Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

Няма нищо расистко в този пост, стига. Аз съм имала много по-грубо звучащи коментари и не са ме наказвали.

Всички сме имали. Но съвсем от скоро Фаст рещи, че понеже обсъждахме циганското поведение на Пепа Мангалката от Добрич, вече ще раздава правосъдие и за насаждане на расова омраза и ксенофобия, та искам да видя сега как ще отмодерира този пост или най-накрая ще си признае къф е лицемер и ще си подаде оставката. 

Ама големи вицове разправям, нали :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

О, много има, например с една приятелка от няколко дни не сме си писали нищо друго, освен да си препращаме снимки на Меди и брат му :D

Иначе админът, който основно пише, е момче. 

Кой е брат му?🧐

Оф,аз нали съм си миндил веднага сканирах някои неща в клипа на "Майната ти...". Явно ще се окажеш права.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Lelqtian каза:

Ало @Fast модератора. Дека си сега да раздадеш справедливост на тема ксенофобия и насаждане на расова омраза?

Момчето е от ромски произход, и може да употребява ц думата както намери за добре.

  • Confused 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Момчето е от ромски произход, и може да употребява ц думата както намери за добре.

Търсиш си оправдания за пореден път за произволното ти модериране. Освен това форума е "анонимен" и това че ти имаш лично познанство с човека, мен и форумното общество не ни касае и не сме длъжни да знаем сивитата на целия форум. 

В кратка форма за теб това, че е автора може да е от ромски произход, нещо което никой от форума не е длъжен да знае, не прави изказването по-малко ксенофобско или приканващо към расова омраза. 

@meletoМного държа да вземеш отношение за това поредно крайно произволие и груба злоупотреба с правилата на човек от твоя екип. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Кой е брат му?🧐

Оф,аз нали съм си миндил веднага сканирах някои неща в клипа на "Майната ти...". Явно ще се окажеш права.

Чакам скрийншоти на лично :D Иначе излъчва big dick energy много

Ето го брат му

Резултат с изображение за „сабатин гогов“

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Търсиш си оправдания за пореден път за произволното ти модериране. Освен това форума е "анонимен" и това че ти имаш лично познанство с човека, мен и форумното общество не ни касае и не сме длъжни да знаем сивитата на целия форум. 

В кратка форма за теб това, че е автора може да е от ромски произход, нещо което никой от форума не е длъжен да знае, не прави изказването по-малко ксенофобско или приканващо към расова омраза. 

@meletoМного държа да вземеш отношение за това поредно крайно произволие и груба злоупотреба с правилата на човек от твоя екип. 

Нямам лично познанство с него. Той сам го е казвал в публичен пост. Цитирам

От 6.09.2018 г. от 21:57, presi_fen! каза:

Циганин съм ама съм много по реализиран и постигнал от вас , които сте силни само тук когато пишете, да си на живо едва ли ще посмееш да говориш така педалче!

Както чернокожите могат да употребяват н думата, така и ромите ц думата. Въпросът е приключен.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Нямам лично познанство с него. Той сам го е казвал в публичен пост. Цитирам

Както чернокожите могат да употребяват н думата, така и ромите ц думата. Въпросът е приключен.

Хич не ме интересува и както казах не съм длъжен да знам родата до 10то коляно на всеки от форума. Изказването беше не по-малко ксенофобско от онези, за които вдигна олелия до небесата, и това, че лицето използвало тези определения е евентуално от същата прослойка, не го прави по-малко такова. 

И да, за разнообразие, си почти прав - аз въпроса със теб го приключих. В момента чакам отговор по казуса от по-високо ниво от теб. @meleto Все още чакам включване. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това все още няма 500к? Последния път, когато проверих, УЛТИМАТИВНИТЕ ХИТОВЕ като този имаха 20млн, поправете тази грешка веднага!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е брутална песен, а има едва 105 хиляди.. :scratch: Бонка да се активизира и да се бръкне малко за реклама, че е срамота да не се забележи толкова добро парче.

 

  • Like 2
  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

 

Много е яка така, да заснеме някой клип! 

преди 1 час , Blueberry каза:

Няма нищо расистко в този пост, стига. Аз съм имала много по-грубо звучащи коментари и не са ме наказвали.

