Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

Ти гласува ли за човека, който пръв допринесе за Революцията в музиката? Без чието спонсорство сега нямаше да трептим при фразата "Толкова ли трудно беше да останеш?"? 

Ако не си гласувал за @Боби ще те банна, нали знаеш :)

Неведнъж съм казвал,че ти даваш най-яките банове,така че очаквам с нетърпение!💕

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, CecaG каза:

Въпрос: След като очевидно живо ви вълнува жанра всички тук и сте фенове, защо предимно хейтите, нон стоп воювате помежду си в люти спорове, гадаете по гледания, и още куп други субективни фактори, изразявате фалшиви мнения само за да се дразните? Наистина ли това ви е приятно и забавно? Коментирате предимно дребнаво, по детски. А като питам деца ли сте, се сърдите... Не трябва ли да бъдат позитивни тези форуми? 

Оф, сега всички ще се замислят и ще спрат да пишат. Преди 5 минути се регистрира и вече задаваш адекватни въпроси, не ми харесваш. Толкова ли не можеш да се караш като останалите?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Оф, сега всички ще се замислят и ще спрат да пишат. Преди 5 минути се регистрира и вече задаваш адекватни въпроси, не ми харесваш. Толкова ли не можеш да се караш като останалите?

Развали купона... Сега ще трябва да си търсим други форуми. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Beat. каза:

Между другото, даваха Милко. Надяваше се да е поне на 3-то място за кмет на Свиленград 😂

То май е така, даже може и на балотаж да ходи според прогнозите. 

Имаме ли информация на кои изпълнители са почитателки г-жите Манолова и Фандъкова? Фандъкова ми изглежда като Преслава stan, а Манолова според мен не е с нещо очевидно, да кажем Анелия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

То май е така, даже може и на балотаж да ходи според прогнозите. 

Имаме ли информация на кои изпълнители са почитателки г-жите Манолова и Фандъкова? Фандъкова ми изглежда като Преслава stan, а Манолова според мен не е с нещо очевидно, да кажем Анелия.

Да, Анелия подкрепя Манолова :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Определено. 😁

Оф, да бе, вярно, че ми излизаше реклама как Анелия я подкрепя. (Тук е моментът да коментирам колко не ме познава Фейсбук алгоритъма, че да ми пробутва точно тия двете хъ хъ).

Ана иначе е много красива на тази снимка.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Оф, да бе, вярно, че ми излизаше реклама как Анелия я подкрепя. (Тук е моментът да коментирам колко не ме познава Фейсбук алгоритъма, че да ми пробутва точно тия двете хъ хъ).

Ана иначе е много красива на тази снимка.

Майчето по-яка 😄

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Beat. каза:

https://izbori.bg/34836/

Фандъкова май е анти-чалга отвсякъде.

Разчита на по-интелигентни избиратели. Явно не ни брои за такива. Жалко, не е отворила Рамания да види що интелект се лее и да покани всички героини от Междузвездни войни Раманиански - "Преса", "Галош", "Джен", "Анда" и др. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , CecaG каза:

Въпрос: След като очевидно живо ви вълнува жанра всички тук и сте фенове, защо предимно хейтите, нон стоп воювате помежду си в люти спорове, гадаете по гледания, и още куп други субективни фактори, изразявате фалшиви мнения само за да се дразните? Наистина ли това ви е приятно и забавно? Коментирате предимно дребнаво, по детски. А като питам деца ли сте, се сърдите... Не трябва ли да бъдат позитивни тези форуми? 

Ама събуди се мило. Света не е яко място, певиците не са светици, а хората не са добри.

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, CecaG каза:

Въпрос: След като очевидно живо ви вълнува жанра всички тук и сте фенове, защо предимно хейтите, нон стоп воювате помежду си в люти спорове, гадаете по гледания, и още куп други субективни фактори, изразявате фалшиви мнения само за да се дразните? Наистина ли това ви е приятно и забавно? Коментирате предимно дребнаво, по детски. А като питам деца ли сте, се сърдите... Не трябва ли да бъдат позитивни тези форуми? 

Нов/а сте и не сте свикнали с цялостната обстановка. Този форум е нашенски вариант на световните музикални фен среди, и въпреки честите крайности, пак сме една идея по-малко вманиачени от Stan Twitter, K-Pop Twitter, ATRL и производните. Ако задълбаеш там, ще се убедиш. И в крайна сметка, не вярвам някой от нас да се държи по същия начин в реалния живот. Приеми форума като начин за развлечение и отбиване на време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , CecaG каза:

Иначе на въпроса какво харесвам, харесвам Румяна! За мен тя е любима и неповторима! ❤️

Мило, не сме 94 моля те. Бъди актуална и не живей в старите времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Ама събуди се мило. Света не е яко място, певиците не са светици, а хората не са добри.

Светът е каквото си го направиш. Лоши хора има навсякъде, не само в развлекателна индустрия. Баш най-големите боклуци като Ни-Ло, Нора Недкова и тн. си личи с просто око що за стока са, но е грешно да се приема че всички известни личности са техни копия по характери.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Мило, не сме 94 моля те. Бъди актуална и не живей в старите времена.

Реално дереджето на жанра в момента е кажи речи същото. Посочих нея умишлено. :) Не ми се поддава на провокации да се обяснявам. Светът може да не е яко място, но музиката е нещо яко, което е с цел да носи позитив. А реално всеки си живее в негов свят, някои са яки, други не. На фолк певачките са по-интересни затова сме тук и ги коментираме. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Къде да я поканят, драга? 

На концерт! 😂 Сега ще кажете "Тя не е от Пайнер", еми те техните не искат да пеят явно хаха, а тя също е въртяна в Планета, нали е рожден ден на тв. Ако Десита и Лидия може, Луна що да не 😂 Била е и в Пайнер, може пак да иде. Но може да откаже, че ѝ е" под нивото", малка ѝ е сцената. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...