Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз и писах, че искаме още един дует с Джен, дано ме послуша.

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Паника вече е световен хит. 

Чух, че Джей Ло поръчала да се свържат с нашата Гален да я уговаря за дует. Разбира се, Гален е твърде заета, за да отговаря на подобни мини предложенийца. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Паника вече е световен хит. 

Прогнозите са да дебютира в ТОП 1 в класацията на Билборд хот 100, като най-накрая детронира “Old Town Road”.

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Страхотна е Прес. Видя, че “Паника” върви добре и реши да пусне въпросник в инстаграма си, за да симулира доброта, невинност и скромнотия. ❤️

Представям си само как отговаря на някой въпрос и препрочита и преправя 10 пъти отговора си да изглежда по-скромна и добричка. ❤️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gogo каза:

Представям си само как отговаря на някой въпрос и препрочита и преправя 10 пъти отговора си да изглежда по-скромна и добричка. ❤️

На въпрос “Какво мислиш за Галена?  

Първичен отговор: мама й ше еб... трие 

Вторичен: мръсна курв.... трие

Краен отговор: Уважавам я като колега и професионалист, но нямаме отношения. :) 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Големи подценявания на Преслава от страна на феновете на Галена. Защо? Какви са тези глупости за новия нос и прочие. Ако не искаш да слушаш песента, а просто да я видиш, ще го направиш в инстаграм или пък само за секунди - такива гледания не се отчитат.

Освен това когато Галена изкара песен, която не е рекордьор, веднага се почва с оправданията. Това, че не всичко е рекорд, не значи, че е слабо, че е загубила форма, а най-малко пък че песента не струва.

И макар "Паника" да ми харесва, хитът определено е при Преслава и това си личи по истериите на противниците на Преслава тук.

То това е ясно бе миличка. При Преслава припева е избухващ и има кулминация. При Галена поне според мен е мъртва история. Но куплетите са много яки в Паника. Но не мога да се съглася, че само противницте на Преслава.

Преславови лекуват рани сега след Феноменален и Добре ли си. Те не очакваха, че Феноменален ще убие така Да гори, която пламна и угасна докат мигнем с теб и вече не помним, че такава песен е имало. А и Добре ли си помете изтрезняваш ли. Беше време и Преслава да удари.

Но Джена ги удари и двете, недей промоутва Преслава, че ще си станеш за смях.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на сериала "Приятели" ще разберат какво имам предвид, но.. текстовете на Джен не ви ли напомнят на тези на Фийби? Носят еднакъв вайб и емусион!

 

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PHILIPP PLEIN каза:

Андреа,Моника Валериева,Анджелина Атанасова и Мони Делчев (дружка на Преслава) са заедно на почивка. 🤔🤔🤔

Все измет утайки. 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...