На мен тема ми бе затворена за много по-мило използване на думата мангалка. 

преди 1 час , Fast каза:

Момчето е от ромски произход, и може да употребява ц думата както намери за добре.

А откъде знаеш аз от какъв произход съм, та ми затвори темата, а? 

преди 1 час , Lelqtian каза:

 

@meletoМного държа да вземеш отношение за това поредно крайно произволие и груба злоупотреба с правилата на човек от твоя екип. 

Очаквам намеса на Мелето. Той самият спомена в затворената ми тема, че съм от ромски произход, което наистина никога не съм крил, така че нека темата ми бъде отворена - щом може циганите да ползваме думата мангал, значи темата ми следва да бъде възродена. 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам за какво говорите , но големи разбирачи сте тук , на кой му пука кой какъв е важно е да е човек с главно Ч , аз съм циганин , но не слагайте всички цигани под един знаменател! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

От какво да се отказва? От инфлуенцърстването? Нека поне малката порасне малко и да не и трябва памперс, иначе видния инстаграм модел Пепа С новия нос не я виждам като продавачка на зарзават на селския пазар в Толбухин 

Ало @Fast модератора. Дека си сега да раздадеш справедливост на тема ксенофобия и насаждане на расова омраза?

@meleto Бих искал също да изкажеш мнение по въпроса и най-специално с неадекватното и крайно произволно модериране по определени теми, от някои хора, само както, и когато, им изнася. 

 

Истинска скумрия направо, ако продължи с пластиките със сигурност го е докарала. 

Всички сте толерирани. Включително и ти. Нима ти никога не си имал обидни/ксенофобски коментари към изпълнители? 

Ако много държите да се наказваме за подобни думи/изрази, нямам нищо напротив. Направи една анкета, гласувайте какви да са ограниченията при писане и докъде може да се ползват думи като цигани, роми и прочее. Добавяме каквото решите в правилата, които изрично ще се спазват и няма да се правят изключения.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, meleto каза:

Всички сте толерирани. Включително и ти. Нима ти никога не си имал обидни/ксенофобски коментари към изпълнители? 

Ако много държите да се наказваме за подобни думи/изрази, нямам нищо напротив. Направи една анкета, гласувайте какви да са ограниченията при писане и докъде може да се ползват думи като цигани, роми и прочее. Добавяме каквото решите в правилата, които изрично ще се спазват и няма да се правят изключения.

Изпускаш тънкия момент как въпреки че всички сме толерирани, един от модераторите прилага това правило твърде свободно, както му е удобно и изнася. На мен това ми е проблема, а не как някой е казал че Фики бил мангал.

Така че не изкривявай темата, моля ти се, и или вразуми върпосния модератор щом сам не може да си определи стандарт кое е ксенофобско и кое не, още по малко да го следва, или го повишай скоростно до редовен потребител и да приключваме с тоя казус. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, presi_fen! каза:

Незнам за какво говорите , но големи разбирачи сте тук , на кой му пука кой какъв е важно е да е човек с главно Ч , аз съм циганин , но не слагайте всички цигани под един знаменател! 

Бъди какъвто искаш - циганин, ром, коняк, каса бира, все ми е тая. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Всички сте толерирани. Включително и ти. Нима ти никога не си имал обидни/ксенофобски коментари към изпълнители? 

Ако много държите да се наказваме за подобни думи/изрази, нямам нищо напротив. Направи една анкета, гласувайте какви да са ограниченията при писане и докъде може да се ползват думи като цигани, роми и прочее. Добавяме каквото решите в правилата, които изрично ще се спазват и няма да се правят изключения.

Тогава ми отвори темата. Чакам.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Fast каза:

Момчето е от ромски произход, и може да употребява ц думата както намери за добре.

Няма такъв закон, нито в БГ нито в САЩ. Няма как само едни хора да имат правото да използват дадени думи а други да не могат. Ако има забрана, трябва да е за всички, ако е разрешено трябва да е за всички.

Това, което правиш ти е точния пример за дискриминация. Позволяваш на дадени хора да употребяват език, а на други забраняваш, на база на етнически характерситики. Етническа дискриминация.

Редактирано от Olay
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...