Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хората с IQ под 100: Чалгата е най-добрата музика, яша бе брат!

Хората с IQ между 100 и 120: България пропада заради чалгата! Коя е Галена?

Хората с IQ над 120: Чалгата е най-добрата музика, яша бе брат!

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ Е ЧЕСТНО! Не мога да я спра!

....... НЯМА КААААААААААААААААК, НЯМА КАААААААААААААААААААААК това да бъде другоооооооооооооо! 
Ей, много ме изкефи тая песничка. Браво! 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Нещо много албуми ще излизат тази година, какво става... 😀 Джена, Цветелина Янева, Галин, Райна, сега пък и Юнона. 

Остава Галена и Емилия да се сетят също.

Съмнява ме Райна да пусне поп-фолк албум толкова скоро, но дано.... Юнона има доста поп-фолк песни, няма да е лошо да ги събере на едно място. То от 2008 до сега са си 12 години. Сигурно ще подбере най-хубавите и така. Не е като да няма хубави песнички. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Нещо много албуми ще излизат тази година, какво става... 😀 Джена, Цветелина Янева, Галин, Райна, сега пък и Юнона. 

Остава Галена и Емилия да се сетят също.

Емилия също ще пуска.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

НЕ Е ЧЕСТНО! Не мога да я спра!

....... НЯМА КААААААААААААААААК, НЯМА КАААААААААААААААААААААК това да бъде другоооооооооооооо! 
Ей, много ме изкефи тая песничка. Браво! 

Даже и в Трендинг е влязла, без да е налагано име. Кой знае дали и песента и клипа въобще ги е платил Митака или тя сама си е насъбрала парите.

преди 3 минути, Beat. каза:

Нещо много албуми ще излизат тази година, какво става... 😀 Джена, Цветелина Янева, Галин, Райна, сега пък и Юнона. 

Остава Галена и Емилия да се сетят също.

Всяка година по няколко големи имена се заричат, че ще издават албуми и накрая макс 1-2 го правят, а на другите обещанията им остават за догодина. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Даже и в Трендинг е влязла, без да е налагано име. Кой знае дали и песента и клипа въобще ги е платил Митака или тя сама си е насъбрала парите.

Всяка година по няколко големи имена се заричат, че ще издават албуми и накрая макс 1-2 го правят, а на другите обещанията им остават за догодина. :D

Честно казано ме изненада много приятно с тази песен. Не очаквах да ми хареса чак толкова. :) А за албумите си прав, то са обещания.. Теди Александрова също се заричаше, ама какво стана и при нея няма развитие май.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DevilWish каза:

Честно казано ме изненада много приятно с тази песен. Не очаквах да ми хареса чак толкова. :) А за албумите си прав, то са обещания.. Теди Александрова също се заричаше, ама какво стана и при нея няма развитие май.

Мен на Ивета предната песен ме грабна повече. Но и тази ми е приятна. При нея като цяло ми е приятно това да я виждам как е толкова нахъсана докато се бори сама. А от интервютата ми прави впечатление на симпатична и добродушна... Да не говорим каква мацка е. :D

преди 9 минути, Beat. каза:

Деси Слава - "Имаш ме" / след броени минути

музика: Велислав Драганински
текст: Мариета Ангелова

@SG 

Нямам очаквания. Но съм впечатлен, че любимките ми изведнъж решиха накуп да издават песни тази седмица- даже се чувствам поласкан. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да греша но ми се струва, че новото на Фатме няма да е клипирано, а ще ни изпльока едно слайдшоу.. Не вярвам толкова бързо да са я обработили, защото на Андреа и отнема едни пет-шест месеца да я приведат във вид. :1000(29):

@mitak_94 Ама ти сериозно ли? :girl_cry2:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Дано да греша но ми се струва, че новото на Фатме няма да е клипирано, а ще ни изпльока едно слайдшоу.. Не вярвам толкова бързо да са я обработили, защото на Андреа и отнема едни пет-шест месеца да я приведат във вид. :1000(29):

Позна... :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Амброжка. каза:

Дано да греша но ми се струва, че новото на Фатме няма да е клипирано, а ще ни изпльока едно слайдшоу.. Не вярвам толкова бързо да са я обработили, защото на Андреа и отнема едни пет-шест месеца да я приведат във вид. :1000(29):

@mitak_94 Ама ти сериозно ли? :girl_cry2:

Мхм, беше се объркала.🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...