Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, SG каза:

Все още не мога да се нарадвам на страхотната й серия от проекти след раждането. Също така не успявам да се начудя на пропадането на една друга след нейното.

Аз й вдъхнах кураж с моето предвиждане, че до края на следващата зима ще си стъпи отново на краката и след това получих известие, че ми дават значка Супер Фен в страницата й. Gotta love this sentimental bitch! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Тъжна картинка ......

image.png

Ама те сякаш и избелване на кожата са си правили хептен като Майкъл Джексън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя от този лайв във фейсбук ми прилича хем на Ема, на Галя, хем на Вулева. Защо и трябваше да се окепазва така с този изкуствен нос? Чак ми е мъчно като говори и сякаш не е себе си. Пак казвам, толкова плашеща промяна в чалгата е нямало преди. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Замина и новия профил на Преслава в Инста. Някой сериозно се ебава с нея. 

Естествено и всички знаем кой е! Г А Л Е Н А! Негодницата иска да я унижощи, да я прати в забвение, да я погребе виртуално, после й физически. Цял ден го повтарям. Преси заминавай, сега си мацка стани хиена и заминавай!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да злобееш Стела, мога да ти кажа, че ние с Кали @Cally-Pressyfan' вече сме си направили проучването и да те е яд сме в процес на смяна на любимката!!! Проучили сме коя ще е номер 1 и пак ще мачка твоята Галена, но засега информацията е конфиденциална, за да сме едни от първите. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Преслава на първата макар и с поялник е много симпатична докато с новия нос ако се в гледаш за миг виждаш Майкъл Джексън, а Ивелина да не е била опитно зайче на хирурга?

Ивелина е по-добре сега. Пак е грозна, но по-леко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, сега ако не трябва да се ебаваме (както правя цял ден), тъпо е, че са й хакнали профила. В смисъл тъжно и тъпо, защото беше голям и имаше много снимки в него, някои които ценни и за нея и за феновете й. Но това е риска от виртуалния свят. Единственото с което не мога да се съглася е, че било трудно да се поправи. Напротив инста / фейсбук 100% могат официално да бъдат контактнати и веднага ще го оправят. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е той Инстаграм тази година е пълен с бъгове и през седмици има някакъв бъг, нищо чудно, че не могат да оправят едните профили на известните изпълнители. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Е той Инстаграм тази година е пълен с бъгове и през седмици има някакъв бъг, нищо чудно, че не могат да оправят едните профили на известните изпълнители. 

100% имат бекъпи, даже сега ще пробвам да ги контактна и ще съм сигура на 100%. Едно е бъг любов, което е просто недоизтестван код на новата функционалност, съвсем друго е да нямаш регулярен бекъп на информацията. Всяка голяма корпорация за анализ и синтез на данни го има, какво остава за Фейсбук, които са направо царе в това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ, наистина не го възстановяват заради последните промени за защита на личните данни. WHAT THE FUCK!!!!!

Hi,

The account you’re referring to has been removed. We’re unable to restore accounts that have been permanently deleted. We’re sorry for any inconvenience this causes.

Thanks,

The Instagram Team

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май не само носа си е променила, прилича дори в око на Майкъл... много тъжно за което, а като добавим и триенето на инстаграм профила ѝ – ужасен месец за Преси, клетичката.

  • Haha 1
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

Май не само носа си е променила, прилича дори в око на Майкъл... много тъжно за което, а като добавим и триенето на инстаграм профила ѝ – ужасен месец за Преси, клетичката.

Мисля, че и устата е барала. Сигурно е слагала филъри или с какво ги тъпчат там.

Аз съм много разочарован от нея, за теб не знам. Едно от нещата, с които изпъкваше най-много беше ехидната физиономия, но всичко отиде по дяволите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Мисля, че и устата е барала. Сигурно е слагала филъри или с какво ги тъпчат там.

Аз съм много разочарован от нея, за теб не знам.

Аз също, изглеждаше си супер... 
Гледам тази снимка и ридая:

eto-gi-preslava-i-malkata-paola-tseliia- 

  • Love 1
  • Sad 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нали влиза във форума. Може би се е засегнала от анкетата Коя чалгаджийка е Майкъл Джексъна на чалгата, в която Преси не влизаше в топ 3 дори и е решила бързо дс превземе и този чарт🤣

Странно е, че в 21 век официален профил на популярен артист в социална мрежа може толкова лесно да бъде хакнат/изтрит. Недоумявам... 

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Тя нали влиза във форума. Може би се е засегнала от анкетата Коя чалгаджийка е Майкъл Джексъна на чалгата, в която Преси не влизаше в топ 3 дори и е решила бързо дс превземе и този чарт🤣

Странно е, че в 21 век официален профил на популярен артист в социална мрежа може толкова лесно да бъде хакнат/изтрит. Недоумявам... 

Да, това е направо недопустимо, нямала е защита на профила ли, не знам.. ама поне Инстаграм да вземат някакво участие и да оправят нещата, това е смешно направо.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сто про сама го е затрила, за да се прави на интересна. А и не понесе коментарите. Вдига пушилка, като за пред нов проект. Нали и Благо Джизъса подобни номера правеше, като обираше яко хейт наскоро. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че тя сама го е изтрила, за да няма помен от старите й снимки преди операцията. Все едно в Гугъл няма предостатъчно снимки и клипове.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава да си изтрие профила при положение, че имаше +500к последователи и беше най-следваната чалга певица. Сама да се откаже от това признание ? Вие сте луди. Сигурно като е била хакната е припаднала от ужас. 

  • Haha 1
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Преслава да си изтрие профила при положение, че имаше +500к последователи и беше най-следваната чалга певица. Сама да се откаже от това признание ? Вие сте луди. Сигурно като е била хакната е припаднала от ужас. 

И аз не мисля, че тя си го е изтрила, макар, че не е лъжа да се каже, че пак наскоро си беше направила профила личен, което пак е странно.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...