Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не, разбира се. Изразих своето мнение само.

Чак "голям разбирач" не съм, но съм чел на доста места това, не зная дали програмистите имат друго мнение по въпроса, трябва да се информирам и ще те уведомя задължително.

Чакам с нетърпение. Надявам се да е скоро, щото няма да мога да мигна докато не ме уведомиш.

 

Ама пак се измъкваш. Колко удобно, нали, алгоритъма бил генерирал повече гледания, нищо че предната песен беше по-масово одобрявана, а публиката предгладняла да чуе нещо ново след безкрайното затишие покрай бременността. То и предния път алгоритъма генерира рекордите, а посредата - нищо особено, пък песните уж по-хитови.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение. Надявам се да е скоро, щото няма да мога да мигна докато не ме уведомиш.

 

Ама пак се измъкваш. Колко удобно, нали, алгоритъма бил генерирал повече гледания, нищо че предната песен беше по-масово одобрявана, а публиката предгладняла да чуе нещо ново след безкрайното затишие покрай бременността. То и предния път алгоритъма генерира рекордите, а посредата - нищо особено, пък песните уж по-хитови.

 

Ще се опитам да бъде.

 

От кое да се измъквам? Не мога аз да дам обяснение коя песен как ще се приеме и колко гледания ще има за първите 24 часа. За тази също има само позитивни коментари в Ютуб и е масово одобрявана. Има по-скандален текст, както и клип също, може би това има нещо общо, знам ли. От моята гледна точка, пак казвам "Да гори в любов" беше скучната песен като цяло, а тази ми е по-интересна, масово явно също се забелязва същото, поне за първия ден, обаче в развитието си не мисля, че ще има същия успех.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обяснил съм защо е затворена темата. Мисля че няма какво повече да добавя.

 

Първо си очевадно пристратен, така че няма какво да мислиш, ами я отвори моментално. Достатъчно различна е от предишната, както и актуална, нека се коментира, ако някой друг прецени че е за затваряне, няма да споря. Ти нямаш право на мнение по въпроса, по очевидни причини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да бъде.

 

От кое да се измъквам? Не мога аз да дам обяснение коя песен как ще се приеме и колко гледания ще има за първите 24 часа. За тази също има само позитивни коментари в Ютуб и е масово одобрявана. Има по-скандален текст, както и клип също, може би това има нещо общо, знам ли. От моята гледна точка, пак казвам "Да гори в любов" беше скучната песен като цяло, а тази ми е по-интересна, масово явно също се забелязва същото, поне за първия ден, обаче в развитието си не мисля, че ще има същия успех.

 

Качествата на двете песни няма да ги коментирам (според мен примерно и двете не струват). Но ти все едно пак ми казваш направо в прав текст даже, че гледанията са съмнителни - тая се харесвала повече, прави 1/3 повече гледания от предната, или изобщо колкото е правил някой в последните две години, ама нямало да струва в дългосрочен план? Начи има гледания сигурно повече от Хабиби за 24 ч, но нямало да има същото развитие? И сериозно седим и ми обясняваш че всичко било наред и нямало нищо нередно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо си очевадно пристратен, така че няма какво да мислиш, ами я отвори моментално. Достатъчно различна е от предишната, както и актуална, нека се коментира, ако някой друг прецени че е за затваряне, няма да споря. Ти нямаш право на мнение по въпроса, по очевидни причини.

Съжалявам, решението е финално. Край на дискусията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качествата на двете песни няма да ги коментирам (според мен примерно и двете не струват). Но ти все едно пак ми казваш направо в прав текст даже, че гледанията са съмнителни - тая се харесвала повече, прави 1/3 повече гледания от предната, или изобщо колкото е правил някой в последните две години, ама нямало да струва в дългосрочен план? Начи има гледания сигурно повече от Хабиби за 24 ч, но нямало да има същото развитие? И сериозно седим и ми обясняваш че всичко било наред и нямало нищо нередно?

 

Да, това е напълно възможно и се забелязва и в световен мащаб. Мигом давам два примера – "Look What You Made Me Do" на Тейлър прави 50 милиона за първите 24 часа, след което нямаше силно и още след по-малко то месец падна на 1+ милиона дневно. "thank u next" на Ариана пък направи 56 милиона за първите 24 часа, а сега – над два месеца по-късно има 302 милиона. Не мисля, че първоначалния интерес гарантира сигурен мегахит, в началото просто има страшен хайп и всеки пуска да види за какво става въпрос. И да, не мисля, че има нещо нередно, имайки предвид съпоставката между гласувания, споделяния и коментари. Но прав си, темата е напълно излишна, всеки е с мнението си и няма как да се докаже нито едното мнение със 100% сигурност, така че няма смисъл да продължавам повече.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, решението е финално. Край на дискусията.

 

Да не смяташ, че ще те оставя на мира? Все още ли смяташ да игнорираш въпросите, които ти поставих за отговор, или ще продължаваш да демонстираш нагло безочливо лицемерие по въпроса как Преслава рекламира цигари, а уж била над тия неща и повече нямало да го прави, както твърдеше преди малко повече от година?

