Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 21.05.2019 г. от 19:50, Western каза:

Предлагам @Willy, защото ...защо пък не?!

Ами да, кандидатствам! За специфичен раздел или общo. Отдавна съм се регистрирал тук. В началото се опитах да разбера как работи форумът и да изградя мнение за тези, които пишат. Но аз видях, че никой не е такъв, какъвто мисля, че е в началото. Да, това искам да кажа. Имате мнение за мен, както и за всички останали. но това е индивидуална картина, има и друга страна, която искам да покажа. Едно огромно благодаря за целия форум, който ми помогна да науча и българският език!

Имам достатъчно свободно време. Млад човек и ги разбирам нещата. Това че съм фен на една или друга певица няма значение и ще съм максимално обективен.

Аз предлагам @Fast , @Western, @Slavi, @danger, @чушка., @Blueberry, @Cally-Pressyfan'. Всичките имат нужните качества. Успех!😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, тъй като от дълго време съм по форумите и по-специално мога да кажа, че имам някакви впечатления от отделни потребители, от своя страна, бих желал да предложа за модератор @Willy. Считам, че момчето притежава необходимият капацитет, качества, умения, за да преценява обективно и гледа безпристрастно над нещата. Нека дадем шанс на онези, които искат и имат желанието да дадат нещо на форума.

Същото се отнася и за @Danger. @Western, разбира се, ако им се занимава.

Благодаря на онези, които са ме предложили, но аз нито имам желанието, нито времето за подобно нещо. 

Желая успех на всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 5 часа , чушка. каза:

Същото се отнася и за @Danger. @Western, разбира се, ако им се занимава.

Прави резервация в 33, мани ги тея модератори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези, които са ме предложили. Да, искам да продължа да бъда модератор, НО без поп-фолк разделите, ако това разбира се е възможно. Т.е. нямам нищо против да поема БГ Поп, Световна музика, Зона Рамания, Общи Приказки и т.н., мисля, че там мога да бъда в пъти по-полезна.

 

Категорично подкрепям @Fast в кандидатурата му, ще прочета сега кои са и другите кандидати и по-късно ще "гласувам" и предложа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за поканата, но не влизам редовно и за дълго във форума. Едно е да кликнеш на линка и да провериш няколко теми, които те интересуват, друго е да знаеш, че някой вероятно очаква появата ти, за да внесеш ред, поемеш задължение, в момента съм затрупан с работа и въпреки че съм във форума от създаването му, предпочитам да си остана обикновен потребител.

Успех в търсенето, след новата визия и видно желание на @meleto за промяна и ред, всико изглежда много по-добре, а и нормалния тон на комуникация се завърна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих да предложа и може би най-обективния човек в форума, а това е @SG! Също така и от това което ми е оставило впечатление през времето прекарано тук, смятам че нужните качества имат и @Starboy и @Амброжка.. Радвам се че има супер яки и интелигентни хора в чалга форум.😅 

Общо взето с промяната която направи @meleto много потребители се върнаха и се водят интересни дискусии, което е супер якото!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли парична награда за модераторите? Или само ще си губят времето и се занимават с други? Нещо не ми е ясно, защо някой би искал да стане мод? Освен, ако няма нормален живот и си блее по форума ден и нощ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за гласувалите за мен, честно казано бих приел за всички други раздели без поп-фолк! Целувки!

Подкрепям всички предложени с особено внимание за @Donatella & @Fast 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Забравих да предложа и може би най-обективния човек в форума, а това е @SG! Също така и от това което ми е оставило впечатление през времето прекарано тук, смятам че нужните качества имат и @Starboy и @Амброжка.. Радвам се че има супер яки и интелигентни хора в чалга форум.😅 

Общо взето с промяната която направи @meleto много потребители се върнаха и се водят интересни дискусии, което е супер якото!

Да, @SG е много подходящ. Пропуснах го, но и аз вотвам за него.

Щом дори и феновете на Галена виждате това, което и аз, значи нещата наистина вървят в правилната посока. А като няма дразнители, наистина доста се завърнаха, а други като мен, смениха тона. С една дума: живучкаме си:shifty:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Willy каза:

Забравих да предложа и може би най-обективния човек в форума, а това е @SG! Също така и от това което ми е оставило впечатление през времето прекарано тук, смятам че нужните качества имат и @Starboy и @Амброжка.. Радвам се че има супер яки и интелигентни хора в чалга форум.😅 

Общо взето с промяната която направи @meleto много потребители се върнаха и се водят интересни дискусии, което е супер якото!

 

преди 22 часа , Slavi каза:

Да, @SG е много подходящ. Пропуснах го, но и аз вотвам за него.

Щом дори и феновете на Галена виждате това, което и аз, значи нещата наистина вървят в правилната посока. А като няма дразнители, наистина доста се завърнаха, а други като мен, смениха тона. С една дума: живучкаме си:shifty:

Благодаря за подкрепата. Не се очертава да имам много свободно време в близкото бъдеще и затова не мисля да се кандидатирам, но оценявам, че ме предложихте. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успех на всички и най-вече на @Starboy, @Blueberry, @Fast. С другите не съм общувал, но мисля, че също ще се спраят. @Kriminal & @Willy са доста активни в раздела за Балканска музика.

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...