Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз: Ейй, най-после се чувствам щаст–

 

123.png

  • Haha 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз: Тези теми няма да се паднат, подминавам ги..

Темите:

20191210_231349.jpg.16707c6465c316f26ebcd08a0f645071.jpg

  • Haha 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Изумява ме пропускът ти!

Невероятни сте, Созопол!

За най-готиния кавалер!

Шеп-шеп!

Който може, го може, който не може - седи и гледа! 

Нали!?

А-ха-аха!

Оле, недоумявам как съм пропуснал тази приказна вахканлия в you tube. Шейм, шейм, шейм.

За сметка на това набитото ми око днес установи, че най-новата фенка на нашата любима Теди А. е не коя да е, а лютеницата на поп-фолка - Теодора Андреева.

 

E1FF34C6-A5B7-47CF-B2CB-16EE711C6A46.jpeg

  • Like 1
  • Haha 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ни се пада, 16-ти ден (103 000)

Ламборгини, 16-ти ден (111 000)

*в нейбъла пише 14-ти, защото 2 дни я нямаше заради бъг*

И да, знаем, че първата има и някакви от фен клипове, но все пак....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , omline каза:

Наясно ли си, че това нещо се случва в църква и изобщо не е за хвалба? 

А ти си наясно, че е в залата ДО църквата, специално пристороена като терен за сватби, кръщенета и изобщо всевъзможни партита? Както и че в същата зала предполагам пеят всички минаващи през Торонто изпълнители, така че не говори глупости как било вътре в църквата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Kriminal каза:

Аз, когато досадния ми  братовчед от Босна дойде за 20-ти път тази година и ОТНОВО ме попита дали слушам Преслава, стоейки до полуметровия й плакат в стаята ми:

 

Правилно. Другия път му го подари и си разпечатай плакат с Клеа, три пъти по голям. 

Евентуално може и на Мая Нури. А най-добре и на двете, ако тряя шси донаправиш малко стена. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Правилно. Другия път му го подари и си разпечатай плакат с Клеа, три пъти по голям. 

Евентуално може и на Мая Нури. А най-добре и на двете, ако тряя шси донаправиш малко стена. 

Направо ще сложа знамето с лика на Клеа!

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Danger. каза:

Така ни се пада, 16-ти ден (103 000)

Ламборгини, 16-ти ден (111 000)

*в нейбъла пише 14-ти, защото 2 дни я нямаше заради бъг*

И да, знаем, че първата има и някакви от фен клипове, но все пак....

Не някакви. 30ка само от един фен клип, без да броим всичките други, така че 130ка на 110ка за Така ни се пада. Бързо в дупката обратно. Днес не ви се получи

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

А ти си наясно, че е в залата ДО църквата, специално пристороена като терен за сватби, кръщенета и изобщо всевъзможни партита? Както и че в същата зала предполагам пеят всички минаващи през Торонто изпълнители, така че не говори глупости как било вътре в църквата. 

Знам и не знам защо теб не те възмущава това, което пусна онзи индивид - дали е ДО или ВЪВ няма никакво значение, когато лично църквата там го е разрешила, а някой друг видимо злоупотребява с това разрешение. Ясно е, че се предполага че там е правено за такива събития, но това което виждам не ми се вписва в предствата нито за сватба, нито за кръщене, нито за парти за "милеещи българи".

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Не някакви. 30ка само от един фен клип, без да броим всичките други, така че 130ка на 110ка за Така ни се пада. Бързо в дупката обратно. Днес не ви се получи

Факта, че след като махнаха фен клипчетата, гледанията на официалният не се покачиха, говори достатъчно, че просто са били “бонус”. 

Ден 17 - има 91к на официалното клипче.

А при 17-тия на Ламборгини така като гледам отново ще има минимум 100-110к......