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ виждам никой да се нахвърля, аз лично просто посочвам конкретни примерни за БЕЗМЕРНОТО лицемерие на феновете на Преслава. Като примерно

Галена рекламирала цигари и била мръсен долен боклук. Никой обаче няма топки да коментира каква е Преса тогава, която не само копира визията на Галена от преди няколко години, същата песен, която уж била копирана от Галена преди броени месеци и е сред топ парчетата на 2018, ами и е позиционирала кутия цигари на ключови места в клипа.

 

Ти желаеш ли да си първия да споделиш мнение по тези КРЕЩЯЩО търсещи отговор въпроси?

Лельо, ще бъда кратък и ясен защото душата ми спи в момента, като ще говоря единствено от моята камбанария.

И феновете на Преслава, и феновете на Галена са един дол дренки /с няколко изключения и при двете агитки/, защото са прекалено заслепени и не оценяват труда на останалите изпълнители, като се опитват да изтъкнат единствено техните любимки като най-добри в цялата музикална индустрия.Най-тъпото в цялата работа е, че опитват да налагат собственото си мнение /което почти винаги е безумно/ и ако някой реши да го оспори нападат по възможно най-грозния начин.

На всички консуматори-реалисти на този вид музика са ни ясни няколко неща:

Преслава комплексно е по-добрият изпълнител, с много повече хитове, останали във времето и с много повече певчески талант.Тя е дала адски много на поп-фолка и /според мен/ е единственото име от нейната генерация, което можем да изпишем със златни букви в историята на поп-фолка.Просто е родена с късмет и с лекота се случват нещата при нея.Не ми се мисли ако влагаше повече в проектите си и повече експерементираше до къде можеше да стигне.Като човек не мога да я коментирам, защото съм нямал кой знае каква комуникация с нея, но ми се струва по-дръпната от Галена.Тя пък е по-големият професионалист, относно продукцията, която създава и е много по-разчупена, по-земна /според мен/ и повече влагаща в музикалната си кариера.По-разнообразна е като музика, клипове, визия и тя е единственият изпълнител от Пайнер /че и в България/, който налага световни стандарти в проектите си.Просто винаги има нещо, което не и достига и затова и периода и като едноличен лидер е много кратък /2012, 2013, 2014, 2015/.Колкото и да се старае, винаги е с крачка назад от Преслава в последните години, а периода 2004-2011 няма какво да говорим.Най-големия и минус е, че изпусна възможността да сътвори много по-качествени неща в последните златни години на поп-фолка, които да и останат като вечни хитове във времето.Тя разви потенциала си едва след 5-6 години кариера, докато Толбухин още на втората си година на сцена можеше да се похвали със златни хитове, които трупаше със скоростта на светлината.

В поста си за "Феноменален" негодувам срещу създателите на парчето, не срещу изпълнителя.Дори след концерта в Арена преоткрих парчето и редовно си го слушам у дома. Но по принцип имам по-големи очаквания от Галена, докато при Преслава просто нямам такива, защото знам, че каквото и да изпее, аз ще го харесам. :1000 (29):

Като заключение ще кажа, че Фаст се излага с тези двойни стандарти за цигарите и е редно да не отбива постовете, свързани с тях.Това двуличие, което демонстрира не му отива на табелката под аватара.Не е трудно да бъдем реалисти, вземете за пример боровинката, която е от малко незаслепени потребители във форума.

И все пак Фатме е най-добрата!Точка!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лельо, ще бъда кратък и ясен защото душата ми спи в момента, като ще говоря единствено от моята камбанария.

И феновете на Преслава, и феновете на Галена са един дол дренки /с няколко изключения и при двете агитки/, защото са прекалено заслепени и не оценяват труда на останалите изпълнители, като се опитват да изтъкнат единствено техните любимки като най-добри в цялата музикална индустрия.Най-тъпото в цялата работа е, че опитват да налагат собственото си мнение /което почти винаги е безумно/ и ако някой реши да го оспори нападат по възможно най-грозния начин.

На всички консуматори-реалисти на този вид музика са ни ясни няколко неща:

Преслава комплексно е по-добрият изпълнител, с много повече хитове, останали във времето и с много повече певчески талант.Тя е дала адски много на поп-фолка и /според мен/ е единственото име от нейната генерация, което можем да изпишем със златни букви в историята на поп-фолка.Просто е родена с късмет и с лекота се случват нещата при нея.Не ми се мисли ако влагаше повече в проектите си и повече експерементираше до къде можеше да стигне.Като човек не мога да я коментирам, защото съм нямал кой знае каква комуникация с нея, но ми се струва по-дръпната от Галена.Тя пък е по-големият професионалист, относно продукцията, която създава и е много по-разчупена, по-земна /според мен/ и повече влагаща в музикалната си кариера.По-разнообразна е като музика, клипове, визия и тя е единственият изпълнител от Пайнер /че и в България/, който налага световни стандарти в проектите си.Просто винаги има нещо, което не и достига и затова и периода и като едноличен лидер е много кратък /2012, 2013, 2014, 2015/.Колкото и да се старае, винаги е с крачка назад от Преслава в последните години, а периода 2004-2011 няма какво да говорим.Най-големия и минус е, че изпусна възможността да сътвори много по-качествени неща в последните златни години на поп-фолка, които да и останат като вечни хитове във времето.Тя разви потенциала си едва след 5-6 години кариера, докато Толбухин още на втората си година на сцена можеше да се похвали със златни хитове, които трупаше със скоростта на светлината.

