Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Говорим за “Да гори в любов”, че е по-голям хит от “Феноменален”, а не за “Изтрезняваш ли”. Никой не оспорва факта, че “Феноменален” е по-голям хит от “Изтрезняваш ли”, но в никакъв случай гледанията на “Изтрезняваш ли” са фейк!!!

Да, знам за какво говорим. Аз не мога да кажа с точност коя е по-голям хит, за мен е песента на Преслава.

"Феноменален" обаче демонстрира много завиден staying power, ще стане най-големия й самостоятелен хит в youtube.

Поправката ми към теб беше за изкаването ти, че "Добре ли си" била нова. Това не е така.

Другото нещо, е че "Шефката" е с почти 22 млн. гледания. Най-успешната попфолк песен от 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Willy каза:

Това са пълни глупости. На еднакво ниво са и двете. Да гори беше по-голям хит първите няколко месеца, след това леко угасна, а Феноменален не спря да се развива. И тя не прави повече гледания заради дуета, а от 8ми ноември насам всеки ден е с повече дневни гледания. Факт е, че в началото на годината разликата между двете песни беше почти 6млн гледания а сега е 2.3млн и само 400к с Грешка беше. Ще си говорим в края на годината когато Феноменален я мине.

Поздрав!

Да, точно така! Ще видим накрая на годината в Арената коя от двете песни ще има по-добър прием и коя певица ще получи за 15-16 поредна година БИС!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Да, знам за какво говорим. Аз не мога да кажа с точност коя е по-голям хит, за мен е песента на Преслава.

"Феноменален" обаче демонстрира много завиден staying power, ще стане най-големия й самостоятелен хит в youtube.

Поправката ми към теб беше за изкаването ти, че "Добре ли си" била нова. Това не е така.

Другото нещо, е че "Шефката" е с почти 22 млн. гледания. Най-успешната попфолка песен от 2018.

Факт е че “Шефката” стана голям хит, но това не е ли песен на Стораро, с участието на Галя? 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Да, точно така! Ще видим накрая на годината в Арената коя от двете песни ще има по-добър прием и коя певица ще получи за 15-16 поредна година БИС!

Д-р Енчев се е погрижил и в двата случая това да е Галена. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Да, точно така! Ще видим накрая на годината в Арената коя от двете песни ще има по-добър прием и коя певица ще получи за 15-16 поредна година БИС!

Ако гледаме само от приемите нека сравним Моро му и Не се изтриваш.🙂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Факт е че “Шефката” стана голям хит, но това не е ли песен на Стораро, с участието на Галя? 🤔

Обратното е. Песен на Галена с участието на Тони. Ма объркаха заглавието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, PreslavaIsTheQueen каза:

Факт е че “Шефката” стана голям хит, но това не е ли песен на Стораро, с участието на Галя? 🤔

В смисъл? Като сме на купон всеки вика “оле, оле пусни на Галена - Шефката”, досега не се е случило да каже някой пусни на “Тони Стораро - Шефката”. Не знам какви са ви споровете тук, но това са абсолютни глупости. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 2 минути, Willy каза:

Ако гледаме само от приемите нека сравним Моро му и Не се изтриваш.🙂

Но нека сравним и факта, че Джена представи Преслава много зле и това не се отрази добре, както на приема на дуета, така и на приема на “Не се изтриваш”...

Редактирано от PreslavaIsTheQueen
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

В смисъл? Като сме на купон всеки вика “оле, оле пусни на Галена - Шефката”, досега не се е случило да каже някой пусни на “Тони Стораро - Шефката”. Не знам какви са ви споровете тук, но това са абсолютни глупости. 

 

Това са злободневни детайли, за които фенове на Преслава цяла година се хващат като удавник за сламка. Дори самият Стораро каза в интервю, че песента реално си е дует. Но видите ли, от Диапазон изписали буквите ft. И край!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Но нека сравним и факта, че Джена представи Преслава много зле и това не се отрази добре, както на приема на дуета, така и на приема на “Не се изтриваш”...

Така е, Джена е всенародно зло! :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 5 минути, retr0 каза:

В смисъл? Като сме на купон всеки вика “оле, оле пусни на Галена - Шефката”, досега не се е случило да каже някой пусни на “Тони Стораро - Шефката”. Не знам какви са ви споровете тук, но това са абсолютни глупости. 

 

Като е песен на Галя, с участието на Тони Стораро... защо не я въртят по Планета??? Защо я махнаха от концерта на Пайнер??? А?

Редактирано от PreslavaIsTheQueen
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Като е песен на Галя, с участието на Тони Стораро... защо не я въртят по Планета??? Защо я махнаха от концерта на Пайнер??? А?

