Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, retr0 каза:

Като станат майки може би улегват нашите звездици, или поне би трябвало, все пак в такъв момент стават пример за собственото си поколение вече. Галена примерно подкрепя гей обществото, но дали се е замисляла дали би приела детето й да се окаже гей някой ден? 

 

Галена 2019: Подкрепям гейовете.

Стефчо 2028: Мамо искам да ти призная, че  аз всъщност съм гей.

Галена 2028: Алексче, дай пушката за малко маме. 

 

 

Трябваше да се смеем ли, какво?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, retr0 каза:

Като станат майки може би улегват нашите звездици, или поне би трябвало, все пак в такъв момент стават пример за собственото си поколение вече. Галена примерно подкрепя гей обществото, но дали се е замисляла дали би приела детето й да се окаже гей някой ден? 

 

Галена 2019: Подкрепям гейовете.

Стефчо 2028: Мамо искам да ти призная, че  аз всъщност съм гей.

Галена 2028: Алексче, дай пушката за малко маме. 

 

 

Не разбирам смисъла на написаното...

Защо да не го подкрепи примерно? Съвсем нормално нещо си е.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това на нищо не прилича. Преса може да го съди. Не вярвам да се е съгласявала да й слагат снимките от операцията. Така като ходиш в Турция.

 

https://m.dir.bg/life/zvezdi/pokazaha-snimki-ot-operatsiyata-na-preslava

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 6 минути, DarkChild каза:

Е това на нищо не прилича. Преса може да го съди. Не вярвам да се е съгласявала да й слагат снимките от операцията. Така като ходиш в Турция.

 

https://m.dir.bg/life/zvezdi/pokazaha-snimki-ot-operatsiyata-na-preslava

Някои клиники имат практика да правят огромни отстъпки на звездите ако се съгласят да се публикуват тяхни снимки от преди и след. Не вярвам да й е било проблем ако е имала подобна оферта, тъй-като е знаела, че резултата така или иначе ще е крещящ. 

Редактирано от retr0
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

 Топли целувки и прегръдки!

П.С. много бих искал аватар от Тук жена му пази, визията в кадрите, които са безцветни - мерси, ако някой ми направи.

Все целувки, все прегръдки и поздрави раздава! А ако ти забия един шамар?? :tease12:

В едно семейство децата някой трябва да ги милва и целува, а половинката да раздава шамари. Така, че не знам...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Аз си сипах водка. Минах на твърдо вече. Я ти разчисти масата, че идвам. И пусни "Изтрезнявяш ли". :e040:

Не съм на работа бре, ходих да си харча парата в един съседен град. 😁

Ех, какво е любов щом не те разтресе и не ти създаде главоболиеее.. :dizzy:

Къв беше ония лаф с бановете от миналата година? Три по 5 дни ли, кво беше? :roll1:

Имаше и лаф за катъри. :D

 

То боли, то боли, ма Стеле! То боли, ние мажем с нурофен. Минава за час, за два, пак почва. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, retr0 каза:

Като станат майки може би улегват нашите звездици, или поне би трябвало, все пак в такъв момент стават пример за собственото си поколение вече. Галена примерно подкрепя гей обществото, но дали се е замисляла дали би приела детето й да се окаже гей някой ден? 

 

Галена 2019: Подкрепям гейовете.

Стефчо 2028: Мамо искам да ти призная, че  аз всъщност съм гей.

Галена 2028: Алексче, дай пушката за малко маме. 

 

 

Какво нередно има, в това че ги е подкрепила? Всъщност повече български знаменитости трябва да се застъпват за човешките права.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Къв беше ония лаф с бановете от миналата година? Три по 5 дни ли, кво беше? :roll1:

Имаше и лаф за катъри. :D

 

То боли, то боли, ма Стеле! То боли, ние мажем с нурофен. Минава за час, за два, пак почва. ❤️

3 почивки х 7 дни за специални хора .. :roll1:

Аз се сетих и за нещо друго, една моя резачка свързана с огряване. :3fdb8960598fa63e:

Много яка тая песен на Цурка, ама много ми е на сърце. Страхотен проект изцяло завършен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

3 почивки х 7 дни за специални хора .. :roll1:

Аз се сетих и за нещо друго, една моя резачка свързана с огряване. :3fdb8960598fa63e:

Много яка тая песен на Цурка, ама много ми е на сърце. Страхотен проект изцяло завършен. 

