Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Lelqtian каза:

4 различни обложки, не различни издания. Определено обаче и 4те просто не стават. 

Не са 4 различни обложки обаче- а са Стандартно издание на албума, Делукс Издание, Expanded Edition- цензурно и нецензурно. Всички са с еднакви обложки, а са 4 издания на албума. Ти не си запознат. Има разлика в броя на песните:

https://www.deezer.com/search/demi lovato

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това трябва да има задължително клип. Ариана написала песента за Деми за 20 мин:

Виждала съм дявола
Да, срещнах го снощи
Един разговор
Сега нощуваме
Мисля, че го обичам
Макар да знам, че не е правилно
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше време, когато
Живях в плен в собствения си ум,
И имаше време
Когато котка и мишка се опитаха да ме направят
с размерите на Барби и се задължих
 
Издърпана кожа над очите ми, в сто градусова жега
Хората тук се уволняват за шоколад на задната седалка (Това е истинска история)
Имах прекалено много от себе си и се оказа, че не беше евтино
Хората винаги се мотаеха наоколо, за да искат кожата да е дълбока
 
И сега казвам, че няма да има повече торти от пъпеш за рождени дни
Най-накрая се заемам да правя нещата по моя си начин
 
Имаше време, когато
Бях дръпната във всички посоки и забравих за мен
Но аз
Не бих желала тези мисли за най-лошия ми враг, те ще ви накарат да пожелаете, че не сте съществували
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес на път за работа си пуснах албума на Деми Ловато изслушах 4 песни и 4те бяха хубави. Met him last night, dancing with the devil, what other people say, california sober. За първи път се запознавам с музиката й, но ми хареса. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, fearless` каза:

Днес на път за работа си пуснах албума на Деми Ловато изслушах 4 песни и 4те бяха хубави. Met him last night, dancing with the devil, what other people say, california sober. За първи път се запознавам с музиката й, но ми хареса. 

Целият албум е преживян- толкова неща е изпяла, за които никога не е споменавала досега. 

Има песен за мениджъра й как й забранявал да има шоколадова торта на рождения й ден, а вместо това пъпешова торта, как искали от нея да бъде като Барби, има песен за предозирането й, посветила е и песен на бившия си годеник, който е бил с нея заради слава, има песен как се е срамувала да се съблече, защото гаджето й нямало да я хареса и това боли. Много откровен албум .Трябва да спечели Грами догодина. Има й песен за сестра й Медисън как Деми като се е събудила в болницата е била временно сляпа и не е разпознала сестра си до нея. Има песен също, в която пее ,че сега се чувства добре и е на по-добро място. Има и песен, че обича и мъже, и жени и няма значение мъж ли е, жена ли е, просто иска да обича. 

А гласа й е уникален. На живо пее също като на запис. Много е добра. Още по-добра е станала от преди. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В новия последен епизод 4 на документалния филм на Деми, Кристина Агилера и Елтън Джон говорят много хубави неща за Деми. Деми е била много щастлива, когато се е сгодила и след това много разочрована и тъжна след като отмени годежа. Казва,че след това не знае как да даде съецето си на някой друг:. Споменава и за пъпешовите торти, които е имала на рождените си дни, принуждавана от предишния й екип и са я контролирали какво да яде, Сега тя решава какво да яде и какво да не яде. Благодарна е на новия си екип и на рождения си ден е имала цели 3 торти, които не са били вече пъпешови. Все още продължава да се бори със зависимостите си. Ако не се чувства добре, Деми се обажда на терапевта си и на кейс мениджъра си. Има много хора в екипа си, на които се доверява. Постоянно се грижат за нея. Деми показва новата си къща. Казва,че винаги е искала от години да отреже косата си и сега го е направила, за да избяха от миналото си, да бъде свободна и нямало да живее за коментарите на хората. Приятелите й постоянно ще се тревожат за нея и семейството й казват, но вярват в нея, че ще успее да се преботи с проблемитв си.

И как няма да напълнене, от малка предишния й екип години наред постоянно я контролирал да не яде. На рождения си ден да нямаш торта, да нямаш всеки ден рожден ден. Асистента й бил уволнен, задето й занесъл шоколад. Тя си е имала проблеми още оттогава- хранителни разстройства. Не е истина как славата може да те унищожи. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

В новия последен епизод 4 на документалния филм на Деми, Кристина Агилера и Елтън Джон говорят много хубави неща за Деми. Деми е била много щастлива, когато се е сгодила и след това много разочрована и тъжна след като отмени годежа. Казва,че след това не знае как да даде съецето си на някой друг:. Споменава и за пъпешовите торти, които е имала на рождените си дни, принуждавана от предишния й екип и са я контролирали какво да яде, Сега тя решава какво да яде и какво да не яде. Благодарна е на новия си екип и на рождения си ден е имала цели 3 торти, които не са били вече пъпешови. Все още продължава да се бори със зависимостите си. Ако не се чувства добре, Деми се обажда на терапевта си и на кейс мениджъра си. Има много хора в екипа си, на които се доверява. Постоянно се грижат за нея. Деми показва новата си къща. Казва,че винаги е искала от години да отреже косата си и сега го е направила, за да избяха от миналото си, да бъде свободна и нямало да живее за коментарите на хората. Приятелите й постоянно ще се тревожат за нея и семейството й казват, но вярват в нея, че ще успее да се преботи с проблемитв си.

И как няма да напълнене, от малка предишния й екип години наред постоянно я контролирал да не яде. На рождения си ден да нямаш торта, да нямаш всеки ден рожден ден. Асистента й бил уволнен, задето й занесъл шоколад. Тя си е имала проблеми още оттогава- хранителни разстройства. Не е истина как славата може да те унищожи. 

