Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Slavi каза:

Еее, много е добра Фурейра. Виж и други лайфове в тубата. Много енергия има в тази жена. И самата тя изглежда екзотично. От жените в Гърция няма конкуренция наистина. 

Елена Папаризу ;)

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, Slavi каза:

Елена е една от най големите загуби за попфолка. Къде ли щеше да е сега ако не се беше отказала. Буквално се отказа, когато беше на върха. В онези години размазваше - Безумна лудост, Тук и сега, Първата последната, Още и т.н.

Чак пък голяма загуба... Доста посредствена си беше и като глас и като песни. Имаше няколко попадения, но й липсваше "star power".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

Елена е една от най големите загуби за попфолка. Къде ли щеше да е сега ако не се беше отказала. Буквално се отказа, когато беше на върха. В онези години размазваше - Безумна лудост, Тук и сега, Първата последната, Още и т.н.

Аз я харесвах, но не знам дали щеше да се задържи. Вярно, че в години като 2008 и 2009 влизаше в топ 5 на хитовете, но самата тя нямаше голяма фенска маса.

Нея я крепяха синтезаторните комерси на Драганински и тук-там някои брутални песни с клипове на световно ниво като "Достатъчно" и "Изгубена". Не знам  как щеше да се приспособи към Оцко вълната или след това с масовото навлизане на Ганев.

И да беше продължила, сега я виждам да едно ниво с Джена, например (както беше и тогава).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gotiniq каза:

Елена Папаризу ;)

 

 

 

Ами по обичана е от Елена Папаризу от гърците, но Фурейра е по актуална и хитова последните години,а и събира повече гледания. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Ами по обичана е от Елена Папаризу от гърците, но Фурейра е по актуална и хитова последните години,а и събира повече гледания. 

Факт, че Елени Фурера е интересна и актуална, прави готино шоу и е нормално хората да го гледат, но сам каза - Елена Папаризу е една от най-обичаните гръцки звезди евър, много повече отколкото Фурера ;) особено откакто Папаризу спечели Евровизия през 2005.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Аз я харесвах, но не знам дали щеше да се задържи. Вярно, че в години като 2008 и 2009 влизаше в топ 5 на хитовете, но самата тя нямаше голяма фенска маса.

Нея я крепяха синтезаторните комерси на Драганински и тук-там някои брутални песни с клипове на световно ниво като "Достатъчно" и "Изгубена". Не знам  как щеше да се приспособи към Оцко вълната или след това с масовото навлизане на Ганев.

И да беше продължила, сега я виждам да едно ниво с Джена, например (както беше и тогава).

Джена тогава още беше гола вода. Бих я сравнил със силния период на Джена по скоро. Аз помня, че Елена се изкачи на върха. Дори Преслава и се сложи за дует, защото правеше най големите клубни хитове в онзи период. Обожавам Пия за теб. В този смисъл вярвам, че щеше да се впише и в оцковата вълна. Бях ходил на нейно участие в Свищов в студентските ми години. Голям фурор беше. Но извън клипове и фотосесии изглеждаше наистина малко посредствено. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gotiniq каза:

Факт, че Елени Фурера е интересна и актуална, прави готино шоу и е нормално хората да го гледат, но сам каза - Елена Папаризу е една от най-обините гръцки звезди евър, много повече отколкото Фурера ;)

Да, Папаризу е народна любимка. Имай впредвид, че гърците тачат мъжките си изпълнители, не толкова женските. Но при Папаризу го няма този проблем. 

А такива като Деспина Ванди или Ели Кокино ги нямат за нищо. Не ги уважават. Винаги ми е било странно впредвид успехите на Деспина в миналото. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Джена тогава още беше гола вода. Бих я сравнил със силния период на Джена по скоро. Аз помня, че Елена се изкачи на върха. Дори Преслава и се сложи за дует, защото правеше най големите клубни хитове в онзи период. Обожавам Пия за теб. В този смисъл вярвам, че щеше да се впише и в оцковата вълна. Бях ходил на нейно участие в Свищов в студентските ми години. Голям фурор беше. Но извън клипове и фотосесии изглеждаше наистина малко посредствено. 

Никога не е била на върха. Това, че направи два-три големи хита в лицето на "Още" и "Първата-последната" не е достатъчно. Даже след "Още" малко взе да залязва - от тази песен до края на кариерата (близо 2 години) само дуета с Преслава стана голям хит.

П.с. Преслава се натискаше за дует, за да докопа отново Драганински, че нещо се бяха отчуждили в онзи момент. Не че толкова е имала сантименти към Елена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой каквото иска да говори тук, но най - голямата в поп фолка е една, айде сега наскоро и Преслава я догони. Но Камелия, Андреа, Галена, дори Азиа имитираха поп кралицата, но само на една й казват по име Мадона. Не Галя Ваната, не Васко педер*са,, не стара кранта, а Дупнишката Мадона! Сашка Васева е най - голямата. Сега й Преслава пак казвам я догони, всеки й вика Майкъл Джексън.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никога не е била на върха. Това, че направи два-три големи хита в лицето на "Още" и "Първата-последната" не е достатъчно. Даже след "Още" малко взе да залязва - от тази песен до края на кариерата (близо 2 години) само дуета с Преслава стана голям хит.

