Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Fast каза:

Гледания от п̶и̶я̶в̶и̶ц̶и̶  фен клипове: 103275

Песента дебютира на шесто място в класацията на Apple Music Bulgaria

Kh5lUzm.png

Много бързо качиха песента, още същия ден. Така трябва да правят с всички песни, а обикновено го правят само с тези на Преслава и Галена. 

Не мога да си го обясня? 

Споровете ви са излишни вече иначе. “Пиян” се очертава да е тотален хит, и от чешмата тече, хората които не харесват Преслава могат да се скрият някъде. И също, стига сте очаквали съревнованието с Галена! Ако песента е хубава и нейната ще е тотален хит, не може ли да има два такива на две различни певици? Долен народ, ей. В чалга форум сме разделени като две стада, ама сме такива и в живота, което не е много ок. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Аз съм убеден, че Преславови са очаквали повече от песента и в момента насила я слушат, щото е Преслава. Тя не е лоша песничката, ама... амаааа..... 🤣

Факт, че очаквах повече. На мен и Да гори до ден днешен не ме кефи, примерно, просто защото искам нещо различно. Драганински примерно ще е интересно да се види отново.. Песента е яка, слушам я, най-вече защото е просто нова, но искам нещо по-интересно вече, или най-вече балада.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Аз няма да се повтарям, казах квото казах и си стоя зад думите. И двамата на понасяте Преслава, нормално е да защитавате един друг в този случай.

Наказанията съществуват във форума защото има причина. Да кажеш че искаш да ги няма е също като да кажеш че искаш да няма закони.

Не бе, аз понасям Преслава. Но не понасям някои от феновете й.

Инфантилни и нереални, като теб примерно. Има и някои, с които общувам в ежедневието си и мога да кажа, че са ми приятели. Просто харесвам обективни хора, а не хора които трябва да защитят някой, просто защото е някой или за да се харесат и да бъдат "одобрени".🤣🤦🏼‍♂️ 

А ти специално си уникална фурнаджийска лопата. И това не е обида, не искай наказание.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Въпроса е: Защо модераторчето не публикува там, а тук и досажда на другите потребители с Преслава?

Защото иска да бъде натрапвано какви рекорди чупи. То и Сузанита ги чупеше тези рекорди.. дали с нов нос, дали със скъсан чорапогащник е горе-долу едно и също, но за едната не се е вдигало панаири до небесата. 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Western каза:

Не бе, аз понасям Преслава. Но не понасям някои от феновете й.

Инфантилни и нереални, като теб примерно. Има и някои, с които общувам в ежедневието си и мога да кажа, че са ми приятели. Просто харесвам обективни хора, а не хора които трябва да защитят някой, просто защото е някой или за да се харесат и да бъдат "одобрени".🤣🤦🏼‍♂️ 

А ти специално си уникална фурнаджийска лопата. И това не е обида, не искай наказание.

Получих мигрена от този пост, все глупост след глупост. Феновете на Преслава сме защитавали Преслава, за да бъдем одобрени? Ако зависих от хорското мнение нямаше да слушам Преслава в Сърбия, защото тук тийновете не знаят и коя е тя. Евтините ти селски провокации, лопати, тенджери и черпаци не ме интересуват. Пусни си златните хитове на Галена и Лорена и се успокой.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pechenko каза:

Въпроса е: Защо модераторчето не публикува там, а тук и досажда на другите потребители с Преслава?

Не виждам един пост с какво ви пречи, други тук ни информират за състоянието на изпълнителите през 3 часа. 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pechenko каза:

Въпроса е: Защо модераторчето не публикува там, а тук и досажда на другите потребители с Преслава?

Темата умря от само себе си. Всички обсъждат статистики тук, в скандалите и не мисля че някой наистина има против освен една много малка група от хора. Свързано е с жанра, тоест няма нищо нередно да се обсъждат във всички теми свързани с попфолк.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Искаш да кажеш до Студентски град и центъра.

Само лъже или е у тях.

