Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 54 минути, TSARvul каза:

@Western @Willy

Помните ли колко направи "Болка моя" през първия ден? В нейбъла е имало бъг и влиза в чарта на 9-ти юни с гледанията от 8-ми (втори пълен ден) = 205К.

250-280К там някъде беше

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам усещането, че този проект ще е нещо а ля ....

 

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Преси ще кърти здраво утре. 

Изобшо. Копирала визия, която сме виждали вече. Галена е една! Тази е фалшива. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Изобшо. Копирала визия, която сме виждали вече. Галена е една! Тази е фалшива. 

Преслава не знам какво е копирала, но предвид че на Галена 80% от визиите и клиповете са крадени, не виждам за какви сравнения може да се говори. Вземи и се скрий.

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Аз имам усещането, че този проект ще е нещо а ля ....

 

Паметен трак и клип! Още потрепвам като видя как илюстрира с пръсти "две", "три", "пет", как удря с юмруци в земята, как отчетливо кима с глава и как вдига рамене, премигвайки. СЮБЛИМНИ МОМЕНТИ!

  • Love 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Говориш глупости. Преслава е успяла жена, а не смачкан от живота парцал. Една жена с нейните успехи и самочувствие е немислимо да позволи на един мъж да и говори така, а още по малко да свива любовно гнездо с него. Иначе точно той да говори за визия, при все че прилича на селски ерген... 

Така или иначе гласа и звучи по добре с операцията. Все някаква файдс има

Те имат дете не забравяй. Явно не иска Паола да израсне само с един родител, и е способна на всякакви жертви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, някога бяхме от добрите, днес сме от лудите..

 

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Те имат дете не забравяй. Явно не иска Паола да израсне само с един родител, и е способна на всякакви жертви.

Ако иска да осигури добро бъдеще за детето, да спре да поставя мъжете на първо място. А и какво значи компромиси и жертви. Детето и да става свидетел как баща му обижда или посяга на майка му ли. Така или иначе на дали ще остарее с този мутрафон. 

Няма да е лошо веднъж и ти да я разкритикуваш. Не може да оправдаваш всяка нейна глупост и приумица. Утре ти може да си унижаван по участията и🤨

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Те имат дете не забравяй. Явно не иска Паола да израсне само с един родител, и е способна на всякакви жертви.

Така или иначе ще се разделят преди детето да навърши 7 години, убеден съм! А и няма нищо толкова страшно да израсне с един родител. Особено ако този родител е Преслава и може да ти подсигури всичко материално за целия ти живот.

  • Like 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Кели, някога бяхме от добрите, днес сме от лудите..

 

Много зловещ монолог. Жалко, че не чухме да го рецитира на някой концерт.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Така или иначе ще се разделят преди детето да навърши 7 години, убеден съм! А и няма нищо толкова страшно да израсне с един родител. Особено ако този родител е Преслава и може да ти подсигури всичко материално за целия ти живот.

Колкото по бързо го разкара, толкова по голям е шанса Паола да има страхотно детство и бъдеще. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Много зловещ монолог. Жалко, че не чухме да го рецитира на някой концерт.

Все на добрите лошо се случва, Келче, все на добрите...

  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Колкото по бързо го разкара, толкова по голям е шанса Паола да има страхотно детство и бъдеще. 

Няма да изкарат много, ще видиш. Тя връзка по-дълга от 3-4 години не е имала. Сега може и да се напъне малко заради Паола, но пак ще приключат по някое време.

Накрая само ще си скубе косите заради глупавата постъпка с лицето, ако Павел е бил инициатор на операцията.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е страшна шматка. Каква беше, каква стана, много зле. На снимките на човек не прилича, сама си го направи, хората да я критикуват. Ама няма акъл. Хванала си един престъпник за мъж дето и той на човек не прилича. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:
  1. Преслава е страшна шматка. Каква беше, каква стана, много зле. На снимките на човек не прилича, сама си го направи, хората да я критикуват. Ама няма акъл. Хванала си един престъпник за мъж дето и той на човек не прилича. 

Миличка, не се прави, ти и преди я обиждаше до припадък.

  • Like 1
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Screenshot-20190718-211514-Facebook.jpg

Страхотни коментари и очаквания към новата песен!

Да, в страничка, която само я плюят и всеки втори пост е за Преслава, за да събират лайкове... СМЕШКИ! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми е дразнеща Галена,не може да се отрече,че дори и да не сменя авторите на песните си като преди,поне предлага разнообразие откъм тектове. Да се надяваме,че това ще е последната песен на Преслава свързана с алкохол.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Миличка, не се прави, ти и преди я обиждаше до припадък.

Тя от години си го заслужава. В началото не я знаех каква е. С годините като пораснеш, го разбираш. 

В началото колко съм я слушала с първите й албуми, турнетата. После като видях какви ги върши, вече те отблъсква, а постъпката й с Галена е върха. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Няма да изкарат много, ще видиш. Тя връзка по-дълга от 3-4 години не е имала. Сега може и да се напъне малко заради Паола, но пак ще приключат по някое време.

Накрая само ще си скубе косите заради глупавата постъпка с лицето, ако Павел е бил инициатор на операцията.

Все си мисля, че след първата операция си беше супер. Хем не се набиваше на очи остротата, хем не беше и фрапантна промяната. Но ти вярваш ли, че е толкова безхарактерна, че да се обезобрази заради друг. Тя се харесва слаба от край време, а на слабите хора много им се набиват острите черти. Според мен го е обмислялс ощд от кокаиновия период. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека оставим Преси на страна до утре в 16:00, до тогава нека се насладим на този невероятен сингъл ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...