Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А втора сцена е с точка ...... червена 

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

А втора сцена е с точка ...... червена 

 

Беше невероятна, как излезе на сцената надрусана и пияна на мотика, а зад кулисите мяташе бутилки на Дерби.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Беше невероятна, как излезе на сцената надрусана и пияна на мотика, а зад кулисите мяташе бутилки на Дерби.

Преди беше толкова лудичка, забавна и готинка и по интервюта мачкаше, все имаше смях, яки фрази. Дори в едно интевю помня, че беше метнала маркера от ръка.. такъв живот имаше в нея..

  • Like 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писали са за това:

https://show.blitz.bg/skandal/ekshn-preslava-zaprilicha-na-mutresa-a-pavel-mlati-fenovete-y-snimki?pre=view&cache=nocache

Преслава верно ли му е казала "Днес не ти е ден"? Цялата история я потрес... 🙄

  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Е аз пък знам, че с Бирмата са си се били и до арест са стигали двамата. Пред всички, то като в кеча бе... всички са така, без изключения.

Пред мен не ги е бил, само го блъсна и то падна момчето. Дойде й управителя.

Да, биха се на един паркинг в Слънчев Брях. Май беше лятото на 2016? Фокси докладва за случая, той нали има инфо от сводките на МВР. После проверих и наистина в бургаски новинарски сайтове имаше инфомарция за намеса на полицията в сбиване. Единият участник беше с инициали П.К.И.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Писали са за това:

https://show.blitz.bg/skandal/ekshn-preslava-zaprilicha-na-mutresa-a-pavel-mlati-fenovete-y-snimki?pre=view&cache=nocache

Преслава верно ли му е казала "Днес не ти е ден"? Цялата история я потрес... 🙄

Не е вярно това, имам приятел, който е бил на въпросното участие и случка.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , retr0 каза:

Никакъв хейт не заслужава Пепси, за нищо, само за това, че въобще се харесва в момента как изглежда. Толкова е плашеща, като се сетя за лъчезарното й излъчване от преди и ме боли сърцето... 

5BF51C21-5A12-473F-B703-CC0536C5271B.jpeg

Предполага се, че човек се подлага на пластични процедури, за да излгежда по-млад. Тази изглежда като 45-50-годишна опъната до немай-къде скумрия. А преди си приличаше на хубава 30-35 годишна мадама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

И каква е историята?

След въпросното участие няколко фена са я чакали за снимка, истина е това, че тя е отказала, а направо се насочила към колата си, за това по-рано днес писах, че е супер грозно, защото не е редно така да се отнася с фенове. Въпросното момче Христо е бил в развалени отношения отдавна с нея, поради това, че пишат гадни статии за нея, тази група, която преследва звездите принципно са и доста мразени от тях именно поради тази причина, та той отишъл да ѝ иска снимка отново, при което тя отказала. При последната им среща уж се "сдобрили", затова той отишъл до колата ѝ, при което тя не излязла от нея за снимка, тогава Павел му заявил да се разкара мигом (друго много грозно поведение, което НЕ одобрявам). Истина е, че отказала снимка, но това, че Павел го гонил по центъра и т.н. и разни фрази не са истина, силно преувеличено е.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не намирам нищо нередно в това Павел да е викнал, повишил тон или дори наругал ония изроди. Те не се търпят бе, тва са гниди, които бих наплюл дори и аз, а камоли ако ежеседмично се влачат след жена ми, пишат злобни статии и коментари за нея, и я тормозят. Как са не им туриш майните? В крайна сметка Преслава носи отговорност за своето поведение, а не за това на мъжа си. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Аз пък не намирам нищо нередно в това Павел да е викнал, повишил тон или дори наругал ония изроди. Те не се търпят бе, тва са гниди, които бих наплюл дори и аз, а камоли ако ежеседмично се влачат след жена ми, пишат злобни статии и коментари за нея, и я тормозят. Как са не им туриш майните? В крайна сметка Преслава носи отговорност за своето поведение, а не за това на мъжа си. 

Така е, но няма право да бута, блъска или събаря на земята когото и да било, камо ли да се намесва управител на заведението.

Като са писали статии с невярно съдържание за нея, да ги осъди. Ако я притесняват на публични места - заповед да не я приближават. Глория беше направила така с един досадник. Живеем в европейския съюз, а не в 19-ти век.

Утре ше идеш на уастие на Преслава, нашмърканият Павел ще реши, че не си му симпатичен и ще те изхака в ребрата. А после ние тук ще ти кажем: "Еми, пич, ти не си му бил симпатичен, тоест за него си изрод, що да не те събори на земята?"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Така е, но няма право да бута, блъска или събаря на земята когото и да било, камо ли да се намесва управител на заведението.