Гледам го оная вечер тръгнал, ама те всичките го знаят.

Джена е истинска Шехерезада. Разказва цяла история в 4 мин. Много ме кефи този нов Стил. Дано го продължи.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Фаст с нищо не пречи на никой. Еднократно е публикувал статистика.

Какво да кажем за Стела и Кондомчо, че цяла година непрекъснато брояха гледания на "Шефката" и сумираха хиляда клипа, за да й докарат измислени рекорди. 

Редактирано от Blueberry
  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам нещо притеснително в поведението на феновете на Преслава. Нищо подобно. Феновете на Галош са тези, които са с откровени психически отклонения.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Като нямаш за какво друго да се хванеш и се хващаш за Константин. Не знам кой е жалкия. първо си виж ника, пък тогава приказвай как не мислиш реално. Тя Галена ще пусне песента и ще видиш колко е жалка Преслава с безличната си песничка и как ще мине и замине. Тук съм забелязала, че има здраво мислещи фенове на Преслава, които мислят трезвено и когато песен на Преслава не е хит си го признават, но има и такива фенове на Преслава като тебе, които изкарват всяка една нейна песен за нещо голямо дори и да не е така, но са толкова заслепени, че по-далеч от нея ти не виждаш. Е ти си от тях дето не могат да мислят и я имат за някакво божество. Толкова е литнала в небесата Преслава и се мисли за много велика, ама то такива фенове като теб я накараха да си мисли, че е много голяма. 

Ти пък си много здраво мислеща все едно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Danger. каза:

Аз съм убеден, че Преславови са очаквали повече от песента и в момента насила я слушат, щото е Преслава. Тя не е лоша песничката, ама... амаааа..... 🤣

Мен лично ме грабна от първото слушане, и не мисля че ще ми омръзне скоро. Не може да се отрече, че е голяма зарибявка. Дори да не стане топ хитът на лятото, ще се нареди в топ 3 със сигурност.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Мен лично ме грабна от първото слушане, и не мисля че ще ми омръзне скоро. Не може да се отрече, че е голяма зарибявка. Дори да не стане топ хитът на лятото, ще се нареди в топ 3 със сигурност.

Паника ли се долавя? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Danger. каза:

Аз съм убеден, че Преславови са очаквали повече от песента и в момента насила я слушат, щото е Преслава. Тя не е лоша песничката, ама... амаааа..... 🤣

Най-точното мнение. Аз от много време насам съм убеден, че 90% от феновете на Преса са силно разочаровани от песните й. Та тя от колко години не е пуснала балада или нещо по-смислено или некомерсиално? Откога не е имала песен, която да ти е кеф да си я пуснеш и след една година? И въпреки тези факти почти никой от Пресовите не казва и една лоша дума за нея или за някоя нейна песен. При Галеновите такова нещо няма. Аз примерно не понасям "Шефката" заради текста и никога не съм го крил. Останалите също често я критикуват за определени решения или песни. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, plambata каза:

Най-точното мнение. Аз от много време насам съм убеден, че 90% от феновете на Преса са силно разочаровани от песните й. Та тя от колко години не е пуснала балада или нещо по-смислено или некомерсиално? Откога не е имала песен, която да ти е кеф да си я пуснеш и след една година? И въпреки тези факти почти никой от Пресовите не казва и една лоша дума за нея или за някоя нейна песен. При Галеновите такова нещо няма. Аз примерно не понасям "Шефката" заради текста и никога не съм го крил. Останалите също често я критикуват за определени решения или песни. 

