Jump to content


Ариа - Класа


Препоръчани коментари

На тая мърла няма ли кой да й каже, че става вече банална? Тая песен ми напомня на една на Адриана май беше..... с Ангел - "А ти си марка"? Нещо много познато звучи. Иначе нека вземе се скрие, то пеенето е направо мъка за нея. На напие спокойно можеш да чуеш наБие и някакво неправилно произношение..... абе евтиния както са казали. За класа тръгнала да пее поредната натрапница. Започва да ме дразни тая мастия. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мяза на няколко други ама все едно някой друг прави изцяло нечувана мелодия. Противна ми е като човек за сега, но песента ми хареса, яка е. Като за ново име - топ, най-добрата й песен до сега.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това кой вариант на "Да гори в любов" е, този път е 1 към 1. Преслава извади най-големия хит последните години и още не могат да се спрат... Иначе не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чии пари точи този мършоляк, че е по продуктивна и от топ имената. И чува ли се как квичи преди да обяснява как в семейството и имало музиканти и посещавала еди колко години музикален педагок... 

Да хваща Емануела за плитките и марш към обора... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, ANGEL каза:

Добра е песента, даже много. Въпреки, че прилича на "ИЗтрезняваш ли".

Микс от Изтрвзнаваш ли, Да гори, А ти си марка и последната на Джулия... 

ГАНЕВА работа... 

 

 

То е искало по рано да ни занимава с особата си, ама е яла тукатите от Динко Динев

 

Screenshot_20191004_155414_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191004_155418_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Микс от Изтрвзнаваш ли, Да гори, А ти си марка и последната на Джулия... 

ГАНЕВА работа... 

 

 

То е искало по рано да ни занимава с особата си, ама е яла тукатите от Динко Динев

 

Screenshot_20191004_155414_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191004_155418_com.android.chrome.jpg

Хиляда песни в една, ама не в Ганев е причината. Сигурно тая патица е искала нещо подобно, надявайки се да стане хит, но удря на камък за пореден път. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислих да мина и без да чуя новото произведение на Ариа(?!), но не се сдържах просто. Страшна класа наистина, текст без логика, циганински вокали те киеро ми амор и музика която сме чували в още двадесет чалга песнички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йееес бе :happyppl: 2ро поредно попадение за Ариа :1000(19): Песента може да е правена по калъп, но е резачка! В пъти по-добра от новата песен на Яница например. Колкото до пеенето - доста добре си се справя, гласът и пасва на такива песни. Дано я завъртят по дискотеките! Има доста добър шанс на фона на Малката и Джулия, която може и да за*бе кариерата си на певица. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Истинска класа! Като се сетя колко й се подигравах на първите песни... Ако продължава в същия дух , има шанс да ми стане любимка!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...