 

 

Жива да я ожалиш как се налага да се бори със незаслужената слава вместо да се запъти някъде в дълбоката провинция с лопата .... 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джъстин Бийбър и жена му са изпратили цветя с картичка на Деми да я поздравят по случай излизането на новия й албум и Деми им е благодарила:

EyUo-FzWUAYHdSM.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако албума на Деми продължава да се стриймва, другата седмица ще влезе в топ 3 в Билборд 200 казват. 

Албумът на Деми даже е влязъл на номер 1 в Itunes в Америка и няколко дена е номер 1. 

А едно от изданията на албума има вече 500 милиона строймвания в Спотифай. Навсякъде казват,че албума е претендент за номер 1. 

Феновете са си купили и четирите издания на новия албум на Деми. Какви фенове само:

EyPxjElXMAQgbUi.jpg

EyUhvdoXIAE7tUH.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Деми е номер 2 в Apple, номер 1 е новият албум на Бийбър.

Деми е най-търсеният изпълнител в Itunes Америка и Великобритания. Определно започва нова много силна ера за нея. 

Има вероятност новият албум на Деми да влезе на номер 1 във Великобритания и топ 3 в Америка.

Лидия и тя следва Деми в инстаграм. 

 
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82, определено не си наред с главата мила :wacko: А по-лошото в случая е че и модераторите не са в час. Вместо да ти наложат рестрикции, те нищо не правят по въпроса. Жалко! Заради такива като теб почва да не ми се посещава този форум, а толкова хубав си беше навремето.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Wild_Style каза:

@zai4eto82, определено не си наред с главата мила :wacko: А по-лошото в случая е че и модераторите не са в час. Вместо да ти наложат рестрикции, те нищо не правят по въпроса. Жалко! Заради такива като теб почва да не ми се посещава този форум, а толкова хубав си беше навремето.

Форума е за музика. Напълно нормално е да се коментира Деми. В момента е актуална и има нов албум. Като не ти харесва, прав ти път. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, zai4eto82 каза:

Форума е за музика. Напълно нормално е да се коментира Деми. В момента е актуална и има нов албум. Като не ти харесва, прав ти път. 

Какво общо има Дема с музиката при условие че е по-известна със химическите си злоупотреби? Съответно няма нищо нормално да я коментираш, още повече - в тема за музика. А изглежда е актуална само в твоя хол, щото друг да коментиира тоя албум не се е забелязал. 

Така че ако обичаш, по-полека с тия изказвания. Изтъкана си от злоба. Откъде такава ненавист. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , DarkChild каза:

Стига си слагала разни сатанински възхвали. И без това такива като тебе са най-лесната плячка за такава пропаганда.

Не разбираш ли от метафора, или само си прочел заглавието на албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Не разбираш ли от метафора, или само си прочел заглавието на албума?

То трябва да имаш мозък да мислиш, а тоя отгоре явно не може. Иска се мозък да вникнеш в съдържанието и песните в албума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Какво общо има Дема с музиката при условие че е по-известна със химическите си злоупотреби? Съответно няма нищо нормално да я коментираш, още повече - в тема за музика. А изглежда е актуална само в твоя хол, щото друг да коментиира тоя албум не се е забелязал. 

Така че ако обичаш, по-полека с тия изказвания. Изтъкана си от злоба. Откъде такава ненавист. 

А виж какво става по света. Албума се бори за номер 1 във Великобритания и в Билборд. Феновете си купуват всичките 4 издания на албума, има само положителни отзиви за Деми и албума както и много големи имена подкрепят Деми и албума й. Ти си изтъкания от злоба, не аз. И стига си ме цитирал като нямаш какво да кажеш. Най-добрият албум на Деми досега. Някои могат да си метаят за такъв мощен глас като нейния. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oooo, я стига! Надрусани и едва не умрели сега си правят реклама с това, вместо да се скрият в дън земята.

Това че банда идиоти купуват по 5000 бройки показва какво дъно е стигнало човечеството, не че албума е качествен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

А виж какво става по света. Албума се бори за номер 1 във Великобритания и в Билборд. Феновете си купуват всичките 4 издания на албума, има само положителни отзиви за Деми и албума както и много големи имена подкрепят Деми и албума й. Ти си изтъкания от злоба, не аз. И стига си ме цитирал като нямаш какво да кажеш. Най-добрият албум на Деми досега. Някои могат да си метаят за такъв мощен глас като нейния. 

Добре правят феновете и - пара и трябва за злоупотреба явно. Ти лично колко копия си купи за да знаем дали ще има за качествена свръхдоза или пак ще е неуспешно и ще продължи да ви тормози. 

ПС - Тя и Дема може да си мечтае за глас и хитове, щото няма. :roll1::roll1::roll1:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Добре правят феновете и - пара и трябва за злоупотреба явно. Ти лично колко копия си купи за да знаем дали ще има за качествена свръхдоза или пак ще е неуспешно и ще продължи да ви тормози. 

ПС - Тя и Дема може да си мечтае за глас и хитове, щото няма. :roll1::roll1::roll1:

Слушай си там недоразуменията и не ме занимавай. Други имаме много по-добър вкус от твоя. Слушаме истинска музика. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Слушай си там недоразуменията и не ме занимавай. Други имаме много по-добър вкус от твоя. Слушаме истинска музика. 

Точно ти си пословична с липсата на такъв. Харесваш или разни забравени от времето, или некви световно неизвестни или утайки които пукнат хит нямат за 10 години бутане като Дема. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Слушай си там недоразуменията и не ме занимавай. Други имаме много по-добър вкус от твоя. Слушаме истинска музика. 

Други може и да имат, ама ти с твойте наркомани не си от тях ;) 

Що не се замислиш да ги съдиш, явно са ти повредили ушите, може да изкараш някой лев? 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...