Jump to content



Бунт в „Пайнер” за подновяване на турнето! На звездите им омръзнало да пеят само по кръчмите


Препоръчани коментари

А 2010?

 

2010 година нито Дерби са били спонсор, нито Кама е била на турненцето им. Но какво има още за говорим за тогава, като Галена каза какво липсва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някакъв оператор-измекяр, който така или иначе има пари на гърба на абонатите си (и аз съм ревал от тях) искал Камелия на турне. Още колко години ще го дъвчиш това? Хубаво, нека е така, може би е факт, ама не го повтаряй хиляди пъти и във всяка тема..почва да става банално и сякаш това е единственото и постижение. Виж го от другата страна - собствения и продуцент не му е дремело за нея, но на Мтел -да. Макар, че грешката е в Димитров, признавам. А Димана я беше изкарал да изпее една песен не знам коя година. Коя е едната, коя - другата. Признавам, така е.

 

Но да го повтаряш хиляди пъти, то голяма гордост - мтел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2009 пак беше с вход свободен, а Кама беше там?

2007 входа беше 5 лв и от там на сетне пари за вход не съм давал. 2006 имаше, но не си спомням колко е бил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но нейният хонорар си го взе. Само тя и Константин. Това е положението... :1000 (19):

 

От къде е инфото? Нека говорим с факти моля. Към 2009 Коцьо също беше в Пайнер, така че няма причина да му плащат хонорар, а на другите не. Ако останалите 10 не са получили хонорар, а само тези двамата са не мислиш ли, че турне въобще нямаше да има? Няма логика някои да пеят безплатно, а само двама с пари, на какъвто и договор да са били. От чисто фирмена гледна точка, няма как да принудят едни да пеят безплатно, докато други го правят за пари.

 

А това е поредната тема, направена за да величаеш Кама, използвайки доводи без доказателства от преди 15 години. Или коментирай по темата, или ключ.

 

Пп. През 2007 входът беше 5 лева, а пред 2008 - 6.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това е поредната тема, направена за да величаеш Кама, използвайки доводи без доказателства от преди 15 години. Или коментирай по темата, или ключ.

 

Естествено. Това е ясно още от втория му пост в темата.

 

Като цяло всеки въпрос, който дискутира, в даден момент трябва да бъде извъртян към недостижимите успехи на Камелия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Иначе тия офци ко има се жалват на Митьо "Продуцента". И да му се реват, и да се тръшкат, с подписки няма да стане, тоя пръста няма да си мръдне да търси спонсор за турне, а сам няма да се бръкне.

 

По добре да вложат тая енергия да си го организират самички, честно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадно ли ви е, че куклите ви нещастни мрънкат за турнета и награди, щото никъде не ги щат? :1000 (29): А обръща ли ви се всичко в стомаха, като разбирате коя е била истинската звезда на чалгата, която най-едрият български бизнес смята за острие, способно да им рекламира успешно бизнеса? Схващате ли колко са жалки напъните ви в тази тема, при така стеклите се обстоятелства в последните 15 години?

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер фалира след напускането на Кама.

 

Не е фалирал, но щом....

 

1. Спря турнетата

2. Спря церемониите за наградите

3. Съкрати хората в печатницата

4. Съкрати над 60% от персонала в Димитровград и ТВ Планета

5. Затвори цеха за дискове

6. Съкрати магазините до 3-4

7. Въобще не рискува с инвестиции в нови имена

8. Притисна още повече звездите си с нови договори

9. Въобще не го вълнува старата генерация и народняците....

 

..... и тръгна да стори кооперации в "Младост", то това значи, че в строителството има повече пари от чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси е прав за казаното от Камелия, само дето бърка предаването. Това за липсата на покана от страна на Митето и ръководство в първото турне и изричното настояване на спонсора - Мтел тя да е все пак там, го изплака пред Емилия Стоянова при последното си гостуване там, в частта, в която отговаряше на фенски въпроси.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси е прав за казаното от Камелия, само дето бърка предаването. Това за липсата на покана от страна на Митето и ръководство в първото турне и изричното настояване на спонсора - Мтел тя да е все пак там, го изплака пред Емилия Стоянова при последното си гостуване там, в частта, в която отговаряше на фенски въпроси.

