Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Имам предвид, че вероятно знае за символиката в клипа й, но едва ли се е занимавала тя да докладва някаква страница. Ако наистина цели скандал с този клип, всякакви бъзици и мемета са й добре дошли.

Клетата явно няма пари дори за 1 снимачен ден да наеме тази униформа.😥

За всички фенове на нацизма!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой да предположи, че от парчето Андреа ще се стигне до това big kuku днес? Имам предвид в добрия смисъл, защото днес я обожаваме, дано повече не се променя към онази скука от едно време! 
От skuka до kuku ❤️❤️❤️

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Нацистката емблема е буквално първото нещо, което виждаш в клипа, включително преди нейната мутра със все още оригиналния си нос. Не беше ли и в тъмбнейла, преди да се усети, че тва вече е твърде минаващо сякви граници? Ако не целта не е била скандал, защо изобщо е в клипа, като основната част от действието се развива в няква детска ала соц версия на Студио 54? 

Не съм твърдял, че не цели реклама, а че едва ли тя лично е докладвала ceca.mp3. Ако иска скандал, от какъв зор й е да го стопира, докладвайки страницата с меметата? 100% някакви вманиачени фенове без работа са се погрижили да свалят страницата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Beat. каза:

IMG_20200222_042506.jpg.8f6ac59b42de67f6952d714a9ce02ade.jpg

Трябваше да вземат Андри за ролята на убиеца на Емилия в "Акула"! 

2:56

 

Това не трябва да остава на задната страница!

Добавям причина за убийството - работата й с Кости. Той пък ще е в ролята на Денис. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Не съм твърдял, че не цели реклама, а че едва ли тя лично е докладвала ceca.mp3. Ако иска скандал, от какъв зор й е да го стопира, докладвайки страницата с меметата? 100% някакви вманиачени фенове без работа са се погрижили да свалят страницата.

Проблема в тая твоя теория - която иначе не е лоша - е презумпцията тая да има изобщо самостоятелни фенове, камо ли вманиачени :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Проблема в тая твоя теория - която иначе не е лоша - е презумпцията тая да има изобщо самостоятелни фенове, камо ли вманиачени :D 

Има индивиди които са "фенове" на всички чалгарки, така че...  :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя Лидия си има доста фенове още преди дори да пропее чалга. И то фенове точно на тази възраст, на която биха тръгнали да се занимават да докладват профили само защото се бъзикат с любимката им.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

И това е фактор. Но според мен песента все пак си върви доста прилично. За почти седмица още не е паднала под 100k дневни. Успехът й клони да е като при онези песни, развиващи се постепенно във времето, което е по-добрия вариант, отколкото да избухне първите дни и после никой да не я помни.

Има го обаче и този момент, че може би все повече хора ще се отказват да гледат клипа заради нацисткия елемент. В началото може и да е предизвикал скандален интерес, но все пак си е нещо неприятно. Аз самия, макар и привърженик на самата изпълнителка, вече клоня натам. Затова още си чакам Spotify.

++ аз вече само от Spotify слушам музика без реклами супер евтино е премиума.

 

 

Screenshot_20200222-145444_Chrome.jpg

20200222_150127.jpg

20200222_150020.jpgАма Преслава си има вечни хитове дрън дрън мрън

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И в световен мащаб бизнеса отива натам. Хитове, направили милиард за нула време в Spotify едвам се влачат към такава цифра в YouTube.

У нас ме съмнява да стане чак толкова наложена мода, защото на масовият българин надали ще му се плаща да слуша песни, но все пак ясно се забелязва, че тази платформа и другите като нея имат все по-открояващо се влияние в музиката ни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това Галин вече на нищо не прилича, все едно гледам няква гума с нарисувани уста и очи. 
Ние тука сме най-красиви и оправни, за тва коментираме успелите и ги съдим. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, retr0 каза:

Това Галин вече на нищо не прилича, все едно гледам няква гума с нарисувани уста и очи. 
Ние тука сме най-красиви и оправни, за тва коментираме успелите и ги съдим. 

Що се прайш на интересен. Специално на горната снимката изглежда доста добре - да не повярва човек. Гума-мума, пусни си твой пик да го сравним с неговия от горния пост. Да, ама не.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Що се прайш на интересен. Специално на горната снимката изглежда доста добре - да не повярва човек. Гума-мума, пусни си твой пик да го сравним с неговия от горния пост. Да, ама не.

изглежда като Жиголо

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Що се прайш на интересен. Специално на горната снимката изглежда доста добре - да не повярва човек. Гума-мума, пусни си твой пик да го сравним с неговия от горния пост. Да, ама не.

Знам че изгаряш от желание, ама с такива евтини провокации точно мой пик щеше да видиш ако бях на 9, примерно. 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Знам че изгаряш от желание, ама с такива евтини провокации точно мой пик щеше да видиш ако бях на 9, примерно. 😂😂😂

Мисълта ми беше, че не изглеждаш по-добре от него на снимката. А, че няма да постнеш твоя е ясно. Евтин ти е акъла не тебе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мисълта ми беше, че не изглеждаш по-добре от него на снимката. А, че няма да постнеш твоя е ясно. Евтин ти е акъла не тебе.

Може пък да изглеждам по-добре. Няма как да разбереш. Схващаш ли? 
Възможността да изглеждам по-добре от него, както и да изглеждам много по-зле е 50/50, а ти никога няма да разбереш, не ти ли е тъпо от този факт? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Може пък да изглеждам по-добре. Няма как да разбереш. Схващаш ли? 
Възможността да изглеждам по-добре от него, както и да изглеждам много по-зле е 50/50, а ти никога няма да разбереш, не ти ли е тъпо от този факт? 

Не, изобщо.  :D

Летиш в облаците нещо. 🤣

Както и да изглеждаш, изказването ти, че на нищо не приличал по повод горната снимка е нелепо и смешно. Като типичен кон с капаци понеже по презумпция го плюем напоследък, решаваш и ти да поплюеш. В случая обаче нямаш основание. И на всичкото отгоре се мислиш за много важен. Глупендер.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не, изобщо.  :D

Летиш в облаците нещо. 🤣

Както и да изглеждаш, изказването ти, че на нищо не приличал по повод горната снимка е нелепо и смешно. Като типичен кон с капаци понеже по презумпция го плюем напоследък, решаваш и ти да поплюеш. В случая обаче нямаш основание. И на всичкото отгоре се мислиш за много важен. Глупендер.

Най-лошото е че си прав за всяка думичка и сега наистина се чувствам глупаво и ми е гадно. Ще ми простиш ли? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Най-лошото е че си прав за всяка думичка и сега наистина се чувствам глупаво и ми е гадно. Ще ми простиш ли? 

Да, защото уважавам хора, които признават грешките си и са честни. :th_up:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че той да не е казал, че изглежда по-добре от Галин или?

Това, как изглежда някой не е отрича факта, че Галин не прилича на нищо след като си инжектира в лицето каквото намери.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...