Jump to content



Денис Теофиков - Катастрофа


Препоръчани коментари

музика: Николай Пашев
текст: Анастасия Мавродиева и Николай Пашев
аранжимент: Николай Пашев
режисьор и сценарист: Людмил Иларионов - Люси
оператор: Георги Марков 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Закво им беше да казват този ремикс на Тръгвай си, в Ютюб вече са достатъчно. За да видим повдигнатите му вежди от нов ъгъл ли?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ани Хоанг. :D Клипът не е лош ама песента е като някакво бледо копие на "Тръгвай си". Не ми хареса, няма да си я пусна пак.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може песента много да прилича на “Тръгвай си”, но тая кифла звучи толкова добре, страхотен мъжки глас, така не ми е харесвал друг глас на момче/мъж в “Пайнер” преди. Изпявянето е брутално, много обичам да си ги надувам тия песни и да се надпявам с него, така си въобразявам, че и аз мога да пея, но който ме е чул.. е катастрофирал. 
 

Ани Хоанг вади брутално тяло в тоя клип, разхубавила се е и се радвам, че най-после си намери професията - статистка в клипове на успяващи изпълнители. 
 

ПС - помислих, че там на морето тия деца дето идват са неговите, щях да припадна вече. И тоя стайлинг с тия костюмчета... тцтц
Бърза да порасне детето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тръгвай си" и "Не исках да те нараня" 2 в 1, но пък леко циганското изпяване отново прави песента да звучи като бъдещ голям хит. 

Клипа е доста крачки назад от последните му два дуетни. Люси си е оставил ръцете... Да не говорим, че ефекта с кадрите отзад напред сме го виждали и при Соня Немска преди вече доста години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Закво им беше да казват този ремикс на Тръгвай си, в Ютюб вече са достатъчно. За да видим повдигнатите му вежди от нов ъгъл ли?

Качват* аман

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора сън не спят само и само да пуснат първи тема на нова чалга песньовка... 

Песента е копие на Тръгвай си. Но оценявам това, че си изгражда стил с меланхоличен попфолк, а не прибягва до кючеци и комерси, което е най лесно. 

Ани Хоанг да не се е превърнала в статистка на клиповете на колегите си. Първо в на Емрах, сега в на Денис. По успешна би била в това начинсние де. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съъъм. Прилича на дуета с Емилия, но има и разлики.

То изобщо още в началото Денис трябваше да си направи "Тръгвай си" сам, а не до позволява на леля си да му взима половината дивиденти за успеха на парчето. Браво на Денката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса! Наистина прилича на “Тръгвай си” , но ще се слуша доста.  Денис заслужава да се влага повече в него. Най-голям шанс има от новите имена да стане голяма и дълготрайна звезда.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая да видим Ани Хоанг с успешно амплоа в музикален проект.

 

Парчето е яко, зарибява от първо слушане, много хубаво са подредили текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

То изобщо още в началото Денис трябваше да си направи "Тръгвай си" сам, а не до позволява на леля си да му взима половината дивиденти за успеха на парчето. 

Дааа! Поне сега може да си е научил урока и да си мачка сам. Достатъчно талантлив и харесван е за да може и без Емица. 

Вече има 10К харесвания и почи 90К гледания. Добре е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да отбележа, че и текстът е много неадекватен. Това за катастрофирането е комично, за звездата и провала пък още повече.

Като цяло голямо разочарование. Един от малкото изпълнители, които ме вълнуват в тоя жанр в плачевно положение, а той да пусне такава помия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ани Хоанг е перфектна като ревяща статистка :1000(33): Песента е "Тръгвай си 2", може би кармата го връща на Емилия задето пусна самостоятелна версия на "Безумна любов" навремето.:bn: Като цяло се е получил супер добър и въздействащ проект, но защо трябваше да развалят всичко с абсурдната част "Казваха ми 'Няма да си звезда'" и селфита с пощурели дечица?:1000(10):Супер не на място и разваля цялото тъжно настроение. Иначе момчето е харизматично и пеещо, съгласен съм, че има бъдеще. Браво като цяло!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Ани Хоанг е перфектна като ревяща статистка :1000(33): Песента е "Тръгвай си 2", може би кармата го връща на Емилия задето пусна самостоятелна версия на "Безумна любов" навремето.:bn: Като цяло се е получил супер добър и въздействащ проект, но защо трябваше да развалят всичко с абсурдната част "Казваха ми 'Няма да си звезда'" и селфита с пощурели дечица?:1000(10):Супер не на място и разваля цялото тъжно настроение. Иначе момчето е харизматично и пеещо, съгласен съм, че има бъдеще. Браво като цяло!

Хаха и ся гледаш Емилия се ядосва и прави самостоятелна версия на "Тръгвай си".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...