Jump to content

Чалгавизия edition 1


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Willy каза:

Не е лъжа! @DevilWish отива на финал! Честито!

 

Благодаря на всички, които са гласували за НАШАТА ПЕСЕН! Не на ЛЪЖА! :) Всички песни, които отиват на финал са много добри. Успех и на вас! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи някоя песен доста убедително е спечелила полуфинала. Интересно.

Аз съм шокиран, че Мила моя, мили мой и Въртележката не са на финал. Особено първата - това е една от най-добрите песни в попфолка изобщо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Senhor каза:

Значи някоя песен доста убедително е спечелила полуфинала. Интересно.

Аз съм шокиран, че Мила моя, мили мой и Въртележката не са на финал. Особено първата - това е една от най-добрите песни в попфолка изобщо!

Да и само за 2т. не влезе Мила моя, мили мой.



Screenshot-12.png

@SG, @Putin, @pechenko, @WindWalkerMonk 

Вашият вот може да промени много финалисти!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Screenshot-10.png

Ето резултата на тези които не минаха.

11. Мила моя, мили мой
12. Шефът и шефката
13. Въртележката
14. Селфи
15. Зле те чувам
16. Над нещата
17. Isplaci se, bice ti lakse

Селфи 14 място ??????? Алооооооооооо тъ*пи европейци имате ли уши ????????

 

този конкурс е за джендъри,гейове,лезби,трансексуални,травестити,хемрофродити

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PHILIPP PLEIN каза:

А,резултатите за втори полуфинал? 

Все още не са гласували всички от втори полуфинал.😕

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на класиралите се. Жадувам напълно си заслужи финалното място. 

 

А другите потребители ще се включат ли във финалния етап като гласуващи или отново ще гласуваме само участниците? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Честито на класиралите се. Жадувам напълно си заслужи финалното място. 

 

А другите потребители ще се включат ли във финалния етап като гласуващи или отново ще гласуваме само участниците? 

На финал по нормалната точкова система ще гласувате само финалистите.
Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обзалагам се, че Хавана Тропикана е спечелила... все пак Галена има само 1 песен в полуфинала... а както знаем... 

Даже се учудвам, че Преслава е минала с няколко песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-13.png

Ще си позволя да издам нещо за мотивация!
@WindWalkerMonk, @SG, @Putin

Един от вас е в топ 3 в втори полуфинал! Не пропускайте шанса и гласувайте! Удължавам срока!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Обзалагам се, че Хавана Тропикана е спечелила... все пак Галена има само 1 песен в полуфинала... а както знаем... 

Даже се учудвам, че Преслава е минала с няколко песни.

Впредвид, че сред гласуващите от първия полуфинал има малко галенови, то логиката тиже грешна според мен. Още по малко, че няма значение коя с колко песни е. Може да ги наредят трите на Деса или Преса с по 10,9 и 8 точки съответно. 

Иначе най подходящите конкурсни цялостни проекти са Жадувам и Хаваната в интерес на истината. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Впредвид, че сред гласуващите от първия полуфинал има малко галенови, то логиката тиже грешна според мен. Още по малко, че няма значение коя с колко песни е. Може да ги наредят трите на Деса или Преса с по 10,9 и 8 точки съответно. 

Иначе най подходящите конкурсни цялостни проекти са Жадувам и Хаваната в интерес на истината. 

Ще тагна и ще ти изритам 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Впредвид, че сред гласуващите от първия полуфинал има малко галенови, то логиката тиже грешна според мен. Още по малко, че няма значение коя с колко песни е. Може да ги наредят трите на Деса или Преса с по 10,9 и 8 точки съответно. 

Иначе най подходящите конкурсни цялостни проекти са Жадувам и Хаваната в интерес на истината. 

Имам чувството, че Банана ще е в топ 3 отзад напред!! Като гледам класирането от първия полуфинал! Засремете се, Европа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Имам чувството, че Банана ще е в топ 3 отзад напред!! Като гледам класирането от първия полуфинал! Засремете се, Европа!

Супер песен. От две седмици ме е зарибила, но няма да се оцени проект на световно ниво в Мангалия!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

22:00ч. резултати от втори полуфинал!

Срока е удължен за 3ч. но все още никой не е гласувал.  @WindWalkerMonk, @SG, @Putin нямате още много време!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

22:00ч. резултати от втори полуфинал!

Срока е удължен за 3ч. но все още никой не е гласувал.  @WindWalkerMonk, @SG, @Putin нямате още много време!

Писах на SG. Сега ще вотне. Някой да драсне на Путин, който общува с него извън форума, а Шулевна си беше тук вчера, така че предполагам и тя ще вотне. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG скрих коментара ти, защото се гласува на лично, но няма значение скрих го на секундата.хД

Само ми кажи песента дето си поставил на първо място ли получава най-висок вот, защото си написал точковата система наобратно.😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

@SG скрих коментара ти, защото се гласува на лично, но няма значение скрих го на секундата.хД

Само ми кажи песента дето си поставил на първо място ли получава най-висок вот, защото си написал точковата система наобратно.😃

О да, вярно че на лично, сори... :lol:

Песента на първо получава една точка, а последната- 12. Дано не съм те объркал много. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Иначе ако останат само Путин и Шулевна има ли навити от първи полуфинал да гласуват вместо тях в втори?

Да.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

О да, вярно че на лично, сори... :lol:

Песента на първо получава една точка, а последната- 12. Дано не съм те объркал много. :D

 

Не харесвам това. Защо предаде Банана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...