Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Slavi каза:

Името ти е далеч от шит за недодялани пияндурници. Страхотна песен, напомняща за стария фолк като музикално и текстово съдържание. Класи над мазнотии, които те вълнуваха през миналата година. Класи пред пайнерската продукция, която е с почерка на Ганев. Има един рок елемент, което я отличава от актуалното течение. За мен е най доброто и извън Пайнер заедно с Минута за живот. Най лесно е да запееш кючеци, за да изплуваш на повърхността, но Кама не го направи. 

В годините, в които обикаляше в сигнал и др медии да се жалва, наистина израстването и беше фалшиво. Но сега съм убеден, че не е, поне за себе си. Отношението което има към работата си, Гласът и участниците в него, негативните подмятания дори, говори много за духовното и израстване. Не се вълнува от кокошарника, измислени скандали. Гледа си живота и държи едно ниво, което се съмнявам, че друга без Пайнер би успяла. 

Умее да говори на различни теми от попфолк вълнения и бит. Има излъчване на звезда, поведение на такова. На концертите преди години мачкаше лидерките. 

Въпреки, че е вечна конкурентка на Деса, няма как да не призная превъзходството и към днешна дата в доста отношения. Всичките могат да се учат от нея в различни аспекти - от това как да бъдат истински звезди, до това как да бъдат и хора. 

Сега тръгна да й изреждаш всички позитиви за 20+ години кариера, на лексикон ли ще си играем. Няма да тръгвам да й изреждам негативите и евтинията в характера й, разкриващи дълбоки чипровски дебри...

Естествено, че е постигнала много и има собствен почерк, една от най-големите в тази музика.

"Името ти" ти си я харесвай, аз не я търпя. Да, има рок елемент, да, напомня старото звучене. Както и: да, Камелия грачи като гладна врана в нея, да, има включване на нетърпим мазен мангал вътре. Текстът за мен не е нищо особено (и въпреки това го предпочитам пред "Кавал си, тебе май сърби те..")

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Сега тръгна да й изреждаш всички позитиви за 20+ години кариера, на лексикон ли ще си играем. Няма да тръгвам да й изреждам негативите и евтинията в характера й, разкриващи дълбоки чипровски дебри...

Естествено, че е постигнала много и има собствен почерк, една от най-големите в тази музика.

"Името ти" ти си я харесвай, аз не я търпя. Да, има рок елемент, да, напомня старото звучене. Както и: да, Камелия грачи като гладна врана в нея, да, има включване на нетърпим мазен мангал вътре. Текстът за мен не е нищо особено (и въпреки това го предпочитам пред "Кавал си, тебе май сърби те..")

От отминалите и позитиви напомних единствено за концертните и изяви. Всичко друго е на базата последните 2 години. Съмнявам се, че би изредил кой зна какви негативи за последните 2-3 години. Преди това имаше доста излагации. По принцип излизането от кокошарника действа доста првчистващо. Доста се гордеех с липността и таланта на Деса преди да се върне. А и като се има впредвид, че говорим за попфолк певици, не се сещам за някоя, която да има само позитиви в дневника. Дори точно обратното. Да се чудиш коя да запукаш с тукати и шамари. 🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента излезна.

За пореден път опит за преправяне на нейн стар успех. Тези глупави трикове не ме кефят. Не е лоша, приятна е.

Текстът: С мен, с мен, с мене, аз исках да съм с тебе. OMG :slapin:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен, но това са същите вокали на Сашка от "Името ти", което е по-жалко и от повторното му включване. Все пак успех на парчето.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Много яка песен, но това са същите вокали на Сашка от "Името ти", което е по-жалко и от повторното му включване. Все пак успех на парчето.

Хахах, защо да се набутва за нови вокали? Пестелива чипровлийка е тя, като малка е расла на хляб и сол. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

И кое точно го сърби? :1000(29):

В България по принцип наричат гейовете "кавали".

Значи ти си прав, сърби го гъза!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Screenshot-20190928-211316-Chrome.jpg

Вече е спонсорирано, ама описанието.🙄

Значи признават, че "Името ти" е дует. Половината гледания са заради Александър Роман тогава. 😜

Камелия защо отказва да включи дуетната си половинка във видето btw? Все пак - две попфолк легенди, а в клипа - само едната. 

Трябваше Роман да е мъжът, на който Камелия пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново съм много доволен от Камелия. Страхотно продължение на Името ти. Само еднаквите вокали на Сашо Роман не знам дали няма да й изиграят лоша шега, някои успешни формули рядко се получават втори път.

преди 2 часа , Slavi каза:

Тя и предната правеше по 30ка в началото и някои се подиграваха тук, но после им смръзнаха усмивките:D

Като гледам новата започна с 14κ за първия час. Камс не знам да е имала толкова добър старт някога. Личи си, че Гласът и поредицата от силни парчета възвърнаха интереса към нея.

Хайде тя да ни е новата любимка… :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Вижте сторито на Яница,новата и песен доста добре се приема.

След голям хит Яница винаги пуска среден такъв, последван от 1-2 флопа. Което значи, че до 2 песни ще и се получи. 

Но беше ясно, че Яница не е сред големите имена. При нея хитовете са инцидентен случай, когато песента е много силна. При лидерките и бозите се котират. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

За пореден път опит за преправяне на нейн стар успех. Тези глупави трикове не ме кефят. 

Фокса преди години беше казал, не помня дали за Ивана или Преслава, че когато една певица се опитва да направи римейк на успешна своя песен, то това значи, че кариерата й започва да върви надолу.  И че залеза е близо.

Май за Преслава ги говореше тия глупости, когато пусна "Феномен" и направи аналог с Ивана, която също се била опитвала да повтори успехите на големите си хитове със сходни песни по време на "залеза" на кариерата й.

Сега какво ли ще каже? 🙄

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Но ви е неудобно от съседите. Всеки плаща цената... 👿

 

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Но ви е неудобно от съседите. Всеки плаща цената... 👿

Нищо подобно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , PHILIPP PLEIN каза:

Няма втора като нея! Смаза снощиииии 🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

Да, няма втора такава. В нейния инстаграм е като някаква кукла от филтри, а на снимки от участия е като бито куче...  Бахти потресаващата разликс. Има спешна нужда от тунинг. Грозна, състарена и с подобни на Яница образувания по лицето... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...