Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Спокойно, ще пусне песен и ще постави нови рекорди, ще дойде концерт и пак ще реват като луди на нейните песни... Колко пъти го играхме на отписване и накрая народът пак не може да си намери друга любимка. Но определено някой жестоко иска да я закопае, писна им да ги мачка като луда...

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Третото ни искане от Преслава, ако желае профила си обратно:

- Да излезе публично по телевизията и да каже: "Джена, ма, Джена има мноого грозна усмивка, брат! Обаче й се правя на приятелка, щото никой друг не ми остана от колежките. Ма много грознаааа".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък на Емилия да се извинява - никога, да не и е сестра?

  • Haha 3
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Точно пък на Емилия да се извинява - никога, да не и е сестра?

Хубаво, нека новото чушле на лицето да й върне профила тогава. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четвъртото ни искане:

- В интервю за радио Веселина да заяви:

"Разберете, много уважавам Емануела, знам, че и тя ме харесва. Истината е, че предната вечер преди лайва на ВИП Брадър ми дадоха на шмъркам, но се оказа стрихнин. Дни наред не знаех къде се намирам, дори нарекох малката ми племенница "мургав думус". Няма да шмъркам повече. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Четвъртото ни искане:

- В интервю за радио Веселина да заяви:

"Разберете, много уважавам Емануела, знам, че и тя ме харесва. Истината е, че предната вечер преди лайва на ВИП Брадър ми дадоха на шмъркам, но се оказа стрихнин. Дни наред не знаех къде се намира, дори нарекох малката ми племенница "мургав думус". Няма да шмъркам повече. :(

И това трябва да отпадне! Ако е била сръбнала или напушена - простено е! Ще изкупи вината като клипира за лятото:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

И това трябва да отпадне! Ако е била сръбнала или напушена - простено е! Ще изкупи вината като клипира за лятото:

 

А, да между другото, ако клипира тази песен за лятото, всичките ни искания отпадат. Връщаме й профила. Даже ще налагаме хита, както "Шефката" миналото лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла България говори само за Преслава, време е за нова песен, ако в клипа облече костюм, очила и шапка а ла Майкъл, за да иронизира ситуация, ще смаже невъобразимо. Айде Преси, имаш идеята, действай.. целувки!

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

А, да между другото, ако клипира тази песен за лятото, всичките ни искания отпадат. Връщаме й профила. Даже ще налагаме хита, както "Шефката" миналото лято.

Ще звучи от всякъде, най - вече от по мургавите квартали. Иначе имало неква певица Наташа. Ама селянко, къв е тоя ник ма. Нема те запомни никой с тия селски имена - Наташа. Ама стегни се ма и го промени докато е време, е вземи некой от треверс имената ако не искаш Курвана или Свирката. Чериса, Кармелита и сие всички са свободни без Елица, Наташа, Пена и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

И това трябва да отпадне! Ако е била сръбнала или напушена - простено е! Ще изкупи вината като клипира за лятото:

 

Иска ми се новата певица, присвоила псевдонима Преслава, да направи кавър на нереализирания хит на бившата изпълнителка със същото име. Тогава бих й простил присвояването на самоличност.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе ако си платя на ДЖ-я дали би ми пуснал това:

Специален поздрав е за @meleto!

Пускат я и за без пари, и без поръчки - към 5 ч.

Нещо класно, не като днешното й:

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко, което се изисква от Преслава сега е да покаже малко самоирония свързана с носът й в новия клип или дори песента й, но за съжаление малко нашенки са склонни на подобно нещо. 

Хем би показала, че е над нещата по този начин, хем би се зашумяло. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Всичко, което се изисква от Преслава сега е да покаже малко самоирония свързана с носът й в новия клип или дори песента й, но за съжаление малко нашенки са склонни на подобно нещо. 

Хем би показала, че е над нещата по този начин, хем би се зашумяло. 

Прекалено е проста, за да го стори. Очевидно и съветници няма.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Пускат я и за без пари, и без поръчки - към 5 ч.

Tук звучи сега от терасата да ги ограмотя малко тия западняци, кво ми са се надули кат лисни въшки. 

След малко требе рейдвам. Тоя танк взима толкова демидж, че ще си повърна червата да го хилвам. 

по-добрата Цветелина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ейй не се спряхте с тея операции на Преслава значи... Превърнахте я в Азис №2. Нали и него го бяха хейтвали заради скандалните му клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Цяла България говори само за Преслава, време е за нова песен, ако в клипа облече костюм, очила и шапка а ла Майкъл, за да иронизира ситуация, ще смаже невъобразимо. Айде Преси, имаш идеята, действай.. целувки!

This.

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека им, 3 от въпросните бежанци ще бъдат запомнени като едни най-добрите и успешни изпълнители в българската музика за добро или лошо, даже е много забавно как българинът сипе хули и обиди, а две от вечните топ звезди и уважавани от цялата гилдия, не само от поп фолка, са от ромски произход. Да не говорим за дискографиите, таланта, доходите им и т.н. Но е най-интересно, че тези, които им се подиграват всъщност ги издигнаха. Иначе снимката е много забавна.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...