 

Хммм, трябва да го потърся и в "Сигнал+"! Не знам защо съм останал с впечатлението, че беше при Венета? А го търсих вчера и не го намерих. Мислех си, че няма спор по въпроса, но ето, че мина известно време в тишина по въпроса и местната фауна пак иска доказателства. 15 години по тези форуми все доказателства ми искат, с тайничката надежда, че някакви глупости говоря и си съчинявам. Но, като им дам факти тихичко се изнасят, за да се появят след време надъхани и наперени, и пак гръмогласно да искат същите неща.

 

Тези хора така и не разбраха, че няма как да тръгна да си измислям преживявания и да изглеждам сериозно. Няма как такова нещо да продължи 15 години и ако е лъжа, да не са ме заковали някак. Явно трябва да съм в някакъв обяснителен режим и да доказвам постоянно, че онова наложено от Пайнер статукво от началото на века е силно пазарно изкривено от тях. И ако все още не вярват на мен да се запитат: - Откъде иде днешният фурор на "Луда по тебе" извън пределите на България? Щото той не е само заради някакъв филм. В него има и други музики, а изпъква точно една. Няма как това нещо да не идва като факт в подкрепа на твърденията ми, че нещо там с раздаването на призове и слава в онези времена никак не е ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А значи като всички ти кажат, че бъркаш къде точно го е казала, сме от "групичката" дето е само във твойто въображение, но когато дойде твойта патерица да ти каже същото, си щял да земеш да го погледнеш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Статията не звучи правдиво.

И Галена, и Емилия знаят, че за турнето се искат здрави спонсори, а точно те двете да си отварят устите пред шефа им, който във всеки един момент може да им каже "Ударете по 1 рамо", звучи още по-нереално. В крайна сметка нищо не им пречи на тях двете да си направят по един тур из българските зали, но не им стиска.

И за какво турне се говори, след като едва понапълниха Арената и то с покани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

23:30

 

О, благодаря! :1000 (19): Много мило да го намериш вместо чичо Фокс, който е претрупан от работа както никога. Получаваш заслужено "+" в профила. :1000 (30): Надявам се Мелето да намине тук, за да направи своя информиран избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, благодаря! :1000 (19): Много мило да го намериш вместо чичо Фокс, който е претрупан от работа както никога. Получаваш заслужено "+" в профила. :1000 (30): Надявам се Мелето да намине тук, за да направи своя информиран избор.

 

Тя казва, че са искали да участва, а не че турне без нея няма да има. А и обективно, не знам коя друга би могла да е осмата, по принцип към онези години. Ивана, но тя изглежда не се включи, заради леля Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя казва, че са искали да участва, а не че турне без нея няма да има. А и обективно, не знам коя друга би могла да е осмата, по принцип към онези години. Ивана, но тя изглежда не се включи, заради леля Гло.

 

Всички чуваме какво казва и много добре разбираме точно какво значи. Видно не държи да се надува, а при тези факти може да го направи така, че от Димитровград да я гледат като гладно циганче скара, с пържоли на панаира. И нищо не могат да направят. Нито да се обясняват, нито да я хейтят, нито нищо. Ама съвсем нищо. Просто са направили това, което трябва, за да я убедят да е там. Отишли са на крак цяла делегация и са водили преговори. И са и обещавали земята, небето, звездите и какво ли още не, а само 2 години преди това са се надували до небесата колко са велики. Не може без нея, а спонсорът им го е казал директно. И не е днешният "Бор-Чвор", нито фирми за алуминиева дограма, а единственият тогава мобилен оператор, който е тотален монополист на пазара и може да си позволи всичко. А за да настояват за Кама значи, че и те са си направили свое проучване независимо от Пайнер, както направиха преди 3 години БТВ за "Гласът на България". Всички се сещаме какво е показал сондажът и защо турне без Кама не може да има....

 

... и те така когато хората си проверяват сами кое колко струва, а не се доверяват на Пайнер и тяхната видно субективна оценка. :1000 (19):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само уточнявам инж. Митко Димитров отдавна не е собственик на Пайнер. Това че е още лице на фирмата нищо не значи B)

Кой е собственикът тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...