Jump to content



Online: Теодора - До последен дъх


Препоръчани коментари

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Милата, че можело да отиде в манастир пее. :Vishenka_05:

Много мелодична песен със стойнсотен текст и изпята с чувство, както винаги! С един по- ударен бийт отдолу можеше да стане суперхит, но явно я е оставила бавна, понеже няма да се завръща и да не попречи на колежките си, колко е добронамерена и над нещата! :aj:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песньовка с хубав клип. Нямах очаквания - нито съм впечатлен, нито разочарован. Нека още песни да направи, щом й е кеф.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песньовка с хубав клип. Нямах очаквания - нито съм впечатлен, нито разочарован. Нека още песни да направи, щом й е кеф.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше нужда въобше да се завръща. Още повече с подобни бози.

 

Съгласен съм. Айде обратно в Америка! Ама и там не я щат. Какво да я правим? 1000%20(29).gif

 

 

Да я разменим за 5 работника от Конго - на българската икономика й трябва работна ръка, в Конго туземците ще я спукат от ебане. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вълчицата поне не изневери на стила си. Винаги е прав7ла истински и мелодичен попфолк. Иначе ми стана тъжно като видях, че за 2 дни има едва 10 ка гледания. Като не и го слага вече продуцента, се оказа въздух под налягане.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вълчицата поне не изневери на стила си. Винаги е прав7ла истински и мелодичен попфолк. Иначе ми стана тъжно като видях, че за 2 дни има едва 10 ка гледания. Като не и го слага вече продуцента, се оказа въздух под налягане.

Днес излезе.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен песен! Добри мелодия и текст. Приятно видео. Поздравления!

 

Да попитам определящите я като боза, какво я прави такава? Мелодичната музика, напомняща на истинския поп-фолк, или добрият текст, далеч от котиращите се масово просташки и елементарни текстове?

 

Единствената ми забележка е към нещо, независещо от Теодора и изобщо изпълнителите на "Фен" ТВ, а именно натруфените обложки на клиповете в канала им - то не са логотата на фирмата и телевизията, то не са тъпите им надписи на латиница... Абе, пълен кич. Да вземат да ги променят, че изглеждат гадни и аматьорски. Да му се отще на човек да си пусне нещо...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не е лоша, ама не понасям подобни текстове. " Съгласна съм и на трохи любов...". Не очаквах да се завръща, но можеше да го направи с нещо по-добро. Клипът е като всичките й предишни, а тя има сигурно 5 на подобни локации...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен песен! Добри мелодия и текст. Приятно видео. Поздравления!

 

Да попитам определящите я като боза, какво я прави такава? Мелодичната музика, напомняща на истинския поп-фолк, или добрият текст, далеч от котиращите се масово просташки и елементарни текстове?

 

Единствената ми забележка е към нещо, независещо от Теодора и изобщо изпълнителите на "Фен" ТВ, а именно натруфените обложки на клиповете в канала им - то не са логотата на фирмата и телевизията, то не са тъпите им надписи на латиница... Абе, пълен кич. Да вземат да ги променят, че изглеждат гадни и аматьорски. Да му се отще на човек да си пусне нещо...

 

Според тях е боза, защото няма да я завъртят в дискотеките, но факт е, че вечните попфолк песни са по скоро в подобна стилистика, отколкото това, което се прави днес и има претенция за музика...

 

Наиста парчето е добро. Самата Теда обаче ми е много анти от край време.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен песен! Добри мелодия и текст. Приятно видео. Поздравления!

 

Да попитам определящите я като боза, какво я прави такава? Мелодичната музика, напомняща на истинския поп-фолк, или добрият текст, далеч от котиращите се масово просташки и елементарни текстове?

 

Единствената ми забележка е към нещо, независещо от Теодора и изобщо изпълнителите на "Фен" ТВ, а именно натруфените обложки на клиповете в канала им - то не са логотата на фирмата и телевизията, то не са тъпите им надписи на латиница... Абе, пълен кич. Да вземат да ги променят, че изглеждат гадни и аматьорски. Да му се отще на човек да си пусне нещо...

 

Според тях е боза, защото няма да я завъртят в дискотеките, но факт е, че вечните попфолк песни са по скоро в подобна стилистика, отколкото това, което се прави днес и има претенция за музика...

 

Наиста парчето е добро. Самата Теда обаче ми е много анти от край време.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вълчицата поне не изневери на стила си. Винаги е прав7ла истински и мелодичен попфолк. Иначе ми стана тъжно като видях, че за 2 дни има едва 10 ка гледания. Като не и го слага вече продуцента, се оказа въздух под налягане.

Кое му е мелодичното? Провлачена и незапеваема. Още едно доказателство, че българските композитори са напълно неспособни да измислят нищо що-годе стойностно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...