Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Stela каза:

Giveaway на памперси е скучно и не виждам нищо изненадващо и интересно в това. Виж, ако пусне си носа ще я призная и аз. Дори може да се включа в  giveaway-я. :g2:

Правила е giveaway  на памперси?? :roll1:И това ли било да си в час с дигиталния свят? Бахти простачката майна. То наистина просто като гъз.

  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Правила е giveaway  на памперси?? :roll1:И това ли било да си в час с дигиталния свят? Бахти простачката майна. То наистина просто гъз.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

След няколко неуспешни опита...

IMG_20191230_211338.jpg.92d4c05e2931afea1586147b9e08aa4f.jpg

Тая съвсем откачи. Ето какво се получава от липсата на хитове и интерес към нейната личност. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Тая съвсем откачи. Ето какво се получава от липсата на хитове и интерес към нейната личност. 

Да, от липса на интерес, разби всички на концерта в Пловдив да я ожалиш милата... 

Гъзарка топ хит! 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тук прилича на нахилен сурикат.

Сурикатите имат по-големи нослета, но има известна прилика, да. :D (Търсих в нета снимка на нахилен сурикат) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

Спомням си Анелия на един лайф в Инстаграм преди време:

Момче я пита защо е толкова надута и тя: "МИЛИЧКА, не знам защо мислиш така за мен..." 

Към края на лайфа: "Айде, че тука много SMS-чета вървят... (за въпросите които й се пишат)

Невероятна.

Анелия специално над нея летят самолети с кемтрейлс да я пръскат с барий и алуминий. :roll1:

  • Haha 6
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Тук прилича на нахилен сурикат.

Човек, дори Кардашиянката със 100 млн. последователи я призна за красива преди броени часове. Не вървиш.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква ирония, в годината в която всички казаха, че Преси приличала на чучело, тя получава комплимент от сестра Кардашиян, а това говори достатъчно.

А за giveaway–ят – принципно имах предвид двата за албума ѝ, но кое е лошото на това да направи и на памперси, след като са и отправили такова бизнес предложение? Нима влогърите, дето правят на всякакви щуротии стават за присмех? Ами не, просто са силни инфлуенсъри и ще рекламират и тоалетна хартия, ако решат.

  • Like 7
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Човек, дори Кардашиянката със 100 млн. последователи я призна за красива преди броени часове. Не вървиш.

Става въпрос за друга снимка.

А на мен това твоето ми прилича на желание да се успокоиш, че някаква известна я била харесала. Айде да не търсим снимките на Дейнджър от преди месец-два, че пак няма да се спи добре.

Изобщо като цяло искам да вазираш от мен, няма да ме цитираш, че си хипер неприятен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...