Jump to content



Online: Райна - А бях ти казала


anelia

Препоръчани коментари

Струва ми се, че си е преебала зверската балада, в опит да направи нещо комерсиално... 

На Лияна по ме радва поне на първо слушане. 

И все пак заслужава похвала, че парчето и не прилича на 100 други! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми напомня за "Размазаният грим", но тази ми харесва още повече! Хубава е песента, Райна трудно може да ме разочарова. Харесва ми всичко! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е, но то няма музика почти, изпяването също е могло да бъде по-добре. И наистина ли се е разделила с момчето, ебаси, толкова готин изглеждаше, възпитан, нормален... Много тъпо, толквоа снимки качваше в Инстаграм, щастливи, бях сигурен, че този път си е намерила човек. Определено е трудна като човек явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си призная от първо слушане не бях впечатлен, обаче след второто ми се наби в главата и ми хареса.

Ако й се даде шанс и я завъртят ще има успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Born to Die каза:

Хубава е, но то няма музика почти, изпяването също е могло да бъде по-добре. И наистина ли се е разделила с момчето, ебаси, толкова готин изглеждаше, възпитан, нормален... Много тъпо, толквоа снимки качваше в Инстаграм, щастливи, бях сигурен, че този път си е намерила човек. Определено е трудна като човек явно.

Toй си е изтрил всички снимки с Райна, а тя си ги е оставила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усеща се, че след "Една на милион" е искала от Биолчев да и направи нещо комерсиално, за да избегне още един флоп. Лично за мен е като песен от Оцко, но ми допада. Хем е комерс, хем със силен текст и е постигнат супер готин баланс. Ослепителна е в клипа, но това е Райна все пак, като изключа прекалено многото грим. Иска ми се и на нещо сюжетно да заложи - само визии във всеки клип! Кефи ме, че снима с напълно нови режисьори за последните си 2 клипа - доста добра картина и монтаж, браво! Нека се дава поле на изява и на нови кадри. 

Добре са се сработили с Мариета и за текста! И аз имам забележки към изпълнението - на някои места се е получило едно пищене, което не е болка за умиране, но щеше да е по-добре без него. С гледанията за сега върви доста добре. Дано стане хит, за да се мотивира и да бъде по-активна. Въпреки че, всички знаем, че голямата пауза е заради Валери, на когото предполагам е посветила и песента.

Преспокойно можеше да пусне едно слайдшоу на "5-6 минути" през лятото, за да се популяризира повече песента и да не изглежда паузата без видео толкова дълга! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е зле песента. Този Биолчев ритъм е един от най-втръсналите изобщо, просто не знам за кой път вече го слушаме. Песента е безлична, скучна и на ниво дебютантка. На Райнето не й се занимава повече, след година пак ще

иде при Биолчев за 10 минути да направят нещо вече готово, което има и това е. Много жалко за нея, такъв потенциал, а така да няма желание...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама наистина забавена, на скорост 0.75 звучи още по-яко. Направо като нещо от Ганев в умерено темпо, да я бяха направили по-умерена, щеше да е още по-брутална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибява си песничката. Смятам, че има потенциал музиката, но да, умереното или баладичното по биха и подхождали. Почти 200 ка ще удари за едно денонощие. А с трендинг може и да се развие още по добре. 

Иначе е топ мацкс в клипа! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...