Jump to content



18 години Телевизия "Планета" - концертът, зала "Колодрума", 03.12.2019


Препоръчани коментари

преди 1 минута, omline каза:

Преди всичко ще си направим извод за етническата принадлежност на публиката. След това вече ще дойде някакво възмущение предполагам.

Циганите са много малко, предимно на терена. Половината концерт бях на трибуните и не видях нито един манго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 573
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Senhor каза:

Циганите са много малко, предимно на терена. Половината концерт бях на трибуните и не видях нито един манго.

Е значи ще си останем с възмущението само.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Да беше изпяла нещо.

“Ехаа, за първи път от 20 години да съм срещу сцената за кураж на младото поколение, заедно с шефовете. 🤗

Ивана 2019

Нищо общо с ламята Спаска, която през 2005 година на общите концерти избухваше с 30 минутен микс и си правеше концерт в концерта. 🤣

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Senhor доста хора които са на концерта пред сцената писаха че Анелия пуснала бис на запис и им станало смешно. Май е успяла вас да ви заблуди хД.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещах на моменти, че има някакви записани аплодисменти. Но бис имаха много хора този път. Пък и Анелия беше една от малкото, където хората бяха на черешата през цялото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При всяко положение Анелия излезе най-голямата хитруша в отсъствието на Преслава. :D Представи двете си очевидно успешни песни от тази година, изпя си супер хита от 2016 и на всичкото отгоре уреди да е единствената, на която да й се излъчва изпълнението на живо под някаква форма. Кралица!

Дано да излязат клипчета и на другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

А сега си представете какви приеми щяха да имат “Паника”, “Пиян” и още........

Мда, усещаше се липсата на най-големите. Имаше провиквания Преслава след Емануела. Но пак си имаше доволно хора и силни приеми. Новото поколение звезди са тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, гледах на  “Болка моя” и не очаквах такъв слаб прием на този топ хит. Цура наистина е страшно дърво. 
Денис е смазал. Алфите също имат доста силен прием. 
Къде я гледахте Анелия? 
 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Senhor каза:

Мда, усещаше се липсата на най-големите. Имаше провиквания Преслава след Емануела. Но пак си имаше доволно хора и силни приеми. Новото поколение звезди са тук.

Каквато очевидно беше и целта на шефа. Въпросът е дали това е била причината повечето големи звезди да бойкотират...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Каквато очевидно беше и целта на шефа. Въпросът е дали това е била причината повечето големи звезди да бойкотират...

Причината според мен е освен да се набутат дебютантите (което значи по-малко време за големите)... Емануела. С най-много участия за 2019 според мен е тропнала с крак да закрива и другите са бойкотирали. Е, не й се получи - среден прием, накрая няколко пъти се обърна за бис, ама нейсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Senhor каза:

Причината според мен е освен да се набутат дебютантите (което значи по-малко време за големите)... Емануела. С най-много участия за 2019 според мен е тропнала с крак да закрива и другите са бойкотирали. Е, не й се получи - среден прием, накрая няколко пъти се обърна за бис, ама нейсе.

Те за да се борят с дебютантите трябва да им покажат, че са не по-малко добре от тях т.е да присъстват и също да имат приеми. А ако и Емануела е била причина нямам думи... Наистина звучи нелепо тя да закрива, но пък си беше време и за някакво разнообразие от Галена-Преслава и чат-пат Анелия. Безумни поводи някой да бойкотира.

Лидия и Десита са разбили, съдейки по горното клипче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...