да вземат да си принтират една маска на "перфектното" лице и да си я носят всички 100 певачки вместо да се харчат за операции.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

 

Само като видях, че е слайдшоу предположих, че ще е мазнотия.

Човек би могъл до предположи, че ще е мазнотия дори като само види името на изпълнителката.

В парчето все пак има нещо интересно и зарибяващо. И постановката на гласа й най-накрая отново бие на тази в по-старите й песни, дори подозирам че е записвана преди раждането. Чалгарът в мен казва 'Да' на този Десов микс между Драганински стил и кючек.👍

Да е честит и рождения й ден, също така.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне на този свят ден не пробутвайте тези жадни за слава селянки!

Честит рожден ден на най-добрият изпълнител в България -  Деси Слава!

Честит рожден ден и на Азис!

 

  • Like 1
  • Love 4

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...