Jump to content



Препоръчани коментари

Какви обновявания ви гонят, я стига! Пак ли ще почвате с номерата? До този момент не сме смятали гледанията след обновяване - няма да го направим и сега! Когато ги засичате друг път едва чакате да стане точния час, а сега ще ми обновявате щото става дума за Преслава. Да, ама не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какви обновявания ви гонят, я стига! Пак ли ще почвате с номерата? До този момент не сме смятали гледанията след обновяване - няма да го направим и сега! Когато ги засичате друг път едва чакате да стане точния час, а сега ще ми обновявате щото става дума за Преслава. Да, ама не!

За първи път чувам да се обсъждат обновявания. Няма да я бъде тая! Ахмаци!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички добре знаем, че обновленията са 'малки' и 'големи'. Преслава, като най-голямата късметлийка в жанра, имаше голям от над 10k в двете минути. Галин и Лидия имаха от малките по 2k-3k по време на циклене преди голям. В такъв случай е справедливо да се гледа кой колко е имал в края на 24h. 503k>498k

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато за 24ч. Галин и Лидия минаха Преслава, защото имаха 503К.

 

Пайнер скриха песента на Емануела... сетиха се, че днес е четвъртък, а не петък :1000 (29):

Те не са нормални, винаги я прецакват, та това не правят на Есил Дюран, унижават Ема като топ име

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаххахахаха...в новината в сайта на Планета официално са обявили - 503 000 гледания за Галин - рекордна гледаемост за 24 часа. Ох колко надъхани бяхте, горките, другият път й кажете на вашата да купи повече, с тия купени 100-150к на ден няма да станат нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път чувам да се обсъждат обновявания. Няма да я бъде тая! Ахмаци!

 

Виждате ли за какви манипулации става на въпрос? Обновявали са и ми засичат гледанията на Преслава след като е минал часа на премиерата, само и само да й изкарат рекорд... Страшна мания е това! И чак са горди и спорят колко са били... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждате ли за какви манипулации става на въпрос? Обновявали са и ми засичат гледанията на Преслава след като е минал часа на премиерата, само и само да й изкарат рекорд... Страшна мания е това! И чак са горди и спорят колко са били... :gun_bandana:

Да повърне човек.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издребнявате защото рекорда на Преслава ви е неудобен, и предпочитате да е в Галин. :1000 (29):

Така ще кажеш ти. Ако Преса бе излязла след Галин и го бе надминала, друга песен щеше да запееш. Няма ли да пуснеш възмутителна тема по случая?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаххахахаха...в новината в сайта на Планета официално са обявили - 503 000 гледания за Галин - рекордна гледаемост за 24 часа. Ох колко надъхани бяхте, горките, другият път й кажете на вашата да купи повече, с тия купени 100-150к на ден няма да станат нещата.

Линк?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издребнявате защото рекорда на Преслава ви е неудобен, и предпочитате да е в Галин. :1000 (29):

 

Изобщо не издребняваме. Рекорда ви замина в коша и се радвам, че точно от Галин ви дойде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че всички са толкова големи фенове на Галин :Vishenka_05:

Аз не съм. По-противен ми е от Преса. И двамата са пазарували здраво, просто той направи малко повече реални или купени. Голям праз. Рушат бизнеса с тези корупционни практики. Следващия път ще трябва да се бръкнат повече, за да поддържат нивото или да го надхвърлят. Селяци.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим колко български а колко виетнамски гледания има, голяма излагация да уж счупи рекорда а да не влезе в трендинг

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заповядай

 

С кеф да си я четете! :)

Тя статията навярно е била готова преди да изтекат 24-те часа :D Пайнерска работа. Никога не са се отличавали с бързи реакции и качване на новини. ;) Но нека се пукат лицемерите. С техните камъни по техните тикви.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя статията навярно е била готова преди да изтекат 24-те часа :D Пайнерска работа. Никога не са се отличавали с бързи реакции и качване на новини. ;) Но нека се пукат лицемерите. С техните камъни по техните тикви.

 

Не беше, смениха текста. Като я пуснаха на обяд пишеше: "Лентата към “Няма да ми мине“ бе промотирана преди броени часове в PlanetaOfficial в YouTube и за по-малко от денонощие вече е прегледана близо 500 000 пъти от потребителите в платформата за видеосподеляне." Оригиналната статия я има в Сигнал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше, смениха текста. Като я пуснаха на обяд пишеше: "Лентата към “Няма да ми мине“ бе промотирана преди броени часове в PlanetaOfficial в YouTube и за по-малко от денонощие вече е прегледана близо 500 000 пъти от потребителите в платформата за видеосподеляне." Оригиналната статия я има в Сигнал.

Ясно. Хак да им е на душманите. Толбухинското джудже счупи фасона на ехидната си съгражданка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаххахахаха...в новината в сайта на Планета официално са обявили - 503 000 гледания за Галин - рекордна гледаемост за 24 часа. Ох колко надъхани бяхте, горките, другият път й кажете на вашата да купи повече, с тия купени 100-150к на ден няма да станат нещата.

Не оспорвам, че предизвиква интерес, но половина милион гледания е нереално.

-Не са ли това твои думи?До вчера едно говореше, а днес друга плоча въртиш.Нали било невъзможно?Или е невъзможно щом става въпрос за Преслава,защото не ви е удобна? Галена кога с такъв рекорд?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не оспорвам, че предизвиква интерес, но половина милион гледания е нереално.

-Не са ли това твои думи?До вчера едно говореше, а днес друга плоча въртиш.Нали било невъзможно?Или е невъзможно щом става въпрос за Преслава,защото не ви е удобна? Галена кога с такъв рекорд?

Остави пломбите на зъболекарите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не оспорвам, че предизвиква интерес, но половина милион гледания е нереално.

-Не са ли това твои думи?До вчера едно говореше, а днес друга плоча въртиш.Нали било невъзможно?Или е невъзможно щом става въпрос за Преслава,защото не ви е удобна? Галена кога с такъв рекорд?

Галена пазарува по-умерено. Не е чак толкова проста. Дано изобщо да спре, та да се видят реалните гледания, които една звезда може да направи за нощодневие. :D Тогава ще потънат много гемии.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не оспорвам, че предизвиква интерес, но половина милион гледания е нереално.

-Не са ли това твои думи?До вчера едно говореше, а днес друга плоча въртиш.Нали било невъзможно?Или е невъзможно щом става въпрос за Преслава,защото не ви е удобна? Галена кога с такъв рекорд?

 

И за Галин не ми се струва особено реално. Но с подобна песен и с ново силно име като Лидия звучи донякъде обяснимо. Ще видим. В следващите 2-3 дни ще стане ясно купува ли и той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...