Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Slavi каза:

Ето и някои от песните, които звучаха снощи на ретро в Плаза преди да се появи Деса. Джена с Да те бях ранила.

Много си е адекватен DJ-ят, който и да е.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kriminal каза:

Много си е адекватен DJ-ят, който и да е.

В смисъл? Да те бях ранила си е песен н годината и достатъчно стара, за да я пускат. Отчитам като минус, че не пуснаха Да видя какво е, но може и да е звучала след като Деса тръгна. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

В смисъл? Да те бях ранила си е песен н годината и достатъчно стара, за да я пускат. Отчитам като минус, че не пуснаха Да видя какво е, но може и да е звучала след като Деса тръгна. 

Чак толкова стара за ретро парти не е. Абсурдно е да се слага в една категория с някви песни от 90-те като Кожена пола, макар според мен. В Сърбия не водим песни от преди 4 години като "ретро", при вас явно е другояче.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Donatella каза:

ето защо я поканят всяка годна в САЩ. Преси-Джексъна колко пъти е пяла в Америка ?

 

 

Наясно ли си, че това нещо се случва в църква и изобщо не е за хвалба? 

  • Haha 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, когато досадния ми  братовчед от Босна дойде за 20-ти път тази година и ОТНОВО ме попита дали слушам Преслава, стоейки до полуметровия й плакат в стаята ми:

 

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Не знам кой ги слуша тези песни, че да имат милиони гледания. Може само на мен Илиян да ми е страшно непоносим, но са ужасни.

 

Я се успокой е най големия хит на Емануела за 2019. Въртя си се стабилно. Дори септември още си се въртеше. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Kriminal каза:

Чак толкова стара за ретро парти не е. Абсурдно е да се слага в една категория с някви песни от 90-те като Кожена пола, макар според мен. В Сърбия не водим песни от преди 4 години като "ретро", при вас явно е другояче.

Минали са над 8 години от появата на "Да те бях ранила". За 18-годишните по дискотеките си е ретро песен от детството им. :D

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Минали са над 8 години от появата на "Да те бях ранила". За 18-годишните по дискотеките си е ретро песен от детството им. :D

Олее, аз прочетох Да ти се доказвам и през цялото време тя ми е наум😂. Нищо, моя грешка.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Kriminal каза:

Чак толкова стара за ретро парти не е. Абсурдно е да се слага в една категория с някви песни от 90-те като Кожена пола, макар според мен. В Сърбия не водим песни от преди 4 години като "ретро", при вас явно е другояче.

Да те бях ранила е от 7-8 години. Голяма част от песните, които пускаха снощи са от същия или близък период - Неблагодарен, Ох ох, Пия за теб, От мен питието, Безсрамна, Едвам ме нави, Пробвай се и т.н. 

2003 например вече песни като Мъжете всичко искат и Луда по тебе си бяха ретро. Една песен над 5 години преспокойно можебдабсе вори за ретро, а в случая говорим за 7-8 години. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

 

Обаче лирическата героиня в песните на Джен винаги е подложена на зверски унижения. 

Във Вижте го жени бе свикнала на празници да плаче и в леглото гръб да и обръщат. 

Сега в тази е свикнала с края да я стряскат и вратите под носа и да тряскат. 

Дали Наско и прилага някои от тези похвати за които пее. Горкото момиче🤭

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Не знам кой ги слуша тези песни, че да имат милиони гледания. Може само на мен Илиян да ми е страшно непоносим, но са ужасни.

 

Уникални хитове тази година, които дори Илиян не разваля с присъствието си! Важи и за Ма-ги-стра-ла! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Обаче лирическата героиня в песните на Джен винаги е подложена на зверски унижения. 

Във Вижте го жени бе свикнала на празници да плаче и в леглото гръб да и обръщат. 

Сега в тази е свикнала с края да я стряскат и вратите под носа и да тряскат. 

Дали Наско и прилага някои от тези похвати за които пее. Горкото момиче🤭

По-скоро тя на него ги прилага и се извинява чрез песни! Истинска ДОСТОЙНИЦА!

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Да те бях ранила е от 7-8 години. Голяма част от песните, които пускаха снощи са от същия или близък период - Неблагодарен, Ох ох, Пия за теб, От мен питието, Безсрамна, Едвам ме нави, Пробвай се и т.н. 

2003 например вече песни като Мъжете всичко искат и Луда по тебе си бяха ретро. Една песен над 5 години преспокойно можебдабсе вори за ретро, а в случая говорим за 7-8 години. 

Да те бях ранила си я пускат откакто е излязла. И винаги има избухване, на мен ми е досадна като Луда по тебе :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Да те бях ранила си я пускат откакто е излязла. И винаги има избухване, на мен ми е досадна като Луда по тебе :D

Заеби ги тия песни, виж това:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

По-скоро тя на него ги прилага и се извинява чрез песни! Истинска ДОСТОЙНИЦА!

Вероятно си прав. Тя на фамилията си какви похвати прилага, та Наско ли ще подмине. Доста хитро от нейна страна да пее за нещата, които прави под паравана, че на нея и ги правят. Истинска унижителка! ❤️

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Вероятно си прав. Тя на фамилията си какви похвати прилага, та Наско ли ще подмине. Доста хитро от нейна страна да пее за нещата, които прави под паравана, че на нея и ги правят. Истинска унижителка! ❤️

Джена - Унижителка 2020, очакваме! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Да те бях ранила си я пускат откакто е излязла. И винаги има избухване, на мен ми е досадна като Луда по тебе :D

На мен пък Да те бях ранила и до днес не ми е омръзнала. Както и Да видя какво е. Заслужават 5 поколения да гиттясат под звуците им😍

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

На мен пък Да те бях ранила и до днес не ми е омръзнала. Както и Да видя какво е. Заслужават 5 поколения да гиттясат под звуците им😍

Играя кючек всеки път на Да те бях ранила, но с отегчение. :D Но си стана вечен хит, без да е спирала да звучи. Абсолютно всеки път я чувам покрай ретро блока или след тъпа нова песен, да вдигнат хората. ПиДЖките изригват с първите акорди. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...