Уникална е песента, може да се каже, че предимно нея слушам от чалгите.

"Банът няма да му махна, не се хаби, няма да те огрее". :roll1: Абсолютен ТОП на лафовете.

@Сашо

Отмъстен си!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Уникална е песента, може да се каже, че предимно нея слушам от чалгите.

"Банът няма да му махна, не се хаби, няма да те огрее". :roll1: Абсолютен ТОП на лафовете.

@Сашо

Отмъстен си!

 

"Намери друг начин" ... :1000(29):

А кефи ли те новата на Галин, какво ти е мнението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

"Намери друг начин" ... :1000(29):

А кефи ли те новата на Галин, какво ти е мнението?

Мамиш ли? За жалост Галин вече е толкова изкуствен, че май каквото и да изкара няма да ме кефи. Средна на хубост песен. Не е лоша. Аз се чудя ти като жена как продължаваш да го харесваш, той по-женствен от тебе изглежда вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Мамиш ли? За жалост Галин вече е толкова изкуствен, че май каквото и да изкара няма да ме кефи. Средна на хубост песен. Не е лоша. Аз се чудя ти като жена как продължаваш да го харесваш, той по-женствен от тебе изглежда вече.

Мен "Мамиш" много ми харесва. Аз не очаквах толкова фолк песен и когато я чух изпаднах в еуфория. Слушам я много и ме зариби. 

За начина по който изглежда съм съгласна, на моменти чак се ядосвам като го видя на снимки, а в този клип е доста женствен. Но аз съм си му фенка и имам сантимент, лесно му прощавам начина по който изглежда. Особено ако прави яки песни.

Колко е различен в този клип...

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

7 години по-късно мачка като за световно, а още тогава беше отписвана. Няма да забравя как гръмна психиките на Галошовците с приема на този концерт.

 

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Те са с разбита психика за вечни времена. Сега като лршояди са се нароили, очаквайки края на Преса, но пак няма да им се получи.

Абсолютни фалшификатори. Един фен на Галена държи оная попфолк страница, която пуска през час гавра с Преслава с надеждата, че после ще го използва като аргумент за това как всички се гаврят едва ли не с Преслава.

А с каква притаена надежда коментират историята около носа на Преса. Кефи ме как след всеки скандал с Пресли очакват хората да я отпишат и едва ли не да се сгромоляса. 

Пак ще плачат след следващия и проект ми се струва. Пак ще има наранени крехки психики :D

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

Абсолютни фалшификатори. Един фен на Галена държи оная попфолк страница, която пуска през час гавра с Преслава с надеждата, че после ще го използва като аргумент за това как всички се гаврят едва ли не с Преслава.

А с каква притаена надежда коментират историята около носа на Преса. Кефи ме как след всеки скандал с Пресли очакват хората да я отпишат и едва ли не да се сгромоляса. 

Пак ще плачат след следващия и проект ми се струва. Пак ще има наранени крехки психики :D

Обаче ако Преса оцелее и след този скандал, вече ще съм сигурен че нищо не може да я събори. Ще пропадне само, когато сама реши да се откаже.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Обаче ако Преса оцелее и след този скандал, вече ще съм сигурен че нищо не може да я събори. Ще пропадне само, когато сама реши да се откаже.

Защо ако? Ти съмняваш ли се? 

Не знам защо си мисля, че тепърва на Преслава и предстои много огромен и ключов за дискографията и хит:shifty:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Обаче ако Преса оцелее и след този скандал, вече ще съм сигурен че нищо не може да я събори. Ще пропадне само, когато сама реши да се откаже.

Как ще се почувстваш ако поради скандала Преслава регистрира 700к за 24 часа ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, -A. каза:

Как ще се почувстваш ако поради скандала Преслава регистрира 700к за 24 часа ?

Ще си купи тя. Доказа, че е комплексарка и пред малцината, които не го знаеха.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата за Преслава наистина доскучава вече. Едните са бахти злобарите, другите я бранят все едно е майка им. Ако и двете страни се грижеха така за визията си, нямаше повечето да са плашещи. 

Сега на важните теми, кое клубче е якичко на Черноморието ?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...