Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Готви се! Хита на лятото!

Сериозен ли си?

Това, ако е вярно, ние тука направо предизвикваме съдбата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дойде време набор 1963 да се завърне в поп-фолка!

Първа беше Екстра Нина, сега ще я последва Петра!

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Western @Willy

Помните ли колко направи "Болка моя" през първия ден? В нейбъла е имало бъг и влиза в чарта на 9-ти юни с гледанията от 8-ми (втори пълен ден) = 205К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Дойде време набор 1963 да се завърне в поп-фолка!

Първа беше Екстра Нина, сега ще я последва Петра!

Да, но на Нина й правим път за сектор "Комунални услуги", а Петра я чакаме с интерес. Тя е мачкаторка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се държи като мутреса, докато пее в полупразни кръчми, а Павел млати феновете й (Шокиращ разказ на очевидец)
nov-ekshan-preslava-se-darji-kato-mutres

Грозни сцени се  разиграха по време и след участието на Преслава в столично  заведение в събота вечерта, споделя пред HotArena очевидец на случката.

В полупразното заведение отчаяната от все по-намаляващите хора по нейни участия Преслава проявява невероятна агресия задно с нейния любим Павел. Страстите се разгорещили, когато известният ловец на автографи Христо Могилански поискал снимка от изпълнителката.  В отговор получил ругатни и обиди от  нея и Павел пред погледите на малцината посетители на заведението. Тя се изгаврила публично с него като му казала: “В хороскопа ти пише, че днес не ти е ден”. Случката не приключва до тук.

Грозните сцени се пренесли след участието пред заведението, когато Павел се нахвърлил с юмруци да раздава правосъдие пред погледите на Христо и неговата компания, които изпаднали в стрес. Обидите и ругатните продължили със заплахи за физическа саморазправа. Петимата охрани от заведението едва удържали разбеснелия се Павел. Павел и Преслава продължили да преследват Христо и неговите приятели по улиците на София.

Припомняме, че това не е първия случай на саморазправа на Павел с фенове на Преслава.

Преди 2 години Павел посегна на фен, защото поискал снимка от Преслава, а преди година в гаражите на зала Колодрума в Пловдив срита друг почитател и дори му счупил чисто новия мобилен телефон.

Заради агресивното му поведение всички  фенове на Преслава престават да посещават участията на певицата. По същия начин той се отнасял и с предишните си приятелки - Златка Райкова, Мария Цветкова, като проявявал агресия при всеки опит на  фен, поискал снимка от тях, а самите те треперили от страх от него, споделя нашият читател.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

вярно е, писах на Христо и той потвърди !

Един мой приятел е гадже на Христо. Той каза, че няма такова нещо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Един мой приятел е гадже на Христо. Той каза, че няма такова нещо!

Да си пусне кръвен пакет за венерически болести.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде и на двете кокошки песните да излизат, че да скандализират лятото. Преслава изглежда брутално на снимката, много искам клип като на "Не се изтриваш" и още повече такава песен. Галена също много я чакам, изобщо каквото и да става, това са си най-чаканите проекти, да видим кой кого този път, че в псоледно време всичко е на кантар между тях.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Ето тема, която вчера не се обсъди подобаващо.

https://fakti.bg/life/395778-preslava-si-operirala-nosa-zaradi-grozni-obidi-ot-pavel

 

 

Защо ни буташ едно и също нещо? Опитваш да се изкараш Преслава жертвата, за да я ожалим. Само една глупачка може да се раздели изцяло със себе си и цялото си излъчване, което й донесе шеметна кариера и хиляди фенове, заради някакъв селянин-золумаджия. Имала дете от него, ми тя го е допуснала, не аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Ето тема, която вчера не се обсъди подобаващо.

https://fakti.bg/life/395778-preslava-si-operirala-nosa-zaradi-grozni-obidi-ot-pavel

Не беше правилно толкова бързо да я набеждавате в комплексарщина.

Ами то тази статия съвсем потвърждава комплексите и. Да се резне заради нечие мнение... Изобщо с какъв акъл ще избере този плужек, за да възпитава деца с него и на какво си мисли, че този може да ги научи.. . Чакат я тежки години. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Защо ни буташ едно и също нещо? Опитваш да се изкараш Преслава жертвата, за да я ожалим. Само една глупачка може да се раздели изцяло със себе си и цялото си излъчване, което й донесе шеметна кариера и хиляди фенове, заради някакъв селянин-золумаджия. Имала дете от него, ми тя го е допуснала, не аз.

коментирайте тази снимка... тука изглежда като Албена Вулева.. пардон Бейза Ходжа

nov-ekshan-preslava-se-darji-kato-mutres

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

коментирайте тази снимка... тука изглежда като Албена Вулева.. пардон Бейза Ходжа

nov-ekshan-preslava-se-darji-kato-mutres

Нямам думи аз. Опитват се разни потребители да я изкарат "сладка" и не знам си каква, но на самите тях им е зор и допускам, че не го вярват съвсем.

Тотална излагация, може да влезе в някоя книга със заглавие "Некадърни пластични хирурзи".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, -A. каза:

Свежарски изглежда! За първи път очаквам клип на Преслава.

Ами то това си е направо Галена. Преслава е фалшификат. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Ами то това си е направо Галена. Преслава е фалшификат. 

Опъна ли Коцето или още не си? Внимавай, предава папиломи.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Нямам думи аз. Опитват се разни потребители да я изкарат "сладка" и не знам си каква, но на самите тях им е зор и допускам, че не го вярват съвсем.

Тотална излагация, може да влезе в някоя книга със заглавие "Некадърни пластични хирурзи".

Напълно си прав. Как може да карат хората да я харесват, като самите те не са сигурни дали ще я харесат. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Напълно си прав. Как може да карат хората да я харесват, като самите те не са сигурни дали ще я харесат. 😂

Нарича се "да кажеш на черното - бяло". Не съм фен на такова житейско верую.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, TSARvul каза:

Защо ни буташ едно и също нещо? Опитваш да се изкараш Преслава жертвата, за да я ожалим. Само една глупачка може да се раздели изцяло със себе си и цялото си излъчване, което й донесе шеметна кариера и хиляди фенове, заради някакъв селянин-золумаджия. Имала дете от него, ми тя го е допуснала, не аз.

Не излъчването, а гласът и тоталните хитове през годините я направиха това, което е, за разлика от други нейни колежки :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...