Jump to content



Преслава - Не те забравям


-A.

Препоръчани коментари

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не е лоша. Не е нещо УАУ-супер-хит, ма става. Музиката изтъркана, обаче верно като за Павлов е добре. Ми бива. Чакаме по-добри неща обаче.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, THE IIconic каза:

И тая взе да мачка... Ега ти и чекията

Преси пее за мачкане от 4-5 години:

- Ще мачкаш ли сърцето ми пак?
- Свали ме като дреха и ме мачкай.
- Цигара паля и я мачкам.
- Хвани ме с ръце и смачкай добре сърцето ми

:ba:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва много. Приятна е. А текста, макар и не много лесно запеваем, е достигащ до доста хора и може би ще се хареса тази песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много еднакъв ритъм - нито кулминация, нито разнообразие, нищо. Това всеки треторазряден DJ може да го направи. Павлов май по-го бива като текстописец отколкото като музикант. Става общо взето, като за 4-ка. Дано има и по-силни песни.

Не е ли снимала фотосесия - обложка тип "Пази се от приятелки" ли ще бъде? Много еднакви ще станат видеата ако са без снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Много еднакъв ритъм - нито кулминация, нито разнообразие, нищо. Това всеки треторазряден DJ може да го направи. Павлов май по-го бива като текстописец отколкото като музикант. Става общо взето, като за 4-ка. Дано има и по-силни песни.

Не е ли снимала фотосесия - обложка тип "Пази се от приятелки" ли ще бъде? Много еднакви ще станат видеата ако са без снимки.

Има фотосесия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е много банална, текста също не е нещо ново, но пък е приятен и наистина дота хора ще се припознаят в него. Най-готиното в песента е изпяването - наистина май няма друга певица като Преслава, която да звучи винаги толкова добре и да те грабне, дори и песента да не е кой знае какво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са песни без клипове, сякаш другите като пуснат албум и всичко е правено да бъде мегахит и пилотно парче. Ясно е, че "Пиян" е водещия трак, въпреки това и тази песен е хубава. Музиката е слушана, текстът е готин обаче, изпяването вече й дава реален шанс да влезе в клубовете. Честно казано само тя и Галя могат да си позволят да не клипират песен и същата да има потенциал да се превърне в голям хит. Тук ме кефи, че няма очаквания, едни от най-бруталнте й емблеми така се родиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме зариби брутално, не спирам да я слушам, в припева има нещо, дето просто те кара да я слушаш пак и пак. Само Пресли е способна на това!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен още на първо слушане ме зариби. А вече непрекъснато се кънти в главата ми. 

Ако беше пълнеж, нямаше да има това въздействие. Дори смея да твърдя, че я виждам като хит. 

Общо взето ако и другите нови парчета са поне на това ниво, няма да има конкуренция за годината. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката на тази песен е нещо средно между стар хит на Джена и "Пробвай ме" на Андреа. :D Но ми харесва. Преслава явно е решила да направи албум с разнообразно звучащи песни, което е похвално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...