Пишеш така все едно само Преслава има този проблем. Всичко в жанра е със срок на годност 2-3 месеца и после заминава. Всичко е комерсиално и вече пято до болка. И на самите изпълнители целта им е да са актуални в дискотеките един сезон, за да ги канят на участия. Няма го това мащабно мислене - пускане на албуми, на балади, на разнообразни песни и т.н., което беше от времето на летните турнета. Рядко има песни като "Да гори в любов"  например, които се задържат по-дълго. Ако става въпрос конкретно за Преслава, аз например и до днес с удоволствие си пускам "Обратно в играта" или "Не се изтриваш" от по-новите й песни. Вярно, че има и някои песни като "С теб или с никой" или "Аматьорка", които нямам желание да чуя. Но с всички е така. Даже мога да кажа, че Преслава е една от най-изчистените певици откъм текстове. Може да са банални, но не си е позволявала да пее откровени глупости и цинизми, за да се задържи на вълната, за разлика от други. И между другото при нея точно не се забелязва никакъв спад - всяка песен й става хит, постоянно е в медиите къде за хубаво, къде не .... Сравни я с Анелия, Джена, Емануела, Андреа, Алисия и други топ имена, където отливът е повече от брутален.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Пишеш така все едно само Преслава има този проблем. Всичко в жанра е със срок на годност 2-3 месеца и после заминава. Всичко е комерсиално и вече пято до болка. И на самите изпълнители целта им е да са актуални в дискотеките един сезон, за да ги канят на участия. Няма го това мащабно мислене - пускане на албуми, на балади, на разнообразни песни и т.н., което беше от времето на летните турнета. Рядко има песни като "Да гори в любов"  например, които се задържат по-дълго. Ако става въпрос конкретно за Преслава, аз например и до днес с удоволствие си пускам "Обратно в играта" или "Не се изтриваш" от по-новите й песни. Вярно, че има и някои песни като "С теб или с никой" или "Аматьорка", които нямам желание да чуя. Но с всички е така. Даже мога да кажа, че Преслава е една от най-изчистените певици откъм текстове. Може да са банални, но не си е позволявала да пее откровени глупости и цинизми, за да се задържи на вълната, за разлика от други. И между другото при нея точно не се забелязва никакъв спад - всяка песен й става хит, постоянно е в медиите къде за хубаво, къде не .... Сравни я с Анелия, Джена, Емануела, Андреа, Алисия и други топ имена, където отливът е повече от брутален.

Не е точно така. Почти всички пускат от време на време балади или нещо по-некомерсиално. От 2018 насам например балади имат Анелия, Емилия, Емануела. Галена има "Сърце" и "Дай ми любов", които са различни проекти. При Преслава абсолютно нищо ново откъм звучене. Последният й истински експеримент беше "Моето слабо място".

Няма как да се съглася и с това, че всяка песен става хит. Много ви е сбъркано понятието за хит. "Изтрезняваш ли" например няма как да я определя като хит. По-малко от половин година след излизането й почти не я пускат по клубовете или ако я пуснат е след 4 и това може да го потвърди всеки, ходещ на дискотека. Пусна я в слаб период за чалгата и може би това й докара толкова гледания, макар че в мен съмнението за купуване при нея все ще го има. 

Откъм текстове не е просто банална, тя е синоним на баналност. Не може от последните ти 5 песни в 3 да се пее за пиене. "Кубчето лед" на Глория пасти да яде. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Не е точно така. Почти всички пускат от време на време балади или нещо по-некомерсиално. От 2018 насам например балади имат Анелия, Емилия, Емануела. Галена има "Сърце" и "Дай ми любов", които са различни проекти. При Преслава абсолютно нищо ново откъм звучене. Последният й истински експеримент беше "Моето слабо място".

Няма как да се съглася и с това, че всяка песен става хит. Много ви в сбъркано понятието за хит. "Изтрезняваш ли" например няма как да я определя като хит. По-малко от половин година след излизането й почти не я пускат по клубовете или ако я пуснат е след 4 и това може да го потвърди всеки, ходещ на дискотека. 

 

Балада не е равно на некомерсиално, още по-малко на оставащо във времето. Сто пъти предпочитам "Не се изтриваш" примерно пред помиите на Анелия или оная гадна песен на Емануела.

Изобщо в тази толкова комерсиална музика и среда като цяло, защо въобще говорим за "некомерсиално"?