Като са писали статии с невярно съдържание за нея, да ги осъди. Ако я притесняват на публични места - заповед да не я приближават. Глория беше направила така с един досадник. Живеем в европейския съюз, а не в 19-ти век.

Утре ше идеш на уастие на Преслава, нашмърканият Павел ще реши, че не си му симпатичен и ще те изхака в ребрата. А после ние тук ще ти кажем: "Еми, пич, ти не си му бил симпатичен, тоест за него си изрод, що да не те събори на земята?"

 

Не е така. Аз ако ида на участие дори няма да имам интерес да се снимам

с нея, а дори и да имам ако видя, че

не иска снимки с фенове ще се отдръпна и това е. А на тези им казват и показват, че не става и те въпреки това настояват и на всичкото отгоре провокират с разни реплики от сорта на “И този път ли няма да се снимаме, защо така си се надула?” 

Е, какво очакват? Всичко си има граници. За останалото си прав, има си начини, не сме 19 век. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Аз пък не намирам нищо нередно в това Павел да е викнал, повишил тон или дори наругал ония изроди. Те не се търпят бе, тва са гниди, които бих наплюл дори и аз, а камоли ако ежеседмично се влачат след жена ми, пишат злобни статии и коментари за нея, и я тормозят. Как са не им туриш майните? В крайна сметка Преслава носи отговорност за своето поведение, а не за това на мъжа си. 

Разбирам, че има супер досадни и нагли хора, но не е това начина. Не и така грозно, мутренско и селско. С какво са я изтормозили, че са поискали снимка? Това не е тормоз щом ще си публична личност и народна любимка. Поведението на Павел се отразява пряко на Преслава, така че и той би следвало да се съоброзява дали ще го раздава селски дивак.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Не е така. Аз ако ида на участие дори няма да имам интерес да се снимам

с нея, а дори и да имам ако видя, че

не иска снимки с фенове ще се отдръпна и това е. А на тези им казват и показват, че не става и те въпреки това настояват и на всичкото отгоре провокират с разни реплики от сорта на “И този път ли няма да се снимаме, защо така си се надула?” 

Е, какво очакват? Всичко си има граници. За останалото си прав, има си начини, не сме 19 век. 

Съгласен съм с това, че като изпълнителят откаже, не става дума само за Преслава, а за която и да е, те почват да обиждат, което също е отвратително и то и железни нерви да имаш, ще се ядосаш.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Не е така. Аз ако ида на участие дори няма да имам интерес да се снимам

с нея, а дори и да имам ако видя, че

не иска снимки с фенове ще се отдръпна и това е. А на тези им казват и показват, че не става и те въпреки това настояват и на всичкото отгоре провокират с разни реплики от сорта на “И този път ли няма да се снимаме, защо така си се надула?” 

Е, какво очакват? Всичко си има граници. За останалото си прав, има си начини, не сме 19 век. 

Думите "И този път ли няма да се снимаме, защо така си се надула?" не са престъпление, нито нарушаване на личното пространство.

Да буташ някой агресивно и със сила, той да падне на земята, е физически тормоз. В България това е престъпление и нарушаване на обществния ред.

Разбирам от коя гледна точка изхождаш. Но тук не става въпрос за разправия между леля ти Кина и любовника й Сотир пред блока, а за национална звезда и известна личност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за агресивното бутане, не знам дали е от статията, не съм я чел, но ако е от там - не е истина, такова нещо не е имало въобще. Ако става и въпрос за Христо и въпросната случка.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Това за агресивното бутане, не знам дали е от статията, не съм я чел, но ако е от там - не е истина, такова нещо не е имало въобще.

Всички ли такива ситуации описани с нея са лъжа? Съмнявам се.... И други са отказвали снимки, но не четем такива неща за всяка, нито чуваме такива истории. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е за друг въпросен фен и ситуация, може би. Но ако е за случката с Христо - не е вярно. Имам приятел, който е бил в неговата компания дори и по време на това събитие.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Всички ли такива ситуации описани с нея са лъжа? Съмнявам се.... И други са отказвали снимки, но не четем такива неща за всяка, нито чуваме такива истории. 

За други случки не мога да твърдя, не знам. Говоря само и единствено за тази с Христо от миналта седмица.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали беше Христо, не го познавам, но въпросния блъсна некво момче и то падна. Преди години пак охраната на Плаза мисля пък би студенти там - отново бях без коментар. И всички дебили гледаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...