Jump to content



Препоръчани коментари

Ето това е певица за пример на нашите застаряващите - песни, клипове, визия - всичко е както трябва и не изглежда нито демоде, нито скучна. Глория да взема пример.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ето това е певица за пример на нашите застаряващите - песни, клипове, визия - всичко е както трябва и не изглежда нито демоде, нито скучна. Глория да взема пример.

 

Тази винаги е била яка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това може да го каже всеки за всяка песен. :whistling: Според мен гледанията не ти изнасят, защото е песен на Преслава и се опитваш да я дискредитираш по всякакъв начин.

 

На теб реалността не ти изнася - спука се да ни обясняваш за тоя пуст стрийминг, ма това няма да промени факта как Пепа не е изкарала едно стотинка от него.

 

В същото време умело пропускаш факта, как толбухинската с новия нос си изкарва заплата точно по същите ВМИРАСАНИ ДИСКОТЕКИ, дето толкова не са фактор, като всяка друга. Да не пропуснем и факта, че взе пари ДА РЕКЛАМИРА СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА 11-13 ГОДИШНИ МАЛКИ ДЕЦА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава залезе, Емануела отдавна й стъпи на врата. Краката й ги държи Галена, а понякога в задушаващата хватка се включват Теда и Анелия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава залезе, Емануела отдавна й стъпи на врата. Краката й ги държи Галена, а понякога в задушаващата хватка се включват Теда и Анелия.

 

Живееш в 2013 г.

 

От 2 години Галена спада, Теда и Анелия редят провал след провал и нямат нищо общо с предните години, при Емануела също последните неща не стават големи хитове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде слагате в момента Анелия сред топ имената. След "Зоопарк" реди провали, а самата "Зоопарк" я видяхме колко голям хит е концерта. Абсурден прием на ниво песен с 1-2 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде слагате в момента Анелия сред топ имената. След "Зоопарк" реди провали, а самата "Зоопарк" я видяхме колко голям хит е концерта. Абсурден прием на ниво песен с 1-2 милиона.

 

Абе обективно погледнато, Зоопарк си е голям хит, щом два кавъра му направиха вече, нищо че само единия е успешен :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Суперхит си е Зоопарк. Неслучайно Преслава и Галена му направиха кавъри.

 

За Галена има доказателства, че "Феноменален" е хит, имаме прием на концерти, имаме клипчета с реакции на участията. Песента няма нищо общо със "Зоопарк".

 

При Анелия имаме много гледания и нулев прием. За Преслава се отнася същото, хората нито знаят текста на "нечовешкия хит", нито реагират бурно когато я пее на участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе обективно погледнато, Зоопарк си е голям хит, щом два кавъра му направиха вече, нищо че само единия е успешен :D

 

Можем да кажем, че "Изтрезняваш ли" е копие на "Феноменален", а не на "Зоопарк" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Галена има доказателства, че "Феноменален" е хит, имаме прием на концерти, имаме клипчета с реакции на участията. Песента няма нищо общо със "Зоопарк".

 

При Анелия имаме много гледания и нулев прием. За Преслава се отнася същото, хората нито знаят текста на "нечовешкия хит", нито реагират бурно когато я пее на участия.

Феноменален беше прясно излязла песен, даже мисля, че после стана по-голям хит. Зоопарк беше единственият хит през първото полугодие, следвав от Бръм, пак на Аня. Поизветря, но го знаят хората, имаше си лафчета, сръбски кавър направиха наскоро, освен двата български. Анелия пак си изигра добре картите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феноменален беше прясно излязла песен, даже мисля, че после стана по-голям хит. Зоопарк беше единственият хит през първото полугодие, следвав от Бръм, пак на Аня. Поизветря, но го знаят хората, имаше си лафчета, сръбски кавър направиха наскоро, освен двата български. Анелия пак си изигра добре картите.

 

Изобщо не си ги е изиграла. Пак ти казвам, видяхме на концерта, че приема на "Зоопарк" беше нулев. Други песни дето уж не са хитове получиха много по-силен прием и без да имат милионите на "Зоопарк". При тази песен просто не си отговарят нещата и гледанията са нереални. Няма как да повярвам в друго. И понеже Анелия си е опекла питката, последните й песни са провали и изобщо не се наложиха. Жената е в много голяма дупка от месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде слагате в момента Анелия сред топ имената. След "Зоопарк" реди провали, а самата "Зоопарк" я видяхме колко голям хит е концерта. Абсурден прием на ниво песен с 1-2 милиона.

Знаеш ли какво са ми казвали няколко човека за "Зоопарк"? "Не ми харесва, но често ми тръгва, а и то няма какво друго да се слуша...". Ей така си обяснявам приема на "Зоопарк" - нещо за душата, което излезе в момент, в който нямаше нищо подобно. Нито музиката е кой знае какво, нито изпяването, а още по-малко текста... но имаше късмет да се появи в точния миг. На това се дължат милионите, а и на необяснимия фактор, че в YouTube тръгваше след всяка втора песен и зарибяваше. Но в никакъв случай не бих я наредила сред топ хитовете на Анелия, а камо ли на попфолка в последните години, нищо че гледанията й говорят съвсем обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после фен клипче и на "Изтрезняваш ли" :3fdb8960598fa63e:

 

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Не трябваше да го публикуваш, след тази ТОП интерпретация, песента сякаш започна да ме кефи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Не трябваше да го публикуваш, след тази ТОП интерпретация, песента сякаш започна да ме кефи. :3fdb8960598fa63e:

 

 

А аз преоткрих този ретро хит:

 

 

Чак си замечтах да съм Преслава и Рашия да пее моите песни.. :aj:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идваха от юга. Наричаха ги славяни. Когато слънцето грееше, в косите им проблясваха златни класове. Очите им-езера дъно нямаха.

 

 

:happyppl: :1000 (6): :yelling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свинският фейсбук кога ще се оправи? Имам да отговарям на 6 любовни писма и 12 с предложение за работа, а не мога да вляза. :mf_surrender:

 

 

Тей ба майката, Фейййсбууук. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...