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Балада не е равно на некомерсиално, още по-малко на оставащо във времето. Сто пъти предпочитам "Не се изтриваш" примерно пред помиите на Анелия или оная гадна песен на Емануела.

Изобщо в тази толкова комерсиална музика и среда като цяло, защо въобще говорим за "некомерсиално"?

Защото, ако имаш претенции за лидерство, трябва да си новатор, да предлагаш и песни за свой собствен кеф и за публиката. Сега се сетих, че всъщност и Преса пусна балада миналата година с Кеба. Честно казано, това е единствената й песен, която съм слушал повече в последните 3-4 години, макар и да я е изпяла а-ла Йорданка Варджийска. Поне е нещо различно. Всичко друго е изключително банално. Вие самите казвате, че ако не я пее Преслава дадената песен, няма да й обърнете внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, plambata каза:

Не е точно така. Почти всички пускат от време на време балади или нещо по-некомерсиално. От 2018 насам например балади имат Анелия, Емилия, Емануела. Галена има "Сърце" и "Дай ми любов", които са различни проекти. При Преслава абсолютно нищо ново откъм звучене. Последният й истински експеримент беше "Моето слабо място".

 Няма как да се съглася и с това, че всяка песен става хит. Много ви е сбъркано понятието за хит. "Изтрезняваш ли" например няма как да я определя като хит. По-малко от половин година след излизането й почти не я пускат по клубовете или ако я пуснат е след 4 и това може да го потвърди всеки, ходещ на дискотека. Пусна я в слаб период за чалгата и може би това й докара толкова гледания, макар че в мен съмнението за купуване при нея все ще го има. 

Откъм текстове не е просто банална, тя е синоним на баналност. Не може от последните ти 5 песни в 3 да се пее за пиене. "Кубчето лед" на Глория пасти да яде. 

Как последният й експеримент ще е "Моето слабо място"? След това има "Ако утре ме губиш", дует на английски със Стефан Илчев, "Без теб", сръбския дует ... от които само първата се забеляза, но не е като да не е пуснала нищо по-различно от масовката. "Стига ти" и "На тебе не отказвам" също бяха нещо по-различно от властващите Оцкови бози по онова време. И естествено, че "Изтрезняваш ли" е хит. Ако тя не е, значи почти нищо от тази година не е хит.

  • Like 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В чест на настоящата дискусия вече си пуснах няколко стари песни на Преса, което не съм правил от години. "Уморих се", "Думи за вярност", "Обичам те", че даже и "От добрите момичета". Истински тупалки, които ти е кеф да си пуснеш след 10-15 години. Сегашната Преслава е много, много жалко подобие на старата и е тъпо, че не го признавате. Такова падение като при нея може да се каже, че има единствено при Анелия и при Джена донякъде. Всички други поне държат нивото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

В чест на настоящата дискусия вече си пуснах няколко стари песни на Преса, което не съм правил от години. "Уморих се", "Думи за вярност", "Обичам те", че даже и "От добрите момичета". Истински тупалки, които ти е кеф да си пуснеш след 10-15 години. Сегашната Преслава е много, много жалко подобие на старата и е тъпо, че не го признавате. Такова падение като при нея може да се каже, че има единствено при Анелия и при Джена донякъде. Всички други поне държат нивото. 

Какво ниво държат? Комерсиални отрепки са всички.

Удобно изпускаш и Емануела, която не се напя за средни пръсти, боклуци и кучки.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Какво ниво държат? Комерсиални отрепки са всички.

Удобно изпускаш и Емануела, която не се напя за средни пръсти, боклуци и кучки.

Тя е хит, но доста по ниско ниво отколкото ни се иска, или поне на мен. Като се прибрах, очаквах изтрещяваш ли да звучи нон стоп, а то... веднъж на вечер. То не е само Галена, Емилия се пуска повече, Емануела, и куп други. Та те я пускат към 4?!?

За справка Галена звучи с Феноменален, Добре ли си и чат/пат Сърце?!?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...