Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 47 минути, Fast каза:

Лидия вместо да признае грешката си, трие коментари и блокира наред. Донякъде го разбирам защо я плюе.

Това само доказва, че тя и Галин въобще не са зацепвали каква нередна униформа слагат в клипа и затова сега не си намират място задето хората се подиграват, вместо да се съсредоточат върху основното послание. Жалко, защото то е доста ефектно... ама с тоя знак...

преди 32 минути, Beat. каза:

Това малко остана в сянката на "Не идвай", а е също много добро. Не видях да е споделяно тук.

 

За сметка на това също получава голям интерес и е второто най-гледано видео след Йоана.

Чалгата взе пак да мачка в национален ефир. Време е предаванията да започнат пак да канят изпълнителите да си представят песните.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Счетоводителката е изключително досадна. Има ли изобщо телевизия,по която не си е платила да й пускат глупавата песен? 

 Толкова силни проекти трябва да се излъчват навсякъде. ''Джале'' е най-добрия проект на Бг изпълнител за чуждестранния пазар.

Десислава, Цветелина Янева, Галена и Андреа също ги излъчваха по други канали, но не постигнаха това което Еми.

#WhereIsMyIphone

  • Like 1
  • Love 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, -A. каза:

 Толкова силни проекти трябва да се излъчват навсякъде. ''Джале'' е най-добрия проект на Бг изпълнител за чуждестранния пазар.

Десислава, Цветелина Янева, Галена и Андреа също ги излъчваха по други канали, но не постигнаха това което Еми.

#WhereIsMyIphone

За този коментар заслужаваш цяла фабрика за Айфони да ти купи Счетоводителката.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа постигна много повече с поп музиката си в чужбина, отколкото в България. Според мен това е най-важното и в бъдеще не виждам някоя да я стигне.

#IDontNeedIphone #IHaveSamsung

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Доста дръзко е да го напишеш това тук, не мислиш ли?

И близки хора до Галена четат тук, журналисти и други известни личности. И да е било in the closet момчето, ти току-що отвори вратата на килера.

Ми то в интерес на истината колко да е ин дъ клоузет след като майка му познава цялата компания, която го придружава и явно няма против детето и да дружи с гейове и лесбийки? Аз съм напълно наясно кой ни чете и не мисля, че съм казал нещо, което да е пълна мъгла за народа. Пък и в крайна сметка ако тези неща е трябвало да останат в тайна, то едва ли ще тръгнат да се споделят на хора, с които се познаваш от едва два дена. 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Амброжка. каза:

Ми то в интерес на истината колко да е ин дъ клоузет след като майка му познава цялата компания, която го придружава и явно няма против детето и да дружи с гейове и лесбийки? Аз съм напълно наясно кой ни чете и не мисля, че съм казал нещо, което да е пълна мъгла за народа. Пък и в крайна сметка ако тези неща е трябвало да останат в тайна, то едва ли ще тръгнат да се споделят на хора, с които се познаваш от едва два дена. 

Не знам за какви тайни става въпрос, но това, че Майки излиза с хора, които са гей... не прави него самият такъв. : ) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Това само доказва, че тя и Галин въобще не са зацепвали каква нередна униформа слагат в клипа и затова сега не си намират място задето хората се подиграват, вместо да се съсредоточат върху основното послание. Жалко, защото то е доста ефектно... ама с тоя знак...

За сметка на това също получава голям интерес и е второто най-гледано видео след Йоана.

Чалгата взе пак да мачка в национален ефир. Време е предаванията да започнат пак да канят изпълнителите да си представят песните.

Ами те почнаха, почти всяка седмица някой от чалгата е или при Гала, или при Николаос, или при Слави. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Fast каза:

Късметлия е, че е израсъл в музикална и креативна среда, която поощрява отвореност и приемственост. "Нормалните" семейства, особено в малките градове, втълпяват на различните си деца си чувство за вина, за това което са заради предразсъдъци или крайна религиозност и това ги обърква в живота. 

Майка ти да се чука с разни мъже не е отвореност или приемственост.

 

 

Или пък всъщност е.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Амброжка. каза:

Ми то в интерес на истината колко да е ин дъ клоузет след като майка му познава цялата компания, която го придружава и явно няма против детето и да дружи с гейове и лесбийки? Аз съм напълно наясно кой ни чете и не мисля, че съм казал нещо, което да е пълна мъгла за народа. Пък и в крайна сметка ако тези неща е трябвало да останат в тайна, то едва ли ще тръгнат да се споделят на хора, с които се познаваш от едва два дена. 

Аз не смятам, че е гей.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Аз не смятам, че е гей.

В крайна сметка какъвто и да е - да е жив и здрав. Всеки сам прави изборите си и никой няма право да го съди за тях.

На какво се натъкнах току-що:

https://gospodari.com/mobile/нацисти-превзеха-български-чалга-клип-(видео)-videom180950.html

  • Haha 4

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Амброжка. каза:

Жалко, че не го излъчват по телевизията. Лидия щеше да гръмне тотално с песента. Иначе е доста забавно😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , VulkoIsTheBest каза:

Не е невъзможно при връзките на майка му и слободията, дето се шири в някои училища. Но това момче не завърши ли всъщност миналата година? Сигурен ли си, че все още учи?

Предвид факта, че е роден 2001, а и Деса май в Автографа беше споменала, че му оставала още една година.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ANGEL каза:

Уникален вокал супер набиращ популярност в момента по радиата, но за нас известен още от зората на поп-фолка. 

 

Това е много стара песен. Рускините умират да играят кючеци на нея от сто години. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах на Коце, че няма смисъл изобщо да си дава клиповете на Фен ТВ. Един грам срам я спряха толкова бързо, а беше едва на месец. Майната ти Свети Валентин я засичам едва по един път на ден, когато мога. Емилия с Джале е през час. Тиана с Аз съм ти проблема дето сигурно повечето не я знаят извън форума е през час- два, а песента й е стара и излязла заедно с Кома. Фен ТВ изобщо не заслужават песните на Коце. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, payner_tv каза:

Нали знаеш, че излъчват клиповете толкова пъти за колкото си е платил Константин.

Не знам дали е за това кой колко пъти си е платил, но Коце е разочарован, че не му въртят клиповете и казва, че вече всичко гледа в youtube и никой не гледа телевизия. Даже се колебаеше дали да даде новия си клип на Фен Тв, но го даде. Колко пъти ме е питал дали му въртят новите клипове по Фен като съм му казвала по колко пъти на ден съм му засичала песните. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , SG каза:

Това само доказва, че тя и Галин въобще не са зацепвали каква нередна униформа слагат в клипа и затова сега не си намират място задето хората се подиграват, вместо да се съсредоточат върху основното послание. 

В инстаграм стори е казала: "В отговор на възникналите дебати по случая - в изкуството всичко е позволено'. Еми добре, Лиди. В другия си клип разкажи за изстрадалата любов между бедно сирийско момиче и терорист от ислямска държава, който бива трагично убит след като е заловен от лошите американски войници.  А защо не за невъзможна любов между 6 годишно момиченце и 40 годишен чичак. За изкуството все пак всичко е позволено, нали?

  • Haha 6
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...