Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Blueberry каза:

Нали знаеш, че зад всички песни на Тейлър, посветени уж на мъже, има конспиративна теория, че са за жените ѝ-любовници? Според клюката Стайл, а и повечето от 1989 и Лавър, са за Карли Клос.

Джеймс Дийн е живял само до 24 години, Хари през 2014 е бил на 20, така че може някаква метафора за младежката лудост в погледа да е. Знае ли човек.

Може би го бях писала преди, но след 1989 вероятно ще има нов албум, после TS и после Reputation. Дано след това се спре бълването.

Е да, той и Хари според мен никога не си е падал наистина по момичета. Карли повече създава Джеймс Дийн вайб от него. :D

Според мен ерата Тейлър Суифт ще е за накрая, символично. Но тя скоро няма да спре да издава, защото си мисля, че я гласят за фигура с политическо значение сред лесните за зомбиране американци.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Абе тейбъл реално мина най-много мъже от всички други певици, но никога не спрях да си мисля че е асексуална или поне да ми дава такъв вайб. Нищо секси няма в тая жена.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Абе тейбъл реално мина най-много мъже от всички други певици, но никога не спрях да си мисля че е асексуална или поне да ми дава такъв вайб. Нищо секси няма в тая жена.

Никой не може да й запълни хралупата на тази двуметрова тиранозавърка.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от сега ми е забавно да си представя как по-успешният й сингъл от този на Майли ще се води някаква ex-act победа, при все, че Селена никога не е имала и вероятно никога няма да има хит като Flowers.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Още от сега ми е забавно да си представя как по-успешният й сингъл от този на Майли ще се води някаква ex-act победа, при все, че Селена никога не е имала и вероятно никога няма да има хит като Flowers.

Е глупости, вие тук обожавате да пренаписвате историята. Селена има супер успешни песни без да туърква и да си бръсне главата.

Same Old Love, Lose you to love me, Heart wants what it wants, Slow Down и тн се слушаха масово дори тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Е глупости, вие тук обожавате да пренаписвате историята. Селена има супер успешни песни без да туърква и да си бръсне главата.

Same Old Love, Lose you to love me, Heart wants what it wants, Slow Down и тн се слушаха масово дори тук.

Не съм казал, че е нямала големи хитове, а че няма хит като Flowers.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Е глупости, вие тук обожавате да пренаписвате историята. Селена има супер успешни песни без да туърква и да си бръсне главата.

Same Old Love, Lose you to love me, Heart wants what it wants, Slow Down и тн се слушаха масово дори тук.

Може у дома ти да са били хитове. Първата може и да се знае но едва ли знаят кой я пее, другите са забравени. Селена е USA продукт и като цяло вечно го играе жертвата.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Може у дома ти да са били хитове. Първата може и да се знае но едва ли знаят кой я пее, другите са забравени. Селена е USA продукт и като цяло вечно го играе жертвата.

Самоубеждавайте се колкото искате че кариерата на Селена не е успешна. Майли дори Лана и Ариана не успяха да я спасят. Flowers е някакво попадение измежду средни песни, които никой не знае.

Дори сега Селена има супер успешна латино песен, която почти не е промотирала, а е на гледанията на Flowers.

Селена 12 песни с над 500 милиона гледания, Майли - 6 песни. Със сигурност само аз я слушам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:


Чудя се защо кариерата на Зендая не проработи.

В момента е едно от най-големите имена във филмовата индустрия - не ѝ трябва пеене.
Въпреки че със саундтрака на Еуфория ѝ се получи, така че може и да пусне нещо в тази музикална насока вместо поп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В музикален план Зендая не се е и опитвала много. Но в киното резултатът са смашове като Спайдърмен, Дюн, Еуфория, Великият шоумен, номинации за някога престижни награди. От ex-act актрисите си е Най.

А Селена се задържа по-добре от Майли само защото не изпадна чак в такава криза като нейната. Но реално никога не е била номер 1 сред звездите на своята ex-act генерация, както беше Майли до 2013 и после Ариана, и в киното както отбелязах не се доближава до Зендая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

А Селена се задържа по-добре от Майли само защото не изпадна чак в такава криза като нейната. Но реално никога не е била номер 1 сред звездите на своята ex-act генерация, както беше Майли до 2013 и после Ариана, и в киното както отбелязах не се доближава до Зендая.

Измежду Майли и Деми Ловато в крайна сметка си остана най-популярната. Все още е най-следваната жена в инстаграм.

Майли ги водеше в началото, но сама си уби шансовете да я вземат пак насериозно около Wrecking Ball ерата.

