Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , Kitty каза:

Коцьо не е в "Пайнер" вече, а и след като стана ясно, че е наркоман и простак, не знам изобщо кой нормален човек ще го покани този.

Оф, много си изостанала, Кити. Вземи се информирай малко. Коце след Пайнер има всеки месец по 10-15  участия. Има своя фирма "Фирмата" . Издържа се с парите от участията, както и си има дискотека Плаза в София от дълги години, а май има и друг бизнес. Тази година пусна 2 песни с клипове- баладата 107 дни и дуета с Тони Стораро- Кома. Била съм на всичките му участия тази година като идваше в Бургас, както и в Приморско като беше на 13-ти и сме се снимали с него и говорили. За Коце се избиват за участия да го канят- тези месеци е повечето по морето на участия. Той си прави графика да има между участията почивки от няколко дена-седмица. Ето за август:

Коцето е един от най-скъпоплатените и желани изпълнители.

 

107 дни

https://www.youtube.com/watch?v=aCQ9a5jYjIs

Кома

https://www.youtube.com/watch?v=ugpfpY-0Fcw

УЧАСТИЯ НА КОНСТАНТИН ЗА АВГУСТ 2019-3.jpg

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

КЪДЕ Е ЯЛА ЯЛА ХАБИ?????????

Давам чак 12 български лева за @Donatella да върне хита на лятото в канала на Планета!

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иде ми да въ убия след изтриването на Яла яла хаби!

 

 

Ама сериозно, що я изтриха? Да не се е обидил някъв муфтия?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gadinata каза:

Ваня пак ли не си е уредила правата... случвало се е на почти всяка, но 2 пъти един след друг смятам, че е прекалено 🤣

Не. Сдружение от мюсюлмани са изпратили писмо до Пайнер, в което изразяват възмущението от клипа и те го изтриха.

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Не. Сдружение от мюсюлмани са изпратили писмо до Пайнер, в което изразяват възмущението от клипа и те го изтриха.

Не й върви нещо на Ванчето, само с "Богиня" й се получиха нещата

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , zai4eto82 каза:

Защото Райна не беше кротка, а той това не го харесва- тя е с характер и темпераментна, за разлика от безгласната Надя. Иска жена, с която да може да прави каквото си иска и като гледам го е постигнал. Може да й изневерява, но тя се е уредила за цял живот, а той й е станал направо роб вкъщи след като тя нищо не прави в тях, а всичко той прави. 

Безтемпераментна и без мнение пък си намерила богаташ, че и прислужник едновременно. Явно не е толкова тъпа и безлична. Можете само да ѝ завиждате.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Само аз ли забелязвам, че Паника на големи колони не звучи добре. В смисъл като бас е ок, но гласа на Галена стои заглушено. Оцко хич го няма с мастеринга. Надрусан ли мастерира не знам... 

Напротив, значи звучи съвършено.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.08.2019 г. от 17:52, Kitty каза:

И тъпа. Още се чудя тоя как не можа да оцени Райна.

Какво да ѝ оцени на тая откачалка? Ако Райна беше действително някакъв човек на място до сега сто пъти да се е омъжила. Но никой не я ще.

Иначе Константин ми е отвратителен. Изкара късмет с Надя - млада, хубава, деца му роди. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Умирам аз Угасвам аз ... без теб без твоя топъл нежен глас... Умирам аз Угасвам аз ... без теб без твоя топъл нежен глас... За тебе мила тази нощ ще пия аз... но виното във чашите горчи... За тебе мила тази нощ ще плача аз... нали ги виждаш мойте сълзи... За теб дойдох на този свят... и пак заради теб си тръгвам аз... За теб дойдох на този свят... и пак заради теб си тръгвам аз... За тебе обич тази нощ ще пия аз... но виното във чашите горчи... за тебе обич тази нощ ще плача аз... нали ги виждаш мойте сълзи... За тебе обич тази нощ ще пия аз... но виното във чашите горчи... за тебе обич тази нощ ще плача аз... нали ги виждаш мойте сълзи...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Безтемпераментна и без мнение пък си намерила богаташ, че и прислужник едновременно. Явно не е толкова тъпа и безлична. Можете само да ѝ завиждате.

Няма какво да и завиждм на Надя, не завиждам на тъпачки, а ги съжалявам най - искрено.:D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е бая симпатична Ванчето, радвах се, че поизплува от блатото след Богиня, бая участия върза. Малко разнообразие, стига едни и същи имена. Ама каръщина, според мен гарнирана от тъпотия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, asylum каза:

На мен ми е бая симпатична Ванчето, радвах се, че поизплува от блатото след Богиня, бая участия върза. Малко разнообразие, стига едни и същи имена. Ама каръщина, според мен гарнирана от тъпотия. 

Или евтин тарикатлък... 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не я съжалявам Ваня. Заслужава си го. Не спря да се прави на авторка на иначе крадени неща. Иначе ако проблема на проекта е във видеото, ще я пусне с няква видео версия, но няма снисъ. И без това бе флоп. А сега поздрави с Ванчето Калудова

 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Заебете я Ванчето душицата. Има една яка песен и тва е Пренцеса. Другото е зле. 

Сега я пуснах да я чуя.

"И срещу мене да тичаш дори, няма как да ме стигнеш, евтина си"

"За пари не продавам мойта душа"

"Всичко хубаво струва скъпо помни, но се плаща с любов, а не с пари"

:1000(29)::1000(29)::1000(29):

Някъде посредата има и "Хе-хе, ча-ча".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...