Защото Диапазон имат правата над песента.

Народът масово я знае и възприема като дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Като е песен на Галя, с участието на Тони Стораро... защо не я въртят по Планета??? Защо я махнаха от концерта на Пайнер??? А?

Аз и 7.000.000 българи не се интересуваме от това. 5-те човека тук, които въобще поставяте под въпрос подобни неща можете да си направите форумна среща и да обсъдите казуса обстойно. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Аз и 7.000.000 българи не се интересуваме от това. 5-те човека тук, които въобще поставяте под въпрос подобни неща можете да си направите форумна среща и да обсъдите казуса обстойно. 

:roll1::roll1:

 

Божее, топ коментари! Еваларка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 2 минути, TSARvul каза:

Защото Диапазон имат правата над песента.

Народът масово я знае като дует.

Знае я народа, ама тая песен нито е песен на Галя, нито на Тони, защото тя си беше готов хит още, когато не беше направен този кавър, а я имаше само в оригинал на Силвър, но тя Галето обича да взима готови хитове... не ѝ е за пръв път ;)

Редактирано от PreslavaIsTheQueen
Link to comment
Сподели в други сайтове

@PreslavaIsTheQueen виждам,че си нов потребител,а всеки нов член във форума е важен.Недей да спориш с хора,които за 1 седмица напуснаха 2 пъти и имат проблеми с нервите за нещо свързано с "Шефката".Да не ти пука какво говорят,отдавна се доказа че тази песен не е нито най-големия хит за 2018,нито най-гледаната.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Знае я народа, ама тая песен нито е песен на Галя, нито на Тони, защото тя си беше готов хит още, когато не беше направен този кавър, а я имаше само в оригинал на Силвър!

Не ни интересуват тези неща.

Тук гледаме коя песен е най-големият хит от миналата година. Това е "Шефката". Народът я знае като дует. Другите баналности ти си ги знай и помни. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

@PreslavaIsTheQueen виждам,че си нов потребител,а всеки нов член във форума е важен.Недей да спориш с хора,които за 1 седмица напуснаха 2 пъти и имат проблеми с нервите за нещо свързано с "Шефката".Да не ти пука какво говорят,отдавна се доказа че тази песен не е нито най-големия хит за 2018,нито най-гледаната.

Благодаря за инфото, но искам само да кажа, че тази песен дори не е на Галя и Стораро, а поредния кавър... благодаря отново :)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Знае я народа, ама тая песен нито е песен на Галя, нито на Тони, защото тя си беше готов хит още, когато не беше направен този кавър, а я имаше само в оригинал на Силвър, но тя Галето обича да взима готови хитове... не ѝ е за пръв път ;)

Оригинала е албански. Според мен на Силвър е ужасна, ама и тя е хит де. Не видях че си нов потребител. Добре дошъл в форумът!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Благодаря за инфото, но искам само да кажа, че тази песен дори не е на Галя и Стораро, а поредния кавър... благодаря отново :)

Всички знаем това дори феновете на Галена,просто все още се чудят как да оправдаят супер слабата й 2018 година.Наслаждавай се на форума без да влизаш в спорове с кофти хора,че иначе ще си поредния проклет.😀

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TSARvul каза:

Има ли твой коментар, в който аз да не съм намесен? Толкова си прозрачен и досаден, че човек да му се догади.

А ти кога ще напускаш? Анкетата ти загуби,а ти пак киснеш тук,поне веднъж се дръж като мъж и си изпълни обещанието. Вече си нежелан тук.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

Слушайте хитове и стига спорете!

 

Оо топ са ми и трите песни от 2018. Всъщност 90% от песните на Райна ми харесват.Страшна дискография има!

Някой беше писал, че скоро пуска нова песен. Дано си струва.

Поздрав с нещо много любимо.😍

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Оо топ са ми и трите песни от 2018. Всъщност 90% от песните на Райна ми харесват.Страшна дискография има!

Някой беше писал, че скоро пуска нова песен. Дано си струва.

Поздрав с нещо много любимо.😍

Уникален вкус имаш, поздравления! "Една на милион" всъщност е уникално силен албум, но наистина е време за ново парче. Август месец идва...

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

Уникален вкус имаш, поздравления! "Една на милион" всъщност е уникално силен албум, но наистина е време за ново парче. Август месец идва...

Албумът е пълен с яки и различни песни. Само че нито една от новите не се разви. Едната дето и името не й помня беше ужасна. Размазаният грим става за няколко слушания, а дуета с Стораро ако го беше пуснала преди 2-3 години можеше и да стане хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...