Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Отговори на въпроса от предишния сингъл, отговора както се очакваше е отрицателен хъ хъ

Очакваме трака, явно видеото ще е свежо, съдейки по този кадър, дано песента също е силна.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Очаквам провал от Преси

Аз очаквам да генерира нов рекорд за първите 24 часа.

За по-натам зависи от песента.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

То, ако и тя изкара провал, не знам кой ще е хитът на лятото, защото досега няма толкова голям потенциален такъв!

Преса от мн години няма летен хит

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Donatella каза:

Преса от мн години няма летен хит

Чак много ...  Вярно, че през есенно-зимния сезон е най-силна, но не може да се отрече хитовостта на "Моето слабо място", "Няма да ти пиша", "Тук жена му пази" ....

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава пак ли ще пее за алкохол и спиртосване? Много глупава жена.

И аз очаквам голям интерес първия ден, след това бързо забвание. Галена ще я унищожи. Надявам се в дългосорчен план и Лидия да има по-голям хит.

Лида 260К ли напрви за 24 часа? Някой помни ли колко генерира Цура за първия ден, за да направим сравнение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Невероятна! Представи си да се завърне в дует с Азис - песен за депутати, апартаментгейт и хакването на НАП! Ще размаже страната!

Прилича на топ мацка, а е на 56 години!

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може хубавата мелодия да е само 13 секунди и дори да не се повтаря повече? Много мразя подобни песни където по края са с някакви мазнотии или някакво “рапиране” вместо пак да се повтори музиката. Терминологията не ми е ясна, за да се изразя както трябва, но дано разбрахте.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

Снимката е като от кадър на “Хавана Тропикана”. Приликата с Галена е поразителна!

То е кадър от Хаваната, нали я мързи да снима клипове е решила да ползва изрязани кадри. Така и така вече никой не открива разлика между двете, за какво да се хаби 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Как може хубавата мелодия да е само 13 секунди и дори да не се повтаря повече? Много мразя подобни песни където по края са с някакви мазнотии или някакво “рапиране” вместо пак да се повтори музиката. Терминологията не ми е ясна, за да се изразя както трябва, но дано разбрахте.

Да, много добре те разбрахме. Имаш предвид отсвира, който е най-якото нещо в песента. На същото мнение съм, трябваше да се повтори. Искаме power, а не бръщолевиници!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Невероятна! Представи си да се завърне в дует с Азис - песен за депутати, апартаментгейт и хакването на НАП! Ще размаже страната!

Прилича на топ мацка, а е на 56 години!

Чул те Господ! Амин

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Чул те Господ! Амин

Какво мислиш за това изпълнение НА ЖИВО?

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...