В случая не се опитвам да изкарам Ламборгини някакъв супер хит, защото сам знам, не е. И аз очаквах по-силно да гръмне. Но не е и “флоп”, както го определихте

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Born to Die @Gerganafen @Kitty @GSA Вие като фенове на меланхоличния ретро поп-фолк, какво смятате за този трак?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Знам и не знам защо теб не те възмущава това, което пусна онзи индивид - дали е ДО или ВЪВ няма никакво значение, когато лично църквата там го е разрешила, а някой друг видимо злоупотребява с това разрешение. Ясно е, че се предполага че там е правено за такива събития, но това което виждам не ми се вписва в предствата нито за сватба, нито за кръщене, нито за парти за "милеещи българи".

Какво означава някой злоупотребява? Все едно, това което виждаме е чак толкова по-различно от някоя рандъм сватба. Тая църква от някъде тряя да се издържа, съответно имат зала, която може всеки може да наеме за каквото си поиска. Доколкото съм се запознавал преди време със създаването и, имат си настоятелство, което управлява средставата и с парите от тоя наем на залата за подобни мероприятия се финансират и организират разни други ивенти за бг общоността в града. Като примерно неделно училище имат, ако не се лъжа. 

Иначе такива псевдо-моралисти сте ми много забавни, дето много обичате да проповядвате някви изкривени представи за ценностти, за последно актуални преди поне 100 година. Остро поощтрявам такива постове, продължавай да ме забавляваш. Тряя си правя веселото. Напрао ми идва да те поздравя с песен, така че заповядай. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Danger. каза:

Факта, че след като махнаха фен клипчетата, гледанията на официалният не се покачиха, говори достатъчно, че просто са били “бонус”. 

Ден 17 - има 91к на официалното клипче.

А при 17-тия на Ламборгини така като гледам отново ще има минимум 100-110к......

В случая не се опитвам да изкарам Ламборгини някакъв супер хит, защото сам знам, не е. И аз очаквах по-силно да гръмне. Но не е и “флоп”, както го определихте

Покачиха се с 10ка на 3ия ден след изтриването на фен клиповете. Но да, като цяло фен клипивете са бонус, но това не ви пречеле да ги изтъквате при Шефката, Паника и Добре ли си. Но при Преслава не им отдавате значение. 

За месец Така ни се пада имаше 6 милиона. Ламбото няма да ги направи. По клубовете и двете ги въртят. Засега Така ни се пада обобщено от клубове, тубата и другите муз. платформи прави впечатление на по голям хит. А звученето на ламбото е далеч по чалгаджийско и клубно. 

Флоп не е ламботи, но е поредната песен на Галена, която преди да е излязла описвате като хита на сезона, а тя дори в топ 3 не влиза. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Иначе такива псевдо-моралисти сте ми много забавни, дето много обичате да проповядвате някви изкривени представи за ценностти, за последно актуални преди поне 100 година. Остро поощтрявам такива постове, продължавай да ме забавляваш. Тряя си правя веселото. Напрао ми идва да те поздравя с песен, така че заповядай. 

За морал може да се говори явно само когато едно курве се почувства ощетено от друго курве. Във всички останали случаи моралът е  я псевдо, я изкривен, я остарял.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Амброжка. каза:

Оле, недоумявам как съм пропуснал тази приказна вахканлия в you tube. Шейм, шейм, шейм.

За сметка на това набитото ми око днес установи, че най-новата фенка на нашата любима Теди А. е не коя да е, а лютеницата на поп-фолка - Теодора Андреева.

 

E1FF34C6-A5B7-47CF-B2CB-16EE711C6A46.jpeg

Прикотква я да напусне. Или е помислила, че това е стара нейна снимка.

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавам да се чудя какво прави Емануела в тренда при положение, че новата на Деса всеки ден е с повече гледания. Днес разликата е около 15ка. Май наистина Пайнер си решават кое да набутат вътре. Решили са цяла година да ни пробутват Емануела всячески, но това пак не помага и реди флоп след флоп. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, payner_tv каза:

Tidal са качили няколко плейлиста създадени от изпълнители:

Емилия

Тони Стораро

Алисия

В плейлистата на Емилия има песен на... Преслава, "Не те забравям" .

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...