Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

И двете имат 35к ако наистина те интересува.😀😀

 

Btw защо Теди е #1 в тренда, а Галин и Преслава правят повече гледания?

Защото купуват. 

 

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Страхотен трак! Може би най-любимата ми нейна песен.

Много е яка. Ето такива песни трябва да прави Галоша. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

И двете имат 35к ако наистина те интересува.😀😀

 

Btw защо Теди е #1 в тренда, а Галин и Преслава правят повече гледания?

На Галин и Преслава са купени, бе Уили, системата ги засече, че има шашми и ги разкараха от Тренда. Виж ква им е тъпа песента, то не можеее. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Защото купуват. 

 

Много е яка. Ето такива песни трябва да прави Галоша. 

Да,именно. Сърце,която е в подобна стилистика също й се получи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Да,именно. Сърце,която е в подобна стилистика също й се получи.

Ами да, ама тя се състезава. А истината е простичка: и двете с Преса кръв да серат по - голям хит от "Дай ми още" няма да изкарат и по- хубави от Анелия няма да станат.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами да, ама тя се състезава. А истината е простичка: и двете с Преса кръв да серат по - голям хит от "Дай ми още" няма да изкарат и по- хубави от Анелия няма да станат.

Добре, че Преслава и Галена няма да са на концерта да й пречат на Ани да изнесе цялото шоу на нейн гръб. :lol:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия последната много се повтаря. Кой ще я слуша 5 минути, не е нормална. Това "дреме ми, пука ми" е ужасно. Сиана прави песента. 

Абе като цяло Анелия е вече за отказване. Не е интересна на феновете с последната си продукция и по-добре да се откаже на време, вместо да потъне като Ивана и Гло.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Добре, че Преслава и Галена няма да са на концерта да й пречат на Ани да изнесе цялото шоу на нейн гръб. :lol:

Тихо там. По - скоро добре, че гърбушкото няма да е там, че Ана ще се депресира. Ще каже 20 години я мачкам тая руса дрънда за да може накрая с тоя малак пед*руга да ми го сложи отзад. Емилия е на принципа: с една ръка дупе глади, с друга К*рец вади. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните й две песни на Анелия са ненужно дълги и отегчаващи. "Гъзарка" поне да беше някакъв бесен кючек,а то някакво копие на "Кома". Отвратително.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

На Анелия последната много се повтаря. Кой ще я слуша 5 минути, не е нормална. Това "дреме ми, пука ми" е ужасно. Сиана прави песента. 

Абе като цяло Анелия е вече за отказване. Не е интересна на феновете с последната си продукция и по-добре да се откаже на време, вместо да потъне като Ивана и Гло.

Аз се чудя изобщо как успя да задържи добри гледания толкова дълго време. Мислех, че още след първата седмица ще замине в коша, уви обаче..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Тихо там. По - скоро добре, че гърбушкото няма да е там, че Ана ще се депресира. Ще каже 20 години я мачкам тая руса дрънда за да може накрая с тоя малак пед*руга да ми го сложи отзад. Емилия е на принципа: с една ръка дупе глади, с друга К*рец вади. 

 

Няма тихо, ще се научиш да харесваш красиви жени. Анелия вече прилича на чичко. Забранявам да припадаш. Ще говориш за нея в минало време! :happyppl:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Няма тихо, ще се научиш да харесваш красиви жени. Анелия вече прилича на чичко. Забранявам да припадаш. Ще говориш за нея в минало време! :happyppl:

Нескоро я видях с Преса в Сенс. Не изглеждаше никак зле. Преса си приличаше на Майкъл Джексън и е толкова слаба, че направо е плашещо. Сега не искам да е габаритна. И от хубавите вимена едно време не е останало нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

И двете имат 35к ако наистина те интересува.😀😀

 

Btw защо Теди е #1 в тренда, а Галин и Преслава правят повече гледания?

Има някакво време, в което дадена песен може да стои. 10 дни или 2 седмици. 

 

преди 3 часа , asylum каза:

Преди 2-3 дни разбрах, че Клеа се е посветила на други дейности. Все още очаквам Слави да внесе яснота по отношение на "уволнението" й. Не ми се вярва.

 

От горе ми се даде! 

преди 43 минути, WindWalkerMonk каза:

Страхотна е Галош. Ето още на времето е правила страшни хитаци:

 

Много е яка, но не е била голям хит. Но си беше популярна за времеъо. 

