Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , -A. каза:

''Джале'' е н1 в седмичната класация с 950к. Миналата седмица е била с 820к. От друга страна, peak-a на ''Адреналина'' беше 450к. Много добре си изигра картите Емилия Вълева Башур.

7. ''Твоето ферари'' 

10. ''Дилема''.

11. ''Къде си''.

Ясно беше, че в дългосрочен план Яница ги разби. 

Не е вярно виж гледанията.. ДИОНА ВОДИ

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Кралицата Юнона — ПО НАВИК

Скоро

15 години в дъното на Пайнер :D Добре, че имат Автограф да се изявяват. Жал ми е за Ария ... песента й нещо замръзна или омръзна бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Ивета нещо не ме грабна като първата, но си е доста добра, а като гледам и дебютът й ще е по-силен, и то без изпълнителката да е сред налаганите имена.

Но хайде да залагаме кога ли Пайнер ще загреят, че трябва да я пишат без фамилията, за да звучи по-вървежно- преди или след като вече е свършено с опита й за кариера? С това Костова звучи като естрадна звезда, както Даниела Пирянкова биеше на фолклорна, но там поне загряха.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

15 години в дъното на Пайнер :D Добре, че имат Автограф да се изявяват. Жал ми е за Ария ... песента й нещо замръзна или омръзна бързо.

Следващият път като напишеш нещо срещу Кралицата ти давам точки!

Този ТОТАЛЕН ХИТ ли е дъното?!

Пък новата на Ариа много ми хареса в началото но ми стана досадна. Все пак си е от най-добрите песни за 2020 досега. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kriminal каза:

Следващият път като напишеш нещо срещу Кралицата ти давам точки!

Този ТОТАЛЕН ХИТ ли е дъното?!

Пък новата на Ариа много ми хареса в началото но ми стана досадна. Все пак си е от най-добрите песни за 2020 досега. 

Да и аз я слушах много и ми втръсна рязко. Забравих да си  я пускам :D и че съществува. 

А тая Юнона... не ми я хвалете. Докато не направи хит като Яница е никоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Новата на Ивета нещо не ме грабна като първата, но си е доста добра, а като гледам и дебютът й ще е по-силен, и то без изпълнителката да е сред налаганите имена.

Но хайде да залагаме кога ли Пайнер ще загреят, че трябва да я пишат без фамилията, за да звучи по-вървежно- преди или след като вече е свършено с опита й за кариера? С това Костова звучи като естрадна звезда, както Даниела Пирянкова биеше на фолклорна, но там поне загряха.

Дъщерята на Костов ... :D Наистина е досадно. Нищо че леко напомня на Пресила :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Дъщерята на Костов ... :D Наистина е досадно. Нищо че леко напомня на Пресила :D

Аз по-скоро се сещам за истинската естрадна Костова- Ваня. :D Тя самата както си се популяризира и сред по-малките заради Випа, като нищо някои да си мислят, че Ивета й е щерка или внучка, изявяваща се в същия стил.

Абе като говорим пак за дебютантите- засега мястото за потенциална нова лидерка си е още непоклатимо при Лидия, ако я качваха в канала на Планета щеше да мачка дори още повече. Вече над две седмици не излиза от Топ 10 и само отвреме-навреме от Топ 5 на Тренда и Попнейбъл. Представям си какви гледания щеше да има ако беше в канала на Планета, най-малкото дилемата на татко си щеше да е отвяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

... Лидия, ако я качваха в канала на Планета щеше да мачка дори още повече. Вече две седмици не излиза от Топ 10 на Тренда и Попнейбъл. Представям си какви гледания вече щеше да има ако беше в канала на Планета, най-малкото дилемата на татко си щеше да я е отвяла.

Стига вече с тая Планета. Ясно се показва, че дори такъв канал вече не е никакъв критерии дали песента ти ще бъде гледана или не. Може да ти помогне единствено в първите 1-2 дни и нищо повече. Видяхте Яница с каква скорост тръгна при 2 милиона абоната и само месец след това Емилия я мина по гледания, а канала й има все още едва 17 хидяли абоната (и не е влизала в трендинг дори).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, dan!el каза:

Стига вече с тая Планета. Ясно се показва, че дори такъв канал вече не е никакъв критерии дали песента ти ще бъде гледана или не. Може да ти помогне единствено в първите 1-2 дни и нищо повече. Видяхте Яница с каква скорост тръгна при 2 милиона абоната и само месец след това Емилия я мина по гледания, а канала й има все още едва 17 хидяли абоната (и не е влизала в трендинг дори).

Така е, но конкретно за имена като Лидия би било от полза да са там. Тя дебютира в чалгата именно в този канал и все още най-големия й хит е там. За нови звезди като нея, които са с потенциал да се борят с най-големите, е много по-полезен канал с почти 2 милиона абоната, отколкото такъв с няма и 100k. Все пак на такива имена винаги им се гледат и първите дни, а тя като не е в същата платформа като Галена, Преслава, Анелия и т.н реално няма равен старт с тях . Да не говорим, че скандала щеше да нашуми дори още повече ако провокацията идваше от канала на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Новата на Ивета нещо не ме грабна като първата, но си е доста добра, а като гледам и дебютът й ще е по-силен, и то без изпълнителката да е сред налаганите имена.

Но хайде да залагаме кога ли Пайнер ще загреят, че трябва да я пишат без фамилията, за да звучи по-вървежно- преди или след като вече е свършено с опита й за кариера? С това Костова звучи като естрадна звезда, както Даниела Пирянкова биеше на фолклорна, но там поне загряха.

нищо няма да стане от тая..

 

мен повече ме кефи Таня/TANYA.. и Данна има хубав глас, НО НЯМАТ ПАРИТЕ НА БЕЗДАРНАТА АРИЯ

 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Ивета ми харесва повече от предишната й. Надъхана е, има глас, дано да продължава така. Новите изпълнители вдигат летвата с всяка следваща песен.

 

Единствено Данна ми е прекалено малка за сцената, но има излъчване и при нея може би нещата ще се получат, но няма да е скоро.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, amor_mio каза:

Малката и Ивета да вземат да направят един дует. И двете са от един град. Но ще е малко нелепо,че Малката е 10 години по-голяма от Ивета. 😁

А Малката пък отдавна не е пускала нищо ново. ЧУдно ми е като стане на 40 пак ли ще е Малката :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

А Малката пък отдавна не е пускала нищо ново. ЧУдно ми е като стане на 40 пак ли ще е Малката :D 

Теофиков също. Пашев  нещо забави темпото, да не свършиха финансите? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

А Малката пък отдавна не е пускала нищо ново. ЧУдно ми е като стане на 40 пак ли ще е Малката :D 

Е колко да е отдавна... преди 3 месеца беше дуета й с Денис. Не може всички да са Ариа, Емануела, Мария или Анелия с песен всяка седмица.

Прави впечатление, че изпълнителите на Diamond не пускат толкова често, колкото повечето други от новите, може би е стратегия. И може би заради това Емрах се махна от там и сега и той е с по две песни на месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен също се бавят умишлено. Миналата година Денис пусна песен чак през май, а предната му беше от декември. А и участията им вървят добре, имат посещаемост, нормално е да не ги бута толкова като имат успех.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...