Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 минути, Slavi каза:

По добре да не си надува много носа, да си стои в Пайнер. Помним последните и години сама как пускаше по 1 парче годишно. А и тя не е на 50%. Нека не се лакоми, че да не изпадне пак с 5 участия на месец. Друго не мога да разбера при нея. При положение, че вижда кои песни и минават 10 милиона, защо се блъска дс пуска толкова комерси със среден успех. Не че Мбого съм добра и Да вдигнем шум не влязоха в клубовете и не станаха популярни, но не успя да изпъкне с мега хит, както бе с И на всички като теб. 

Да, само това липсва, да направи телезивизия отново 🙄💁😂 Иначе ти трябва да знаеш по-добре! Една зодия сте ахахах, кой знае. Какво ѝ е в главата

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Slavi каза:

Колко поста имаш. Трябвало да имаш 300. Но и ума промени в местоположението им. 

250..  Нали преди бяха 50 ли, 100 ли. Що не ги направите 3000??? 

Ся трябва да си смуча от пръстите нещо, че да трупам коментари и да спамя.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Arwity каза:

250..  Нали преди бяха 50 ли, 100 ли. Що не ги направите 3000??? 

Ся трябва да си смуча от пръстите нещо, че да трупам коментари и да спамя.. 

Идея ли даваш? Аз харесвам идеите.  :D 

Ако сложа 200, ще има такива, които ще реват, че са с 199 и 1 не им достига. Концепцията оттук нататък е - фокусът няма да е в линковете, а в съдържанието на дискусиите. За да са щастливи старите потребители, тези раздели ще останат, иначе ако зависеше от мен...

преди 15 минути, Боби каза:

Good. Ще се видим пак след 3 месеца 😃

Ти Фокса ли искаш с бан? :D 

Райна направи два хита и сума ти бози след това

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и 500000 ги направете. Какви дискусии??? В последните 5 месеца форума беше скандал до скандал. И спорове Галена или Преслава. Ми не ми се участва в подобно натоварващо нещо, ама за да имам нужните бройки трябва, така ли?? Или да поствам линкове към песнички през 3минути? А като се изтрие темата, нали и коментарите пак ще намалеят

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е много зле.

Както добре тръгна първите две години в Пайнер, сега е толкова изпаднала. 

Райна пък вместо да си задържи инерцията от "Зле те чувам" и "Бразилка", пусна някаква песен която само тя си слушаше и вместо да бърза да се отсрами, половин година по-късно никаква я няма. Изпусна си шанса.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Ама и 500000 ги направете. Какви дискусии??? В последните 5 месеца форума беше скандал до скандал. И спорове Галена или Преслава. Ми не ми се участва в подобно натоварващо нещо, ама за да имам нужните бройки трябва, така ли?? Или да поствам линкове към песнички през 3минути? А като се изтрие темата, нали и коментарите пак ще намалеят

Ами именно, защото само скандали и никой не започваше една нормална дискусия.

90% свалят само и дори едно благодаря не казват.

Да не говорим, че само четат скандали и не им пука.. важното е да си свалят песните

А труда на другите? Кой ще го оцени?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Идея ли даваш? Аз харесвам идеите.  :D 

Ако сложа 200, ще има такива, които ще реват, че са с 199 и 1 не им достига. Концепцията оттук нататък е - фокусът няма да е в линковете, а в съдържанието на дискусиите. За да са щастливи старите потребители, тези раздели ще останат, иначе ако зависеше от мен...

Ти Фокса ли искаш с бан? :D 

Райна направи два хита и сума ти бози след това

Напротив, Фокси е единственият, който внася някакво разнообразие :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Ами именно, защото само скандали и никой не започваше една нормална дискусия.

90% свалят само и дори едно благодаря не казват.

Да не говорим, че само четат скандали и не им пука.. важното е да си свалят песните

А труда на другите? Кой ще го оцени?

Ами те хората са го казали, като няма какво да казваш, по-добре нищо не казвай. Нищо не се случва в момента, какво да се дискутира толкова? 

Иначе всеки е благодарен разбира се, просто някой не искат да спамят, а и нали имаше бутон точно за тази цел

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Arwity каза:

Ама и 500000 ги направете. Какви дискусии??? В последните 5 месеца форума беше скандал до скандал. И спорове Галена или Преслава. Ми не ми се участва в подобно натоварващо нещо, ама за да имам нужните бройки трябва, така ли?? Или да поствам линкове към песнички през 3минути? А като се изтрие темата, нали и коментарите пак ще намалеят

Вече не се планира да се трият теми.

Освен това има и други теми и раздели.

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Деса е много зле.

Както добре тръгна първите две години в Пайнер, сега е толкова изпаднала. 

Райна пък вместо да си задържи инерцията от "Зле те чувам" и "Бразилка", пусна някаква песен която само тя си слушаше и вместо да бърза да се отсрами, половин година по-късно никаква я няма. Изпусна си шанса.

Напомня на Татяна след До три.

 

преди 3 минути, Боби каза:

Напротив, Фокси е единственият, който внася някакво разнообразие :)

А как изчисли трите месеца по-късно :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Напомня на Татяна след До три.

По-скоро на Соня Немска след "Правена съм за ръцете ти". Тотя имаше тук-там още някое попадение.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бързайте да отписвате Терзийска. За некомерсиална певица като нея е нормално да залага и на различни проекти като "Една на милион", а ако се оценят супер, ако ли не продължава напред. Вярвам, че в най-скоро време ще се разпише отново с нещо хитово, а и да не е - мен музикантските и неща дори ме радват повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

По-скоро на Соня Немска след "Правена съм за ръцете ти". Тотя имаше тук-там още някое попадение.

Имаше, но точно след До три пусна 2-3-4 песни дето никой не помни. А при Немска беше инцидентен успех. Дори тя не повярва колко й се получи. Въпреки, че на мен и Как ми действаш ми харесваше

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, MrKidGSA каза:

Не бързайте да отписвате Терзийска. За некомерсиална певица като нея е нормално да залага и на различни проекти като "Една на милион", а ако се оценят супер, ако ли не продължава напред. Вярвам, че в най-скоро време ще се разпише отново с нещо хитово, а и да не е - мен музикантските и неща дори ме радват повече. 

Тя Терзийска сама се отписа в последните 10 години с нейните "експерименти".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Деса е много зле.

Както добре тръгна първите две години в Пайнер, сега е толкова изпаднала. 

Райна пък вместо да си задържи инерцията от "Зле те чувам" и "Бразилка", пусна някаква песен която само тя си слушаше и вместо да бърза да се отсрами, половин година по-късно никаква я няма. Изпусна си шанса.

Ами и феновете и очакваме повече. За нивото което беше постигнала до Ангелите плачат, включително, си срива скорострелно. Ако не се усети навреме, няма дс се учудя ако падне и до 2-3млн на клип.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тя Терзийска сама се отписа в последните 10 години с нейните "експерименти".

Въпреки това експериментите и се харесват и повечето са истинска музика, която няма как да бъде оценена от чалга потребителя. Пък и любимата ти "Жени като теб" е от въпросния период. При Райна има един баланс, който обаче липсва при останалите комерс певачки изкл. Галена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...