Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Stela каза:

Нелина наистина вече не е в Пайнер.

https://signal.bg/нелина-вече-е-самопродуциращ-се-изпъл/

Слушаме този невероятен трак и плачем!

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, retr0 каза:

Хем е тъжно, че е напуснала, хем е малко забавно, че ако попиташ някого сега дали знае, че Нелина е напуснала ще ти отвърне с “Че тя не е ли извън Пайнер от 2005?” :( 

Знаят я с фолклора в последните години. Иначе с поп-фолка наистина си застина някъде след 2005-06.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне не се отказва от кариерата си. Записала е 2 нови песни. Клиповете ще се излъчват по DSTV. Жалко, но Пайнер сигурно ще изтрият старите клипове и не знам как стои въпроса с правата на песните. 

Тази песен е страхотна! 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Поне не се отказва от кариерата си. Записала е 2 нови песни. Клиповете ще се излъчват по DSTV. Жалко, но Пайнер сигурно ще изтрият старите клипове и не знам как стои въпроса с правата на песните. 

Тази песен е страхотна! 

Може и да не ги изтрият. Така ще си загубят гледания и харесвания, които се отчитат в техния канал. Например на Константин и Есил Дюран не са изтрити.

 

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Андреа е един компютърен продукт. Колкото е реален Джини от Аладин, толкова е реална и тя. Тялото й е компютърно генерирано, гласът й, песните й. Тя е едно зелено платно върху което IT компетентните хора прилагат уменията си да творят. 

Тя е доказателство, че в днешно време благодарение на технологиите можеш да изглеждаш и да звучиш като в мечтите си. И това постигна в ерата на 2GB Ram и 3G връзка. Представете си какво предстои сега с идването на 5G и 16GB рам на най-слабия компютър.

Съгласен съм. Обаче имаше и известен чар в нея. И гъделичкащо куренвтийство, и много амбиция. Постигна доста за едно зелено платно. 🏆

Виж тук на 00:13. Откакто не си в Пайнер, как се чувстваш?

- Чувствам се много по-щастлива. 

И забележи какво изразяват очите и физиономията й в този момент. Точно обратното.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

На 15 март е роден, следващата зодия е.

-----------------

И за финал на днешните новини - На Андреа попфолкът вече не й е интересен.

https://hotarena.net/popfolkat-se-izcherpa-za-andrea-shte-pravi-muzika-na-angliiski

Лека полека натам отиват нещата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Може и да не ги изтрият. Така ще си загубят гледания и харесвания, които се отчитат в техния канал. Например на Константин и Есил Дюран не са изтрити.

 

А дали ще може да си ги пее свободно по участия?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, VulkoIsTheBest каза:

Съгласен съм. Обаче имаше и известен чар в нея. И гъделичкащо куренвтийство, и много амбиция. Постигна доста за едно зелено платно. 🏆

Виж тук на 00:13. Откакто не си в Пайнер, как се чувстваш?

- Чувствам се много по-щастлива. 

И забележи какво изразяват очите и физиономията й в този момент. Точно обратното.

 

Липсва ми периода когато Андреа правеше здрави чалга хитове. Сама се прецака и стигна до дъното. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Липсва ми периода когато Андреа правеше здрави чалга хитове. Сама се прецака и стигна до дъното. 

И на мен ми липсва. С нейния хъс, ако сега беше здрава, може би все още щеше да е основен играч. И без това останаха само 2-ма основни играчи. Имат общо с Ивана като астрологични разположения. И забележи как и двете са били лидерки в даден момент. И двете повалени от болест на 1 и същ орган..........

Това е й кармичния урок в този живот. Ще се оправи.

gotta love this slutty bitch

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

И на мен ми липсва. С нейния хъс, ако сега беше здрава, може би все още щеше да е основен играч. И без това останаха само 2-ма основни играчи. Имат общо с Ивана като астрологични разположения. И забележи как и двете са били лидерки в даден момент. И двете повалени от болест на 1 и същ орган..........

Това е й кармичния урок в този живот. Ще се оправи.

gotta love this slutty bitch

 

Дано се оправи и да се завърне. Имаме нужда от разнообразие в чалгата. Ако си даде хъс спокойно може да се нареди пак в топа. За Ивана не съм сигурна, по-старите звезди им е трудно вече да пробият сред младите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Дано се оправи и да се завърне. Имаме нужда от разнообразие в чалгата. Ако си даде хъс спокойно може да се нареди пак в топа. За Ивана не съм сигурна, по-старите звезди им е трудно вече да пробият сред младите.

Ивана може да си пробие път само сред Донатела Версаче след вчерашната снимка. :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ивана може да си пробие път само сред Донатела Версаче след вчерашната снимка. :1000(29):

Ще я пуснат да представи колекцията за застаряващи дами. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...