  • Like 1
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Нескоро я видях с Преса в Сенс. Не изглеждаше никак зле. Преса си приличаше на Майкъл Джексън и е толкова слаба, че направо е плашещо. Сега не искам да е габаритна. И от хубавите вимена едно време не е останало нищо.

Преса пак е полудяла и я е ударила анорексията. На лелини години изтрещя да се прави на опъната и слаба. Compensational mechanism, anyone? When you're stupid as fuck, let's at least look beautiful.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Преса пак е полудяла и я е ударила анорексията. На лелини години изтрещя да се прави на опъната и слаба. Compensational mechanism, anyone? When you're stupid as fuck, let's at least look beautiful.

She is everything but stupid, love. Nasty, notorious, sneaky, greedy, and whatever else you say but stupid definitely not. She is super emotionally intelligent in the full meaning of the term. С други думи знае как да усеща хората и да им дава това което искат. За мен Преслава е най - умната поп - фолк певица. Просто има скелети в гардероба, защото е била грозна и така.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Това кой го слуша,че прави по-добри гледания от "Мотел" и "Хабиби"? Срамота е,че това ще е хита на десетилетието.😥

 

 

В чужбина много ясно го слушат. Нали на тая песен имаше сума ти версии по балканските Като Две Капки Вода и оттам стана популярна.

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

На Анелия последната много се повтаря. Кой ще я слуша 5 минути, не е нормална. Това "дреме ми, пука ми" е ужасно. Сиана прави песента. 

Абе като цяло Анелия е вече за отказване. Не е интересна на феновете с последната си продукция и по-добре да се откаже на време, вместо да потъне като Ивана и Гло.

Дори не съм разбрал, че Сиана участва. В кои моменти пее? 

Мен взе да ме кефи Гъзарката! Анелия е стара кръчмарка, знае кво да прави с гласа си! И все още изглежда по-добре от двете циганки-лидерки!

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

❤️❤️❤️ Г О Л Я М А ❤️❤️❤️ Но последната й песен е ТЪПА. 

Да вземе да повтори тоя микс, грешка няма да има! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

She is everything but stupid, love. Nasty, notorious, sneaky, greedy, and whatever else you say but stupid definitely not. She is super emotionally intelligent in the full meaning of the term. С други думи знае как да усеща хората и да им дава това което искат. За мен Преслава е най - умната поп - фолк певица. Просто има скелети в гардероба, защото е била грозна и така.

За мен един човек, ако е умен, никога няма да позволи непознати хора да мислят за него тези неща. Калтачка е, но такъв е масово и народът ни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

She is everything but stupid, love. Nasty, notorious, sneaky, greedy, and whatever else you say but stupid definitely not. She is super emotionally intelligent in the full meaning of the term. С други думи знае как да усеща хората и да им дава това което искат. За мен Преслава е най - умната поп - фолк певица. Просто има скелети в гардероба, защото е била грозна и така.

Всъщност, да! Изглежда тъпа, за да се харесва на масите. Прави си сметката.

Анелия също е скрит гений! За чалга не им трябва повече акъл да показват. Ще ги отпишат като Есил Тюрбан, Нелина и сие. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Това кой го слуша,че прави по-добри гледания от "Мотел" и "Хабиби"? Срамота е,че това ще е хита на десетилетието.😥

 

 

Ами то 100про си е хита на десетилетието. И в бг не минава вечер без Сен тропе. Има и още един клип на Сен тропе в топ 70 на попнейбъл. Ако се съберат гледанията от всичките му клипове, като нищо да излезе начело под номер 1. Мен ме кефи Сен тропето, но не и пидибията му като Мма и Кажи честно... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

За мен един човек, ако е умен, никога няма да позволи непознати хора да мислят за него тези неща. Калтачка е, но такъв е масово и народът ни.

Не мога да се съглася. Добро или лошо е отделна тема, и няма общо с интелекта. Напротив най - големите престъпници са били изключително умни хора. 

Колко си умен е едно, но делата ти и отношението ти е това, което те определят като човек. Но сам го каза, беден народ, изпълненен с много скелети и призраци, които уви не е лесно да пуснем да си тръгнат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Ами то 100про си е хита на десетилетието. И в бг не минава вечер без Сен тропе. Има и още един клип на Сен тропе в топ 70 на попнейбъл. Ако се съберат гледанията от всичките му клипове, като нищо да излезе начело под номер 1. Мен ме кефи Сен тропето, но не и пидибията му като Мма и Кажи честно... 

Не искаш да те мачкат в Мазерати???

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...