Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 21 минути, asylum каза:

Охх бе, кой ше слуша Ники-Ник и Наташа

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Slavi каза:

 

Яница има едва 40ка лайка на страницата си във ФБ. Доста зле. И хитовете не помагат, за да стане масово разпознаваема от хората и медиите... Но пък след Въртележката ги връзва по 10 участия почти всеки месец. 

Вече фейсбук не е толкова вървежен. Инстаграм е най-посещаваната социална мрежа вече и там Яница има почти 120к последователи, което е много добре!

А и 10 участия си връзваше на месец и преди "Въртележката". ;)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Вече официално мога да твърдя, че това е любимата ми песен на Галена! Всеки ден я слушам по 3-4 пъти и не ми е омръзнала.

 

И на мен, жесток трак.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Охх бе, кой ше слуша Ники-Ник и Наташа

Този имаше и други клипове по Планета, но най-смешното е, че в тая статия разкриват, че държи дюнерджийници Чочо - не беше ли това баничарницата, на която се подигравахме, че спонсорира последния злополучен концерт на Планета във Варна? :D 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Важно да се отбележи и че Яница освен с топ хит за 2018 има и най-големия фолклорен хит.

Няма как, при наличието на “Тежко мина”, но и нейната песен е страхотна и голям хит, но не и най-големия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кви са тия имена бе, Наташа, Пепа... ама вземи си измисли некво име да те запомнят ма, Наташа, Малката, Голямата. Е ползвайте травеститски имена кат нямате акъл бе: Чериса, Кармела, е Курвана е свободно бе, ще се наложи заради името. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi @NazzkO @SG

Довечера Фатме ще пее в “Шоуто на Слави” с едно от хлапетата.Дали ще се представи на ниво или ще станем свидетели на поредния резил?

  • Haha 1
  • Sad 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Амброжка. каза:

@Slavi @NazzkO @SG

Довечера Фатме ще пее в “Шоуто на Слави” с едно от хлапетата.Дали ще се представи на ниво или ще станем свидетели на поредния резил?

Тъкмо го видях и аз... но ще има ли някакво интервю с нея... какви хлапета.. с Благой ли ще е 🧐😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, NazzkO каза:

Тъкмо го видях и аз... но ще има ли някакво интервю с нея... какви хлапета.. с Благой ли ще е 🧐😂

Хахахахаха 🤣 Дългия има някъв формат в предаванено от рода на “Стани поп-фолк звезда” ама с деца, и не поп-фолк.Днес бил финала и нашата ще пее в дует с едно момченце, което е пяло на Звезде гранда и било голяма сензация /майка ми така ми каза хахахахха/.Не гледам ТВ и не съм много запознат, ама ще пусна тая вечер заради Фатме.Надявам се нещо нейно да изпеят, например “Правописна грешка” или “Нещо за душата”..🤣🤣🤣

  • Haha 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Амброжка. каза:

Хахахахаха 🤣 Дългия има някъв формат в предаванено от рода на “Стани поп-фолк звезда” ама с деца, и не поп-фолк.Днес бил финала и нашата ще пее в дует с едно момченце, което е пяло на Звезде гранда и било голяма сензация /майка ми така ми каза хахахахха/.Не гледам ТВ и не съм много запознат, ама ще пусна тая вечер заради Фатме.Надявам се нещо нейно да изпеят, например “Правописна грешка” или “Нещо за душата”..🤣🤣🤣

Ще я видим да, сега го Гугълнах, детето е много добро. Браво. Наща от началото на годината само в Гласът малко и УНИЦЕФ по нова... покрила се е вко

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NazzkO каза:

Ще я видим да, сега го Гугълнах, детето е много добро. Браво. Наща от началото на годината само в Гласът малко и УНИЦЕФ по нова... покрила се е вко

Не ще да си показва пищните форми, то е ясно. 😀

  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...