Но нито една от трите никога не е била “най-голяма поп звезда”.
Преди Ариана имаше други които взимаха тази позиция защото нямаха афилитет с Дисни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Измежду Майли и Деми Ловато в крайна сметка си остана най-популярната. Все още е най-следваната жена в инстаграм.

Майли ги водеше в началото, но сама си уби шансовете да я вземат пак насериозно около Wrecking Ball ерата.

Но нито една от трите никога не е била “най-голяма поп звезда”.
Преди Ариана имаше други които взимаха тази позиция защото нямаха афилитет с Дисни.

Популярността на Селена след Дисни винаги е изглеждала супер напомпана. Тя нито има глас, нито е кой знае каква актриса, нито пък е супер раздвижена или пък да впечатлява с уникално поведение. Една ex-act Кардашиянка. 100% сигурен съм, че голям дял от последователите й и статиите за нея за купени. Особено в последните години, в които вече почти не се шуми толкова около името й, освен когато здраво я нахейтиха заради изказванията коя й била приятелка. И сериалчето е добро, признавам. Но да, поне над Деми винаги е била и ме е много яд, че Деметрия сама си прецака шансовете в дългосрочен план да надделее.

Майли не се разби кариерата с Wrecking ball, а на следващата година с турнето и на по-следващата с психо албума.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Популярността на Селена след Дисни винаги е изглеждала супер напомпана. Тя нито има глас, нито е кой знае каква актриса, нито пък е супер раздвижена или пък да впечатлява с уникално поведение. Една ex-act Кардашиянка. 100% сигурен съм, че голям дял от последователите й и статиите за нея за купени. Особено в последните години, в които вече почти не се шуми толкова около името й, освен когато здраво я нахейтиха заради изказванията коя й била приятелка. И сериалчето е добро, признавам. Но да, поне над Деми винаги е била и ме е много яд, че Деметрия сама си прецака шансовете в дългосрочен план да надделее.

Майли не се разби кариерата с Wrecking ball, а на следващата година с турнето и на по-следващата с психо албума.

Селена винаги е имала хейтъри, това с Франсиа не е нищо в сравнение с хейта който имаше от феновете на Бийбър.

Това че не е най-добрата певица или най-добрата актриса също не е фактор за известност. Ариана например нямаше да е известна ако не беше красива, независимо колко е талантлива.

Селена има популярни радио хитове, популярна козметична линия и успя да се брандира като име. Няма нищо странно в популярността ѝ. Има ли изобщо човек под 30 който да не знае коя е Селена Гомез?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Селена винаги е имала хейтъри, това с Франсиа не е нищо в сравнение с хейта който имаше от феновете на Бийбър.

Това че не е най-добрата певица или най-добрата актриса също не е фактор за известност. Ариана например нямаше да е известна ако не беше красива, независимо колко е талантлива.

Селена има популярни радио хитове, популярна козметична линия и успя да се брандира като име. Няма нищо странно в популярността ѝ. Има ли изобщо човек под 30 който да не знае коя е Селена Гомез?

Не става дума толкова за известност, колкото за успехи. Повечето големи такива на Селена в музиката са от преди години, с една единствена Lose You to Love Me измежду тях. Ще я видим сега с новите песнички, на мен лично ми е приятно да й слушам нейните чик-чирик тракчета отвреме-навреме, особено старите. Но като име изобщо не е това, което беше.

Ариана баш заради гласа си проби, мен ако питаш. Във визията й винаги е имало нещо надменно и анти, каквато си е и самата тя като характер. Но чуеш ли я как пее... просто слушаш. За песните да не говорим (повечето от тях).

И като говорим за Бийбър... той позалезе ли или само така ми се струва?:blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Не става дума толкова за известност, колкото за успехи. Повечето големи такива на Селена в музиката са от преди години, с една единствена Lose You to Love Me измежду тях. Ще я видим сега с новите песнички, на мен лично ми е приятно да й слушам нейните чик-чирик тракчета отвреме-навреме, особено старите. Но като име изобщо не е това, което беше.

Ариана баш заради гласа си проби, мен ако питаш. Във визията й винаги е имало нещо надменно и анти, каквато си е и самата тя като характер. Но чуеш ли я как пее... просто слушаш. За песните да не говорим (повечето от тях).

И като говорим за Бийбър... той позалезе ли или само така ми се струва?:blink:

2021-ва имаше топ хита на годината - Стей + още няколко големи хита, но оттогава не е издавал.

чакаме истинската кралица да се върне и да прекрати любимките ви.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

2021-ва имаше топ хита на годината - Стей + още няколко големи хита, но оттогава не е издавал.

чакаме истинската кралица да се върне и да прекрати любимките ви.

Кралица Азис никъде не е отивала, че да се връща. ;)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...