Jump to content


Мария - Най-добрата, ето


Препоръчани коментари

Най-добрата нейна песен от "Не я познавам тая жена" насам. И тази със сигурност е кавър, но ми харесва доста повече даже и от "Чувал ли си за такива"! Видеото не е нещо невиждано, нито песента е нещо нечувано, но ми допадна страшно много. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърбите имат толкова по-яки песни, ама нашите и вие съответно харесвате някакви супер базови, дето един Ганев може да напише за 10 мин. много по-добра песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми на първо слушане. Тук пеенето и не дразни. Радва ме факта, че залага на кавъри, защото авторите в попфолка са изхабени. Още един хит след Да ме гали. Иначе за кво да се бърка за клип. Направи ги няколко пъто, а песните останаха с 1 милион гледания... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен, за разлика от последните й няколко, поне е приятна за фон докато си вършиш нещо друго. ТВ версията й обаче показва единствено, че напоследък Мария се е превърнала в една малко по-бюджетна инфлуенсърка. Ходи там по веднъж в седмицата в студиото да й правят различни снимки (които напоследък са все по-еднакви), за да си покаже я новото сако, я някакви камъчета по гърба и междувременно, ако е записала някаква песничка, така лежерно й снимка нещо за в YouTube.

Разбирам, че не са оправдани по почти никакъв начин и огромните суми за видеоклипове, които се плащат от други изпълнителки, но като нямаш възможност постоянно да даваш по 10-20 хиляди за клип, ми недей пускай през 10 дена песен. То поне някой различен от семейството ти да ги слуша, та да си ги пускаш. 

Мария беше класен изпълнител до преди няколко години, сега си плюе на всичко постигнато в миналото. И то не защото не може, а защото отбива номера и чака да й се получи от въздуха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dan!el каза:

Тази песен, за разлика от последните й няколко, поне е приятна за фон докато си вършиш нещо друго. ТВ версията й обаче показва единствено, че напоследък Мария се е превърнала в една малко по-бюджетна инфлуенсърка. Ходи там по веднъж в седмицата в студиото да й правят различни снимки (които напоследък са все по-еднакви), за да си покаже я новото сако, я някакви камъчета по гърба и междувременно, ако е записала някаква песничка, така лежерно й снимка нещо за в YouTube.

Разбирам, че не са оправдани по почти никакъв начин и огромните суми за видеоклипове, които се плащат от други изпълнителки, но като нямаш възможност постоянно да даваш по 10-20 хиляди за клип, ми недей пускай през 10 дена песен. То поне някой различен от семейството ти да ги слуша, та да си ги пускаш. 

Мария беше класен изпълнител до преди няколко години, сега си плюе на всичко постигнато в миналото. И то не защото не може, а защото отбива номера и чака да й се получи от въздуха.

Ми не всеки всеки си има богат чичак като Башурана! Тя преди да не беше нещо повече? Клипове за 2.49! Ми дано сега тоя и оправи поне камилската гърбица, дай Боже заприлича на човек. То само с нов нос и маркови дрипели не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Ми не всеки всеки си има богат чичак като Башурана! Тя преди да не беше нещо повече? Клипове за 2.49! Ми дано сега тоя и оправи поне камилската гърбица, дай Боже заприлича на човек. То само с нов нос и маркови дрипели не става.

Язък ти за претенциите, които предявяваш из форума, като мисленето ти е толкова елементарно. 😕 Не е лошо да се опиташ да осмислиш, доколкото имаш възможност, написаното от мен и чак тогава да ръсиш опитите си за оригиналност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, dan!el каза:

Язък ти за претенциите, които предявяваш из форума, като мисленето ти е толкова елементарно. 😕 Не е лошо да се опиташ да осмислиш, доколкото имаш възможност, написаното от мен и чак тогава да ръсиш опитите си за оригиналност.

Аз нямам никакви претенции. В грешка си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден кавър, но мога да кажа, че тази песен вече ми харесва и то доста. Анастасия си е казала думата и е станало добър проект, кефи ме и изпяването, дано й стане хит. Обаче видеото е мого скучно.

 

P.S.  Емилия от 10 години няма начин да бъде сравнена с Мария, първата и ТВ версия да пусне, пеенето и самата песен са 1 път, всяка година нещо, което да се бори за дует или песен на годината, тъй че без или с мъж, тя винаги ще е класа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май Мария иска всичко що е хит тя да го каварира, но тая песен сякаш я е изпяла за да има нейн кавър никакво чувство и този клип ей така там да има :D Оригинала е топ!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...