Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, pechenko каза:

@Donatella

Петя Версачи

D581C340-9DE7-4B26-93C2-B258DA513547.jpeg

Дали ще се захванете да я плюете за снимка която е направена с фейсап😂 разбирам че е смешно, на всички ни е смешно за еди-кой да се направи но мисля, че прекалявате. Това приложение е направено за забавление (или за retouch на снимките с Холиуд филтъра който ползва Галена), не за вярна картинка как някой ще изглежда за 50 години...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Дали ще се захванете да я плюете за снимка която е направена с фейсап😂 разбирам че е смешно, на всички ни е смешно за еди-кой да се направи но мисля, че прекалявате. Това приложение е направено за забавление (или за retouch на снимките с Холиуд филтъра който ползва Галена), не за вярна картинка как някой ще изглежда за 50 години...

Не разбирам сръбски, говори на български.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много ми се иска песента на Деската да е фийт с Галена. Толкова са яки на общата им снимка. Ама като звучене да е нещо като Ме густа, Дъ бос, Мама ураган, Мусала ... Не й ходят на нея мазнотии като Боже мой.

 

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия стартира доста силно като за самостоятелна песен в малък канал. :D Парчето й кефи, но нещо ми се иска следващото вече да е изцяло поп. Мисля си, че може да отиде в такава насока и да поднася повечко разнообразие.

Чакаме Преслава и Галена с интерес, то се е видяло, че пак в тях ще е надеждата. Дано да спасят сезона, че засега едвам има два-три средни хита, които да не са от пролетта. Както винаги до преди средата на годината поп-фолка беше сила, а след това сякаш заспаха летен сън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Willy каза:

Къде да намеря HD качество на клипа на този уникален хит?

Vbox7.

Пускаме ли хита преди да излезе новият хит?

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...