В поста си за "Феноменален" негодувам срещу създателите на парчето, не срещу изпълнителя.Дори след концерта в Арена преоткрих парчето и редовно си го слушам у дома. Но по принцип имам по-големи очаквания от Галена, докато при Преслава просто нямам такива, защото знам, че каквото и да изпее, аз ще го харесам. :1000 (29):

Като заключение ще кажа, че Фаст се излага с тези двойни стандарти за цигарите и е редно да не отбива постовете, свързани с тях.Това двуличие, което демонстрира не му отива на табелката под аватара.Не е трудно да бъдем реалисти, вземете за пример боровинката, която е от малко незаслепени потребители във форума.

И все пак Фатме е най-добрата!Точка!

 

На това му викаш кратък, а?

 

И не си прав - феновете на Преса и Галя не са един дол дренки. Поне не тука във форума. Форумните фенове на Галя не се свенят да признават чужди успехи, включително на Преса когато има такива, докато тези на Преса активно умаловажават тези на Галя, айде нито аз, нито ти днеска влизаме за пръв път във форума да си обясняваме нещо друго. ЖПО е просто върха на лицемерието от агитката, а двойния му стандарт за цигарите е просто отвъд сякъф коментар просто. Както и отказа му не само да си посипе главата с пепел по тоя повод, ами активно да отказва да застане като мъж с позиция по въпроса.

 

Иначе браво, че си преоткрил Феноменален, радвам се за теб. А най-добрата тази година е Клеа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм си променил мнението за рекламата на цигари и не оправдавам Преслава действията и, но това няма да ми попречи да се наслаждавам на останалата част от проекта. Твърде голяма слабост ми е, и съм преглъщал много по-кофти кариерни решения от нейна страна. Надявам се все някога да затворят тази паразитна цигарена фирма, която примами целия БГ шоубизнес да им върши мръсната работа. Някой който учи българско право запознат ли е дали рекламирането на тютюневи изделия в масови онлайн пространства е забранено по закон? Поне Инстаграм инвазията им да съборим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм си променил мнението за рекламата на цигари и не оправдавам Преслава действията и, но това няма да ми попречи да се наслаждавам на останалата част от проекта. Твърде голяма слабост ми е, и съм преглъщал много по-кофти кариерни решения от нейна страна. Надявам се все някога да затворят тази паразитна цигарена фирма, която примами целия БГ шоубизнес да им върши мръсната работа. Някой който учи българско право запознат ли е дали рекламирането на тютюневи изделия в масови онлайн пространства е забранено по закон? Поне Инстаграм инвазията им да съборим.

Еми рипортни клипа в ютуб и ще разберем. Или да го рипортна аз за реклама на цигари в клип достъпен за малолетни?

 

Don't post videos showing bad stuff like animal abuse, drug abuse, under-age drinking and smoking, or bomb making.

 

Не си бил променил мнението, друг път. Да почвам ли пак с цитатите?

 

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.

 

С твойте камъни по твойта глава драги. Не я оправдавай, ами рипортни клипа като не одобряваш практиката, не ми вей празни приказки.

 

И не ти е виновна "паразитната" фабрика, много удобно вместо да ти е виновна еПреслава, че е приела, както си е в реда на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че на Преслава гледанията са реални този път, защото си има и харесванията. Не се изтриваш обаче е друга история с първоначалните харесвания на Феноменален, Да гори и Сърце, но с 100-150к гледания отгоре.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е странно толкова гледания, но явно всички са зажадняли за Преслава. Няма кой да я стигне в тоя жанр в момента, не че някога е имало де. Забавното истерично поведение на няколкото хейтъра тук само и единствено затвърждава позицията ѝ на абсолютен лидер вече толкова години. А и не може да се отрече, че последните клипове изглеждат доста добре и влага някакъв артистизъм. Кралица

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да преценя за момента дали гледанията са реални. Знам обаче, че песента е отвратителна еднодневка и няма да стане нищо от нея. Същата история като другата й уж много рекордна песен - Скъпата кола, която днес вече никой не помни и не може да влезе в Popnable, където влиза една "Няма да ти пиша" например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми рипортни клипа в ютуб и ще разберем. Или да го рипортна аз за реклама на цигари в клип достъпен за малолетни?

https://support.google.com/youtube/answer/2801964?hl=en

 

A video that depicts dangerous acts may be allowed if the primary purpose is educational, documentary, scientific, or artistic (EDSA), and it isn’t gratuitously graphic.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...