За мен когато някой направи по големи хитове от посопените за номерб1 тогава, си е на върха. Радваше се на топ приеми на концерти, имаше много и пълни участия. Не помня какво издаде след Още в интерес на истината. Можеш ли да ми припомниш. Но в онези години беше сред много силните имена. Аз я помня от Вот на доверие с Иван Гарелов. Беше ужасна тогава. Драганинсни и направи чудни песни.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

За мен когато някой направи по големи хитове от посопените за номерб1 тогава, си е на върха. Радваше се на топ приеми на концерти, имаше много и пълни участия. Не помня какво издаде след Още в интерес на истината. Можеш ли да ми припомниш. Но в онези години беше сред много силните имена. Аз я помня от Вот на доверие с Иван Гарелов. Беше ужасна тогава. Драганинсни и направи чудни песни.

Ами не помня точно в каква последователност са, но имаше разни сезонни хитчета като "Душата в Рая" и "Къса памет".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Ами не помня точно в каква последователност са, но имаше разни сезонни хитчета като "Душата в Рая" и "Къса памет".

Под прикритие и беше много готина. 

 

Трябваше да стане по голям хит. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде поздрав за всички сладурчета. Ето ви Емилия ака. Баба Цена на световната сцена. Кажете, че не прилича, дори гротеската в облеклото е еднаква:

https://m.vbox7.com/play:d0d80bcf48

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Под прикритие и беше много готина. 

 

Трябваше да стане по голям хит. 

 

преди 6 минути, Slavi каза:

Под прикритие и беше много готина. 

 

Трябваше да стане по голям хит. 

В топ 3 на любимите ми нейни песни и до днес! Но тя излезе след "Първата-последната".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Ами по обичана е от Елена Папаризу от гърците, но Фурейра е по актуална и хитова последните години,а и събира повече гледания. 

ама тая била Албанка 😱 @gotiniq

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Еее, много е добра Фурейра. Виж и други лайфове в тубата. Много енергия има в тази жена. И самата тя изглежда екзотично. От жените в Гърция няма конкуренция наистина. 

Изглежда си като типичната албанка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Елена е една от най големите загуби за попфолка. Къде ли щеше да е сега ако не се беше отказала. Буквално се отказа, когато беше на върха. В онези години размазваше - Безумна лудост, Тук и сега, Първата последната, Още и т.н.

В трета глуха.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

А такива като Деспина Ванди или Ели Кокино ги нямат за нищо. Не ги уважават. Винаги ми е било странно впредвид успехите на Деспина в миналото. 

Ами те не са никакви певици тези двете. Особено втората. Първата не е толкова бездарна, но има неприятен глас. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Елена е една от най големите загуби за попфолка. Къде ли щеше да е сега ако не се беше отказала. Буквално се отказа, когато беше на върха. В онези години размазваше - Безумна лудост, Тук и сега, Първата последната, Още и т.н.

Коя е тази певица?

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kriminal каза:

В кой китайски сайт Азис има милиони гледания, че не се справям особено с китайските платформи😂

Май някой беше показал платформите им.

Там ютюб няма.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , foxy_vd каза:

Преди месец завърши синковеца. На 19 стана през февруари. А Макарена е май тая с черното.... :1000(20):

 

Infinity - Боби.jpg

Брех, 19?? Времето лети. На тебе прилича много.

преди 10 часа , Gadinata каза:

Онзи ден случайно попаднах на рекламата на Мастика Пещера от 2009 година...и като й гледам сега снимки от участията съм в абсолютен шок. По онова време беше еталон за сексапил, а сега положението е "без коментар".. от година на година все по-зле става.. дано да няма сериозни здравословни проблеми и да се вземе в ръце.

В инста и на мен не ми харесва, защото джуките й са буквално огромни.

 

 

Помня, че по време на снимките някакъв папарак беше ял бой, за дето я снимал без горнище.

преди 9 часа , чушка. каза:

Време е Преси да атакува летните класации с подобна песен и да завладее сърцата на меломаните отново.

Отвратителна песен. За тия турнета всички пускаха песни и в повечето случаи бяха боклуци.

преди 9 часа , Gadinata каза:

Аз й бях на участие последно през средата на септември миналата година и определено беше в пъти по-добре.

Дано да е жива и здрава, да си реши проблемите и да се завърне ударно.

Няма как. Навремето правеше скъпи и отличителни неща. Сега вече всяка може и го прави, което автоматично прави Тодорка една от многото. За пълна бездарница като нея, това е пагубно.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , TSARvul каза:

Абсолютно съм съгласен, Шули. И е страшно нагъл и безочлив. Лицемер и използвач също.

Сред голяма част от населението дори Азис е символ на гнус и долна класа. Проблемът в България е, че поне половината население е точно от тази прослойка и евтините му номера минават точно пред тях.

Тръбят, че пак имал мегахит. Хахахах. Тая песен "Жено, бягай" се слуша главно от мангасари.

Има постижения и е останал в историята, направи и много големи хитове. Излъчва мазна мангалщина и е боклучав човек обаче, мен това ме отблъсква много.

Ама да си го кажем,какъвто и да е Азис си има уникален глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...