Jump to content



Online: Галена - Сърце


Препоръчани коментари

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поздравления към Миро за безпрецедентния текст. Един път. 1000%20(33).gif

 

Песента - давам моето грандоманско НЕ.

 

Опитът за повторение на "Спри ме" е ясен, че е си е взела бележка от препоръките на някои свои фенове - също е ясно, но нещата няма да ги бъде.

 

Преслава кога ще пуска песен? :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления към Миро за безпрецедентния текст. Един път. 1000%20(33).gif

 

Песента - давам моето грандоманско НЕ.

 

Опитът за повторение на "Спри ме" е ясен, че е си е взела бележка от препоръките на някои свои фенове - също е ясно, но нещата няма да ги бъде.

 

Преслава кога ще пуска песен? :sneaky2:

Шокиран съм. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления към Миро за безпрецедентния текст. Един път. 1000%20(33).gif

 

Песента - давам моето грандоманско НЕ.

 

Опитът за повторение на "Спри ме" е ясен, че е си е взела бележка от препоръките на някои свои фенове - също е ясно, но нещата няма да ги бъде.

 

Преслава кога ще пуска песен? :sneaky2:

 

Мисля си, че с повече слушания ще те зариби. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления към Миро за безпрецедентния текст. Един път. 1000%20(33).gif

 

Песента - давам моето грандоманско НЕ.

 

Опитът за повторение на "Спри ме" е ясен, че е си е взела бележка от препоръките на някои свои фенове - също е ясно, но нещата няма да ги бъде.

 

Преслава кога ще пуска песен? :sneaky2:

Съгласявм се, не че хейтя, но не ми харесва като цяло. Музиката не грабва, ако е балада трябваше да се избере някаква по-емоционална, просто не я усещам. Клип не е нищо особено, но тя е изключително хубава.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласявм се, не че хейтя, но не ми харесва като цяло. Музиката не грабва, ако е балада трябваше да се избере някаква по-емоционална, просто не я усещам. Клип не е нищо особено, но тя е изключително хубава.

 

Е, да... но тук важното не е това кой колко е хубав на обработен клип.

 

Свинско е, положението е свинско с тази песен. Хем свинско, хем свинята има глисти и е заслабнала - нещо такова.

 

Няма да ме е яд, ако греша и стане хит, защото това е Галена, но не мога да си кривя душата.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да... но тук важното не е това кой колко е хубав на обработен клип.

 

Свинско е, положението е свинско с тази песен. Хем свинско, хем свинята има глисти и е заслабнала - нещо такова.

 

Няма да ме е яд, ако греша и стане хит, защото това е Галена, но не мога да си кривя душата.

Хубава е тя и без обработка, в този клип ме кефи с визиите си, но песента не ме грабва. Дано ме разберете :)

П. С. Положението никак не е свинско и зле, мисля че прекаляваш :)

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления към Миро за безпрецедентния текст. Един път. 1000%20(33).gif

 

Песента - давам моето грандоманско НЕ.

 

Опитът за повторение на "Спри ме" е ясен, че е си е взела бележка от препоръките на някои свои фенове - също е ясно, но нещата няма да ги бъде.

 

Преслава кога ще пуска песен? :sneaky2:

 

im-shook-gif-5.gif

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента,но нещо сякаш липсва.Не е толкова ударна колко си мислех, че ще е,четейки коментарите тук.Харесва ми идеята на клипа,няма пошлост, което при Галена винаги ме е дразнело.

Личи, че го е изпяла с чувство. :)

Добре започва годината с качествени проекти.Дано и да продължи така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме грабна песента. Продукцията на звук и аранжимент е на високо ниво, но самата мелодия е ужасно монотонна. Както казах и в темата на Теодора, нашите композитори имат голям недъг спрямо балади и изобщо нещо различно от тупса-тупса.

 

Къде е сниман клипа? Честно казано гонитбата ми напомни на Екстра Нина - Любовница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме грабна песента. Продукцията на звук и аранжимент е на високо ниво, но самата мелодия е ужасно монотонна. Както казах и в темата на Теодора, нашите композитори имат голям недъг спрямо балади и изобщо нещо различно от тупса-тупса.

 

Къде е сниман клипа? Честно казано гонитбата ми напомни на Екстра Нина - Любовница.

Сега специално пуснах, за да видя, че вчера гледах около минута само. Наистина напомня, но сигурно има доста други клипове с подобен сюжет.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен - текстът е уникален, няма слаба фраза, а музиката го допълва перфектно. :1000 (33): Клипът е страшно красиво направен, но ми стана жал за бялата Галена. :crybaby: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще плача ли на мама?!

И за този беше права''...

Луд е, луд е,

но го искам,нищо, че груб е.

 

Къде да те скрия, къде?

Спри да даваш от теб да краде,

сякаш взема трохи от сираче,

той така тебе взе ми,глупаче...

 

Сто живота от любов да умреш.

Сто и първия ще му дадеш.

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Настръхвам тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не подобри рекорди, но песента е яка. :Vishenka_05:

 

24 h

 

343 610 views

19,5 k likes

388 dislikes

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но всеки път, като слушам песента, се сещам за тази на места. Не знам по каква линия, тази песен е абсолютно забравена дори от мен самия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега специално пуснах, за да видя, че вчера гледах около минута само. Наистина напомня, но сигурно има доста други клипове с подобен сюжет.

В България със сигурност няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще плача ли на мама?!

И за този беше права''...

Луд е, луд е,

но го искам,нищо, че груб е.

 

Къде да те скрия, къде?

Спри да даваш от теб да краде,

сякаш взема трохи от сираче,

той така тебе взе ми,глупаче...

 

Сто живота от любов да умреш.

Сто и първия ще му дадеш.

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: Настръхвам тук.

Да, това от текста е най-силно, въпреки че изглежда простичко, докосва много. Особено това с "глупачето" е много оригинално и на място, прави цялата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав клип и приятна музика, но безумно глупавият текст разваля всичко, според мен. Само мога да се чудя що за хора биват докосвани от такива елементарни рими :notworthy: :scratch: :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав клип и приятна музика, но безумно глупавият текст разваля всичко, според мен. Само мога да се чудя що за хора биват докосвани от такива елементарни рими :notworthy: :scratch: :crybaby:

Изпълнението и клипа помагат много за емоцията която носи. Супер е текста, особено пък за чалгарски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо я пуснах на телефона, викам какво толкова я превъзнасяте, на колони звучи доста по-добре, особенно баса, напомнящ ритъм на сърце. Има много добри фрази, браво, но има и дето много ме дразнят например "луд е, луд е ... нищо, че груп е", "лош е, лош е". Като цяло куплетите ми харесват много повече от припева. Часта точно след 2-рата минута също е излишен.

 

Мелодията в началото е пипана от някъде, някой сеща ли се?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...